Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

Přihlašování k maturitě ukončeno

10.12.2021 831 Mgr. Bc. Marcela Řeháková

Přihlašování k maturitě ukončeno

Maturanti dnes 10. prosince 2021 obdrželi prostřednictvím svých školních mailů Výpis z přihlášky k maturitní zkoušce. Celkem evidujeme 174 maturantů (včetně těch, kteří nějakou zkoušku opakují). Prosíme žáky, aby ještě jednou zkontrolovali své osobní údaje na daném dokumentu a volbu předmětů ve společné a profilové části.

Tento dokument je posledním krokem spojeným s přihlašováním k maturitní zkoušce, po ukončení přihlašování již nebude možné žádné údaje měnit. U svých třídních učitelů žáci stvrdí správnost údajů svým podpisem, je potřeba tak učinit do 17. prosince 2021.

Součástí dokumentu je i tzv. autentizační kód VPŽ, který slouží k registraci na Výsledkovém portále žáka. Účelem portálu žáka je poskytnout maturantům vybrané výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky. Výsledkový portál žáka je zpřístupněn na adrese vpz.cermat.cz. Registrace pro jarní zkušební období 2022 bude zpřístupněna v lednu 2022. Doporučujeme žákům, aby si dokument uložili do svých PC, aby mohli registraci v lednu uskutečnit.

Volba předmětů ve společné části byla následující:

V profilové části žáci vybírali takto:

Celkově nejvíce žáků vybíralo Zsv, Aj, Bi, Z a D. Oproti loňsku v profilové části mírně poklesl zájem o M, Ig, Nj a La. Žáci naopak více volili In, Z, D, F, Fj a Ch.

Mgr. Marcela Řeháková

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

MFF UK a Národní muzeum

MFF UK a Národní muzeum

7 fotek

23. listopadu 2022 navštívili sextáni MFF UK a stihli i Národní muzeum.

Mgr. Ilona Kuboňová
02.12.2022 11:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz