16.10.2025 621 Mgr. Radek Blahota
Dne 16. října 2025 se v SH Teplice konalo za účasti čtyř družstev (SŠDaVS Most, OA Teplice, HŠ Teplice a G Teplice) 1. kolo Futsalové ligy SŠ divize D Severní Čechy, kde naši futsalisté z 1. místa se skórem 26:0 suverénně postoupili do další fáze turnaje.
Gymnázium reprezentovali S. Asad 6.C, O. Wáwra 6.C, K. Čejka 7.D, D. Neckář 7.E, J. Eiselt 7.E, M. Matkovič 7.F, J. Šťovíček 7.G, Š. Tuček 7.G, F. Řepka 7.G, V. Jelínek 8.E, Š. Schönbauer 8.B a M. Vošahlík 8.F.
Ved. družstava Mgr. Radek Blahota

1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz