Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Non scholae, sed vitae discimus.

Poděkování dobrovolníkům

26.11.2021 256 RNDr. Zdeněk Bergman

Poděkování dobrovolníkům

Zažíváme smutné kovidové časy - proto je obzvláště potěšitelné, když dostáváme i milé zprávy. Takouvou přinesl i dopis, který přišel včera 25. listopadu 2021. Zde je jeho znění:

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás touto cestou s díky za dobrovolnickou činnost Vašich studentů. V sobotu 20. listopadu jsme již po páté byli účastni celorepublikové akce Sbírka potravin, která je jakýmsi symbolem a dnem solidarity, při kterém může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem, darem trvanlivých potravin a drogerie. Sbírku již několik let organizuje Česká federace potravinových bank ve spolupráci s Charitou ČR, Nadějí, Armádou Spásy a Slezskou Diakonií.

I letos jsme se po pozitivních zkušenostech s dobrovolníky z let minulých opět obrátili na Vaši školu s poptávkou po dobrovolnících, a to prostřednictvím paní Mgr. Ireny Korfové, s kterou tyto dobrovolnické akce jako koordinátor sbírky každoročně komunikuji. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat za zapojení studentů, kteří našli čas a chuť věnovat část volného sobotního dne této smysluplné akci a podpořit naši organizaci při realizaci sbírky. A také paní Korfové, která umí studenty pro danou věc nadchnout a je mi při sdílení informací a jednání s dobrovolníky skvělým partnerem.

Děkuji a věřím, že v takto skvěle nastavené spolupráci budeme moci pokračovat i v dalším roce.

Mgr. Vernerová Barbora, DiS.

vedoucí služeb  / sociální pracovnice

Květina, z. s.

 

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Nová bicí souprava

Nová bicí souprava

7 fotek

No nového roku 2022 s novou bicí soupravou.

PhDr. Květuše Martínková
14.01.2022 15:58

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz