Logo Ústecký kraj

Pax hominibus bonae voluntatis.

Tmelení třídních kolektivů kvintánů

08.09.2023 824 Mgr. Jan Steinsdörfer

Tmelení třídních kolektivů kvintánů

Noví studenti kvint ze tříd 5.D, F, G se vypravili ve středu 6. září 2023 se svými třídními učiteli na adaptační kurz do kempu v bílinské Kyselce, kde měli prostor na seznámení se spolužáky i učiteli.

V rámci teambuildingových aktivit připravených týmem učitelů tělocviku dostali studenti příležitost upevnit svůj třídní kolektiv. V rámci kreativních dílen vytvořili výtvarné dílo a hudebně-taneční vystoupení, kterým se také představili ostatním třídám na adaptačním kurzu. Svoji koordinaci, spolupráci, trpělivost, odvahu a další vlastnosti si ověřili během pohybových disciplín, kde například tvořili ze svých těl pyramidy, přelézali lano, přenášeli sebe navzájem nebo jiné předměty.

Studentům se také přijeli představit a nabídnout pomocnou ruku školní psycholog Vojtěch Hadraba a kariérní poradkyně Eva Jusková.

Vítaným zpestřením pobytu byla možnost koupání na koupališti přímo v kempu, kterému počasí rozhodně přálo. Neodolali jsme ani možnosti posezení u táborového ohně, kde byl prostor na zpívání i povídání.  Pobyt nám zpříjemnil výhled na kopec Bořeň, který jsme se všichni rozhodli také zdolat, takže jsme v pátek ještě před koncem kurzu vyběhli na vrchol a rozhlédli se po okolí Bíliny.

Studenti i učitelé si adaptační kurz v přátelském prostředí kempu užili a studenti se již těší na další společně strávené chvíle při studiu na gymnáziu.

Za 5.D, 5.F a 5.G třídní učitelé J. Polívková, M. Krausová a J. Steinsdörfer

 

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

6.G na Kraji

6.G na Kraji

6 fotek

8. února 2024 navštívila třída 6.G Krajský úřad a setkala se s hejtmanem.

Mgr. Rostislav Gramskopf
12.02.2024 13:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz