Logo Ústecký kraj

Pax hominibus bonae voluntatis.

Příprava na přijímací zkoušky na GT

25.11.2023 1 154 RNDr. Zdeněk Bergman

Příprava na přijímací zkoušky na GT

Občas jsme tázáni, zda pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na naši školu. Odpověď je ne, nepořádáme. Žáky na zkoušky připravují základní školy a výsledek závisí především na žácích samotných, jak jsou pilní. Nicméně jsou tady i další možnosti přípravy ke zkouškám:

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání spustilo v lestopadu 2023 portál, kde jsou k dispozici testy i jednotlivé úlohy přímo k přijímacímu řízení na střední školy. Vše je zdarma! Vřele vám to doporučujeme.

Stačí kliknout sem.

___________________________________________

Samotné testy si pak budou moci zájemci vyzkoušet přímo v prostředí školy a s organizací obdobnou jako u ostrých přijímacích testů v den vydávání pololetního vysvědčení 31. ledna 2024. Toho dne ospojendne od 13:00 organizuje GT cvičné přijímací zkoušky. Uchazeči dostanou testy z matematiky a test z českého jazyka, který si pak sami vyhodnotí. Tentokrát to ale bude za poplatek 200 Kč, který se bude hradit na místě.

Přihlašování ke cvičným přijímačkám je zde.

 

Zpět na: Články

Fotogalerie

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

6 fotek

Ve čtvrtek 22. února 2024 se sedm čtyřčlenných štafet tvořených studenty našeho gymnázia, zúčastnilo mistrovství světa ve veslování na trenažérech.

Mgr. Jakub Doboš
26.02.2024 08:44

Všechny galerie

© 2013 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz