07.11.2024 864 Mgr. Marcela Šefcová
Ve pondělí 4. a ve středu 6. listopadu 2024 se dívky ze všech kvint zúčastnily přednášky o poruchách přijmu potravy. Přednáška byla zaměřena na problematiku, se kterou se setkává mnoho lidí, ať už přímo, nebo ve svém okolí. Přednáška probíhala formou diskuse, tudíž jsme měli možnost se otevřeně ptát a debatovat.
Toto téma je velmi všední, obzvláště pro dospívající, a je důležité, aby se o něm mluvilo. Paní lektorka vše srozumitelně vysvětlila a svým výkladem nám tak přiblížila různé typy nemocí. Zároveň zmínila rizika, a také jak zakročit, když se s poruchou potýkáme my sami nebo někdo, koho známe.
Nikdy na nic totiž nejsme sami
Anna Veselá, 5.F
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz