Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Začátky všech věcí jsou malé. Aurelius

Učitelé

Předměty Třída Ve škole
Lucie

Mgr. Lucie Bartoňová

Telefon: 417 813 014
Email: bartonova@gymtce.cz

Aj od 2018
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

Ge, Ma, Ze 7.C od 2002
Miloslava

Mgr. Miloslava Bačová

Telefon: 417 813 011
Email: bacova@gymtce.cz

Nj od 1978
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 032
Email: bejckova@gymtce.cz

Čj, D 2.A od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

Nj, Ze 7.A od 2001
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Ge, Ze od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

Bi, Ma od 1989
Helen

Helen Bertram

asistentka výuky němčiny

Telefon: 417 813 011
Email: helen.bertram@freenet.de

Nj od 2019
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

Tv 8.C od 1993
Lenka

Mgr. Lenka Boehmová

Telefon: 417 813 014
Email: boehmova@gymtce.cz

Aj, Čj od 1990
Kateřina

Mgr. Kateřina Brušáková

Telefon: 417 813 014
Email: brusakova@gymtce.cz

Aj 5.D od 2017
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

Bi, Tv 6.A od 2002
Ch od 2000
Barbora

Mgr. Barbora Dvořáková

Telefon: 417 813 001
Email: dvorakovaba@gymtce.cz

Šp od 2019
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

Ds, Ma 4.A od 2000
Es od 2011
Jitka

Mgr. Jitka Emingrová

Telefon: 417 813 013
Email: emingrova@gymtce.cz

La od 1994
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

Aj, Zv od 2001
Aj od 2019
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

Fy, Ma od 2019
Daniela

Mgr. Daniela Humpliková

Telefon: 417 813 031
Email: humplikova@gymtce.cz

Aj, Ov od 2014
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

Fy, Ma 3.A od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

Aj od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

Telefon: 417 813 016
Email: hofmanova@gymtce.cz

Zsv od 2019
Rudolf

Mgr. Rudolf Kadlec

Telefon: 417 813 016
Email: kadlec@gymtce.cz

Nj, Zsv, Ov od 2018
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

Ds, Ma od 2002
Zdeněk

Bc. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

D, Ze od 2019
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

Bi, Ch 6.B od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

Nj, Ru, Zsv, Ov 6.F od 1988
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

Bi, Ma od 1994
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

Fy, Ma 1.A od 2001
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

Fy od 1989
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

Aj, D 7.E od 2003
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

Aj, Fr od 2010
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

Ru, Zv od 1992
Hv od 2003
Patricie

Mgr. Patricie Michalová

Telefon: 417 813 031
Email: michalova@gymtce.cz

Čj od 2018
Věra

Ing. Věra Minaříková

koordinátor ICT

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

IT od 2007
Eva

Mgr. Eva Mojžišová

Telefon: 417 813 023
Email: mojzisova@gymtce.cz

Fy, Ma od 1994
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 017
Email: mrzenova@gymtce.cz

Nj, Tv 7.D od 1988
Jakub

Ing. Bc. Jakub Mráček

Telefon: 417 813 021
Email: mracek@gymtce.cz

Ch, IT 8.B od 2011
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

Tv, Zsv 5.B od 1999
Zdeněk

Ing. Zdeněk Neubauer

Telefon: 417 813 017
Email: neubauer@gymtce.cz

Ch od 2019
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

Aj od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

Fr, Zsv, Ov od 2010
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

D, Ze 8.A od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

IT, Ma od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

výchovný poradce

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

Čj, D 8.E od 2000
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

Čj, D 6.C od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

učitel

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

Šp od 2018
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

Zv od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

Čj, Hv od 1995
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

Fy, Ma 5.E od 2017
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

D, Zsv, Ov 6.E od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

En od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

Čj, Zsv 8.D od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

Bi, Ze 5.A od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

Tv od 1994
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

Tv, Zsv 7.B od 1999
Jan

Mgr. Jan Vavrein

Telefon: 417 813 017
Email: vavrein@gymtce.cz

Ge, Nj, Ze 8.D od 2000
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

Čj, Zsv 7.F od 1991
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

Bi, Ge, Ch 8.F od 1998
Václav

Mgr. Václav Volenec

Telefon: 417 813 014
Email: volenec@gymtce.cz

Aj od 2011
Kamila

Mgr. Kamila Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

Nj 6.D od 2009
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

Fy, Ma od 1983
Jana

RNDr. Jana Zahranová

Telefon: 417 813 021
Email: zahranova@gymtce.cz

Ch od 2002
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 018
Email: zamrzla@gymtce.cz

Bi, Ch od 2019
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

D, Zsv 5.F od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Aj od 1999
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

Ma od 1982
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

Bi, Ge, Dv 5.C od 1993
Valerie

PhDr. Valerie Škodová

Telefon: 417 813 016
Email: skodova@gymtce.cz

D, Nj od 1982
Dagmar

Mgr. Dagmar Žbánková

Telefon: 417 813 032
Email: zbankova@gymtce.cz

Čj, D od 1994

Fotogalerie

Matuštíková: Pocta předkům

Matuštíková: Pocta předkům

17 fotek

Malovala: Hana Matuštíková Hovořil: Alois Kračmar Hrál a zpíval: Ervín Rosenkranz

RNDr. Zdeněk Bergman
03.12.2019 21:43

Všechny galerie

© 2013 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz