Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Quidquid discis tibi discis - Čemukoli se učíš, pro sebe se učíš.

SOČkaři bojovali

20.05.2020 596 Mgr. Dagmar Žbánková

SOČkaři bojovali

Stejně jako všechny akce a soutěže i letošní ročník přehlídky Studentské odborné činnosti je poznamenán koronavirem. Ve dnech 6. - 7.  května 2020 proběhlo krajské kolo, a to dosud nezvyklou formou – prostřednictvím videí, která soutěžící nahráli ke svým pracím, aby splnili jednu z podmínek přehlídky – obhajobu své práce.

Naši školu reprezentovali Jana Albrechtová (4. místo, obor filozofie, politologie …), Samuel Šiška (8.B) (2. místo, obor biologie), Natálie Štětková (8.F) (3. místo, obor biologie) a Jan Kulich (8.A) (6. místo, obor pedagogika, psychologie).

Výrazný úspěch zaznamenala Kateřina Panešová (8.B), která se svojí prací Hausdorffova dimenze fraktálních množin obsadila 1. místo v oboru matematika a postupuje do celostátního kola. Všem studentům gratulujeme k jejich výsledkům, děkujeme jim za velmi zodpovědný přístup k soutěži a za to, že se nezalekli ztížených podmínek a videa natočili. Kateřině budeme v celostátním kole držet palce.

D. Žbánková

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Fotografický kroužek seniorů

Fotografický kroužek seniorů

11 fotek

V rámci spolupráce s veřejností funguje na GT už od jara 2020 fotokroužek vedený panem Milanem Stryjou. Zde jsou některá díla jeho členů.

RNDr. Zdeněk Bergman
12.01.2021 18:28

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz