Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Z jednání Parlamentu GT

28.06.2022 274 RNDr. Zdeněk Bergman

Z jednání Parlamentu GT

Přinášíme zápis ze zasedání PGT z 22. dubna 2022. Dodavatelské řetězce v poslední době váznou; expředseda PGT Šafránek nechce být pozadu, a zápis proto dodává s dvouměsíčním zpožděním:

 

Tělocvična C

Studenti opět upozorňují na špatný technický stav tělocvičny C a žádají, aby byla co nejdříve opravena.

Učebna 54

Správkyně učebny pí. Svobodová prosí skrze parlament o modernizaci učebny, neboť její vybavení, zjm. lavice, jsou pro výtvarnou činnost již technicky vysloužilé a tedy nevhodné.

Semináře – pozdě oznámeny

Studenti sext a septim si hromadně stěžovali na pozdní vyhlášení zápisu do seminářů. Vzhledem k velikonočním prázdninám a dnům určeným pro výlety neměli studenti dle svých vyjádření dostatek času (pouhé 3 dny přítomnosti ve škole) pro konzultaci jednotlivých seminářů s vyučujícími, či staršími spolužáky.
PGT proto pro příště prosí o to, aby se nabízené semináře zveřejňovaly s větším předstihem, anebo jindy, než v období maturit, přijímaček, výletů a velikonočních prázdnin.

Automaty – vydávají jiné produkty než zadány

Automat sladkosti vydává někdy jiné produkty, než byly zadány. Řešením je zkontrolovat si, zda je na displeji skutečně zadané číslo. Pokud ne, je třeba volbu 2–3× opakovat, poté už to funguje správně.

Předseda PGT

Došlo ke změně na postu předsedy PGT. Místo odešedšího Vojtěcha Šafránka (8.A) nastupuje po třech kolech volby Martin Černík (6.B), který o jeden hlas porazil Nicol Koptovou (6.A). Nicol Koptová se stává místopředsedkyní.

V. Šafránek 8.A

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Fyzikální pokusy

Fyzikální pokusy

15 fotek

12. a 13. září 2022 jsme spolu s odborníky z MFF UK prováděli fyzikální pokusy.

Mgr. Ilona Kuboňová
21.09.2022 18:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz