Logo Ústecký kraj

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří. Solón

Život se zrakovým postižením

22.05.2018 2 737 PhDr. Květuše Martínková

Život se zrakovým postižením

22. a 23. května 2018. probíhá na naší škole projekt, který připravil ústecký Tyfloservis, konkrétně jeho vedoucí Mgr. Nikol Aková (absolventka GT) s kolegyní.

Studenti si vyzkoušeli některé společenské hry upravené pro zrakově postižené, podle návodu si brailským písmem různými metodami vytiskli text, vyzkoušeli si brýle, které simulují různé oční vady. Naučili se, jak vodit nevidomého a sami se prošli se slepeckou holí. Nakonec si i zahráli kombibal, což je upravený volejbal.

Děkujeme Tyfloservisu za poučný a zábavný workshop.

K. Martínková

Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením Život se zrakovým postižením

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Fasáda B

Fasáda B

23 fotek

Na podzim 2023 byla opravena velká část fasády budovy B Gymnázia Teplice.

RNDr. Zdeněk Bergman
24.11.2023 20:53

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz