Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

United World Colleges

19.12.2020 376 RNDr. Zdeněk Bergman

United World Colleges

Pro všechny, kteří zvažují středoškolské studium v zahraničí, je tady zajímavá nabídka od Czech National Comittee mezinárodní středoškolské organizace United World College, UWC. Napsali nám toto:

Naše organizace se skládá z 18 středních škol po celém světě a z více než 150 národních komisí složených z bývalých absolventů a podporovatelů UWC v daných zemích. Sjednocujeme mladé lidi z rozlišných zemí, kultur, finančních a sociálních zázemí, kteří věří, že vzdělání může být jedním z hlavních prostředků k sjednocování lidí, národů a kultur za cílem dosažení trvalého a udržitelného míru po celém světě. Každý rok naše komise vysílá 6-9 středoškolských studentů z České republiky na jednu z našich zahraničních škol. Tento studijní program trvá dva roky a je zakončen prestižní mezinárodní maturitou International Baccalaureate (IB - více na www.ibo.org).

Obracím se na Vás s prosbou o pomoc s hledáním nadaných a zapálených studentů českých středních škol ve věku od 16 do 17 let, kteří by měli zájem stát se součástí našeho programu. Naše první online kolo výběrového řízení končí 17. ledna 2021. Letos nabízíme stipendia například na následující UWC školy: UWC Adriatic (Itálie), UWC Atlantic (UK), UWC ISAK (Japonsko), UWC Mostar (Bosna a Hercegovina), UWC Costa Rica, UWC South East Asia (Singapur), UWC Maastricht (Nizozemí), UWC Changshu (Čína) a UWC East Africa (Tanzánie).

Více informací o našem programu a výběrovém řízení můžete zjistit na našich webových stránkách: www.uwc.cz/. Pokud by někdo z vašich studentů měl jakékoliv dotazy tak mohou napsat i mě na emailovou adresu: eli.mrackova@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/uwc.cz/

 

S pozdravem,

Eliška Mračková

UWC National Committee

PhD Northwestern University

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Absolventi 2021 - 8.C a 8.F

Absolventi 2021 - 8.C a 8.F

61 fotek

Slavnostní vyřazení absolventů 11. června 2021

RNDr. Zdeněk Bergman
11.06.2021 22:04

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz