19.05.2018 3 805 RNDr. Zdeněk Bergman
Ve dnech 20. – 23. května 2018 se na škole Lyseonpuiston lukio v Rovaniemi ve Finsku bude konat závěrečné setkání 9 učitelů z Norska, Polska, České republiky a Finska k projektu Erasmus+ aktivita KA2.
Projekt s názvem CESME – Consumption and Energy Sources in Modern Education je zaměřen na přírodní vědy a zdroje energie. Účastníci během setkání budou společně vyplňovat závěrečnou zprávu shrnující všechny aktivity a výsledky dvouletého projektu. Také budou připravovat dokumenty s výstupy projektu. Naši školu bude reprezentovat Bc. Dagmar Pike a Mgr. Ilona Kuboňová.
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz