Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Mysl není vědro, které má být naplněno, ale oheň, který je nutné zažehnout. Plutarchos

První rok DofE

16.09.2019 313 Mgr. Kateřina Brušáková

První rok DofE

DofE studentni na GT slaví, první rok (a bronzovou úroveň) více než polovina z nich úspěšně zakončila výzkumnými expedicemi a mohou se těšit na podzimní slavnostní ceremoniál a předání bronzové plakety.

Gratulujeme, byl to krásný průkopnický rok a DofE pokračuje. Někteří studenti se rozhodli pokusit se pokořit v roce 2019/2020 stříbrnou úroveň, podle počtu účastníků pak určitě dáme prostor i nováčkům, letos dokonce na GT otevíráme pravidelný DofE klub.

Přikládáme výstupy ze srpnových expedic - video z Ekologické expedice a fotografie bezobratlých z Entomologické expedice v oblasti Labských pískovců. 

Vzdělávací program DofE - Mezinárodní cena Vévody z Edinburghu- je založen na koordinací vlastního rozvoje, zdokonalování se nejen v tom, na co máme talent, důvěře mezi studentem a jeho mentorem – dohlížejícím učitelem a překonávání sebe sama. Studentni teplického gymnázia mají nyní možnost se po úspěšném absolvování programu zařadit mezi 8 miliónů úspěšných absolventů, kteří ve 140 zapojených zemích světa od roku 1956 cenu Vévody získali.

Koordinátorky DofE na GT Mgr. Brušáková, M.A. Pike

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Japonské tradice na GT

Japonské tradice na GT

8 fotek

6. prosince 2019 se z učebny 54 stalo Japonsko.

Mgr. Kamila Saba Svobodová
10.12.2019 22:31

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz