Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

26. květen 1872: Emil Holub se vydává na svou první cestu do Afriky do země divokých Mašukulumbů.

SOČkaři bojovali

20.05.2020 164 Mgr. Dagmar Žbánková

SOČkaři bojovali

Stejně jako všechny akce a soutěže i letošní ročník přehlídky Studentské odborné činnosti je poznamenán koronavirem. Ve dnech 6. - 7.  května 2020 proběhlo krajské kolo, a to dosud nezvyklou formou – prostřednictvím videí, která soutěžící nahráli ke svým pracím, aby splnili jednu z podmínek přehlídky – obhajobu své práce.

Naši školu reprezentovali Jana Albrechtová (4. místo, obor filozofie, politologie …), Samuel Šiška (8.B) (2. místo, obor biologie), Natálie Štětková (8.F) (3. místo, obor biologie) a Jan Kulich (8.A) (6. místo, obor pedagogika, psychologie).

Výrazný úspěch zaznamenala Kateřina Panešová (8.B), která se svojí prací Hausdorffova dimenze fraktálních množin obsadila 1. místo v oboru matematika a postupuje do celostátního kola. Všem studentům gratulujeme k jejich výsledkům, děkujeme jim za velmi zodpovědný přístup k soutěži a za to, že se nezalekli ztížených podmínek a videa natočili. Kateřině budeme v celostátním kole držet palce.

D. Žbánková

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Bad Kissingen

Bad Kissingen

7 fotek

Ve dnech 17. až 20. února 2020 se 15 studentů našeho gymnázia vydalo navázat kontakt s partnerským gymnáziem Jacka Steinbergera v Bad Kissingenu.

Mgr. Martin Rak
19.02.2020 18:25

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz