20.11.2025 556 Mgr. Irena Korfová
Třetí den našeho výletu (14. listopadu 2025) jsme obdivovali krásy věčného města Řím. Ohromila nás monumentalita Kolosea, viděli Forum Romanum, dále pak památník krále sjednotitele Itálie Viktora Emanuela II. či Pantheon a Fontánu di Trevi.
V sobotu 15. listopadu jsme se vydali vstříc papežskému státu Vatikán, kde jsme navštívili Sixtinskou kapli. Na závěr nás čekala procházka k řece Tibeře a načerpání atmosféry metropole a nakoupení suvenýrů.
Budeme dlouho vzpomínat.
Mgr. Irena Korfová

29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz