Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Zažij úspěch, zažij DofE aneb druhý ročník zahájen!

16.10.2019 578 Mgr. Kateřina Brušáková

Zažij úspěch, zažij DofE aneb druhý ročník zahájen!

Po velmi úspěšném prvním ročníku programu DofE, který 17 studentů úspěšně dokončilo a v prosinci 2019 si tak pojedou do Prahy pro bronzovou plaketu a mezinárodně ceněný certifikát, nekončíme. Tento školní rok pokračujeme, na GT letos funguje dokonce DofE klub – každou středu odpoledne mohou  studenti konzultovat své aktivity, ladíme podmínky, nastavujeme cíle, prostě snažíme se, aby další DofE rok přinesl své plody, tentokrát i v podobě stříbrných odznaků - velká část DofE studentů totiž pokračuje v programu dál.  

Všem studetům kvint, sext a septim  oznamujeme, že máme prostor i pro nováčky - bronzové účastníky programu. V případě zájmu prosím kontaktujte Mgr. Brušákovou nebo M.A. Pike. A o čem DofE ve zkratce je?

Program DofE je tady od toho, aby ti pomohl zdolat výzvy, které bys chtěl(a) překonat a splnit si sny, které máš. V programu DofE se budeš dlouhodobě a pravidelně věnovat aktivitám ve třech oblastech: sport, dovednost a dobrovolnictví. Vstup do programu je dobrovolný a jeho účastníci mezi sebou nesoutěží.

Z programu DofE si odneseš jen tolik, kolik do něj vložíš, protože v něm stejně jako v životě k opravdovému úspěchu nevedou žádné zkratky. Za vložené úsilí navíc získáš prestižní certifikát – Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu – který ti předají významné osobnosti z České republiky či Velké Británie a jenž ti může pomoci k přijetí na vysokou školu nebo do vysněného zaměstnání. 

(převzato z www.dofe.cz)

Mgr. Kateřina Brušáková

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Ocasatí obojživelníci

Ocasatí obojživelníci

35 fotek

Výstava v Muzeu města Duchcova připravená herpetologem PhDr. Jiřím Wolfem.

RNDr. Zdeněk Bergman
18.09.2020 17:54

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz