Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Nepomůžeš lidem, když pro ně budeš dělat to, co by měli dělat sami. Abraham Lincoln

Poděkování dobrovolníkům

26.11.2021 662 RNDr. Zdeněk Bergman

Poděkování dobrovolníkům

Zažíváme smutné kovidové časy - proto je obzvláště potěšitelné, když dostáváme i milé zprávy. Takouvou přinesl i dopis, který přišel včera 25. listopadu 2021. Zde je jeho znění:

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás touto cestou s díky za dobrovolnickou činnost Vašich studentů. V sobotu 20. listopadu jsme již po páté byli účastni celorepublikové akce Sbírka potravin, která je jakýmsi symbolem a dnem solidarity, při kterém může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem, darem trvanlivých potravin a drogerie. Sbírku již několik let organizuje Česká federace potravinových bank ve spolupráci s Charitou ČR, Nadějí, Armádou Spásy a Slezskou Diakonií.

I letos jsme se po pozitivních zkušenostech s dobrovolníky z let minulých opět obrátili na Vaši školu s poptávkou po dobrovolnících, a to prostřednictvím paní Mgr. Ireny Korfové, s kterou tyto dobrovolnické akce jako koordinátor sbírky každoročně komunikuji. Touto cestou bych chtěla velmi poděkovat za zapojení studentů, kteří našli čas a chuť věnovat část volného sobotního dne této smysluplné akci a podpořit naši organizaci při realizaci sbírky. A také paní Korfové, která umí studenty pro danou věc nadchnout a je mi při sdílení informací a jednání s dobrovolníky skvělým partnerem.

Děkuji a věřím, že v takto skvěle nastavené spolupráci budeme moci pokračovat i v dalším roce.

Mgr. Vernerová Barbora, DiS.

vedoucí služeb  / sociální pracovnice

Květina, z. s.

 

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Holub v Anglii

Holub v Anglii

10 fotek

Foto ze studijního pobytu Jana Holuba (6.A) ve Velké Británii v roce 2022/23.

RNDr. Zdeněk Bergman
26.11.2022 20:08

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz