Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Přirozenou nevýhodou demokracie je, že těm, kdo to s ní myslí poctivě, nesmírně svazuje ruce, zatímco těm, kteří ji neberou vážně, umožňuje téměř vše. Václav Havel

SEMES - prodloužení projektu

12.01.2021 34 Mgr. Ilona Kuboňová

SEMES - prodloužení projektu

Gymnázium Teplice spolupracuje se dvěma školami - Mentaskólinn í Kópavogi na Islandu a s Numedal Videregaende skole v Norsku na projektu SEMES - Students Education Mobility about Energy Sources.

Koordinátoři z jednotllivých škol již od září řeší, jak realizovat projekt za současné epidemické situace. Zahraniční školy nemohou přijmout v tomto školním roce cizí studenty, a proto byla podána žádost o prodloužení projektového období až do 30. června 2022. Pokud bude studentům umožněno cestovat do Norska a na Island, tak by se všechny naplánované aktivity projektu posunuly do dalšího školního roku. V případě, že by to přece jenom nešlo, bude spolupráce probíhat pouze online prostřednictvím virtuálních mobilit.

Mgr. Ilona Kuboňová

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Fotografický kroužek seniorů

Fotografický kroužek seniorů

11 fotek

V rámci spolupráce s veřejností funguje na GT už od jara 2020 fotokroužek vedený panem Milanem Stryjou. Zde jsou některá díla jeho členů.

RNDr. Zdeněk Bergman
12.01.2021 18:28

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz