Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne. Mark Twain

SLIDE - projektová schůzka

21.11.2021 80 Mgr. Ilona Kuboňová

SLIDE - projektová schůzka

Od pondělí 8. listopadu do pátku 12. listopadu 2021 se na Gymnáziu Teplice konala schůzka v rámci projektu SLIDE – Sustainable Lifestyle In Digital Environments.

Celkem 32 účastníků přijelo ze čtyř partnerských škol: Lyseonpuiston lukio, Rovaniemi (Finsko), Menntaskólinn Hamrahlid, Reykjavík (Island), Liceo Scientifico Statale "Alessandro Volta", Torino (Itálie), Liceul Teoretic Iancu C. Vissarion, Titu (Rumunsko).  

Studenti si po seznamovacích aktivitách v mezinárodních skupinách prohlédli celý areál školy a při přednášce v aule informovali o svých školách, městech i zemích. Dále zpracovávali úkoly k tématu „Energie“ a pak prezentovali výsledky své práce. Společně navštívili tepelnou elektrárnu Ledvice a zúčastnili se fyzikálních experimentů na MFF UK v Praze.  

Poděkování patří všem českých studentům, kteří se do projektu aktivně zapojili. Ze 7.A: Anna Tichá, Adéla Fialová, Daniel Kučera, Le Huy Dat a ze 7.F: Petr Vitko i učitelům, kteří všechny aktivity připravili a organizovali: Mgr. Jitka Bednářová, Mgr. Jan Steinsdörfer a Mgr. Milan Zamrzla.

Mgr. Ilona Kuboňová 

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Cimes zahájen

Cimes zahájen

8 fotek

7. listopadu 2021 byl slavnostně zahájen festival židovské kultury Teplický cimes 2021.

RNDr. Zdeněk Bergman
08.11.2021 09:45

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz