Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Na moudré oprati je dobrý i špatný kůň. Tatarské přísloví

Život se zrakovým postižením

22.05.2018 2 399 PhDr. Květuše Martínková

Život se zrakovým postižením

22. a 23. května 2018. probíhá na naší škole projekt, který připravil ústecký Tyfloservis, konkrétně jeho vedoucí Mgr. Nikol Aková (absolventka GT) s kolegyní.

Studenti si vyzkoušeli některé společenské hry upravené pro zrakově postižené, podle návodu si brailským písmem různými metodami vytiskli text, vyzkoušeli si brýle, které simulují různé oční vady. Naučili se, jak vodit nevidomého a sami se prošli se slepeckou holí. Nakonec si i zahráli kombibal, což je upravený volejbal.

Děkujeme Tyfloservisu za poučný a zábavný workshop.

K. Martínková

Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

MFF UK a Národní muzeum

MFF UK a Národní muzeum

7 fotek

23. listopadu 2022 navštívili sextáni MFF UK a stihli i Národní muzeum.

Mgr. Ilona Kuboňová
02.12.2022 11:26

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz