Logo Ústecký kraj

Největší chybou, kterou v životě můžete udělat, je mít strach, že uděláte chybu. E. Hubbard

Zlatý list - národní kolo

25.06.2023 798 Mgr. Marcela Vlačihová

Zlatý list - národní kolo

Tým z Gymnázia Teplice- Zlaté Vačice ve složení M. Černý, K. Drvotová, F. Kubát, J. Peremský, D. Šístek, (3.A) a M. Rak se ve dnech 18. - 23. června 2023 v rekreačním středisku Pod Templštýnem (Jihomoravský kraj) zúčastnil celostátního kola přírodovědné soutěže Zlatý list.

Pro studenty zde byl připraven velmi bohatý program, takže se nikdo nenudil. V kategorii starších se náš tým umístil na krásném 9. místě. Gratuluji a celému týmu děkuji za skvělou přípravu a reprezentaci školy!

Celkem jsme v kempu nedaleko Ivančic strávili pět nocí a během této doby jsme navštívili mnoho exkurzí jako např. Za taji vod a půd, Cedníkovací hydrobiologie, Leošova botanika, Houby nejsou na houby, exkurze o rybách, obojživelnících, plazech, lišejnících a mnoho dalších. Někteří se vydali i na celodenní exkurze na Mohelenskou hadcovou step nebo za serpentinity údolí Jihlavy. V úterý nás čekala obhajoba práce pro přírodu. Ještě v Teplicích jsem si vytvořili poster o velikosti A1 a na něj zaznamenali, co děláme pro přírodu a následně to odprezentovali před porotci. Ve čtvrtek se konala samotná soutěžní stezka, na které bylo 11 stanovišť s úkoly a cestou poznávačka přírodnin. Velmi nás bavila i doprovodná soutěž. Celý týden jsme si moc užili.

Filip Kubát 3.A, Marcela Vlačihová

Zpět na: Zprávy

Fotogalerie

Fotoreportáž z Konference

Fotoreportáž z Konference

91 fotek

Dne 7. června 2024 proběhla studentská konference. Foto pořídila Mgr. Tereza Pecháčková.

Mgr. Tereza Pecháčková
07.06.2024 22:09

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz