24.02.2026 316 Mgr. Daniela Humpliková
Ve čtvrtek 19. února 2026 proběhla v 5.F přednáška na téma Sebepoškozování. Barbora Třesohlavá, psychoterapeutka na Gymnáziu Teplice, si připravila aktivity a pomocí aplikace mentimeter měli studenti bezpečný prostor vyjádřit se k tomu tématu.
Zaznělo, že část třídy se se sebepoškozováním již setkala buď osobně nebo u kamaráda. V hodině se studenti seznámili s kroky, které je třeba učinit a byla jim nabídnuta pomoc, kterou mohou kdykoli využít. Dozvěděli jsme se o aplikaci Nepanikař, která slouží jako první pomoc při psychických potížích. Přednáška se uskutečnila v rámci hodiny Zsv a studentům byla nabídnuta i navazující spolupráce, kdyby měli o nějaké téma týkající se emocí, zájem.
Mgr. Daniela Humpliková
1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz