Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří. Solón

Kontakty

Gymnázium Teplice

Československých dobrovolců 530/11,
415 01 Teplice

Email: info@gymtce.cz
Telefon: +420 417 813 081
FAX: +420 417 813 053

Bankovní spojení:

Provozní účet: 717760277/0100
Depozitní účet: 78-7321390267/0100
Účet doplňkové činnosti: 7034-0013828501/0100

IČO: 61515451
DIČ: CZ61515451

Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Učitelský sbor

Předměty Třída Ve škole
Lucie

Mgr. Lucie Bartoňová

Telefon: 417 813 014
Email: bartonova@gymtce.cz

od 2018
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

7.C od 2002
Miloslava

Mgr. Miloslava Bačová

Telefon: 417 813 011
Email: bacova@gymtce.cz

od
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 032
Email: bejckova@gymtce.cz

2.A od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

7.A od 2001
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

od 1989
Helen

Helen Bertram

asistentka výuky němčiny

Telefon: 417 813 011
Email: helen.bertram@freenet.de

od 2019
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

8.C od 1993
Lenka

Mgr. Lenka Boehmová

Telefon: 417 813 014
Email: boehmova@gymtce.cz

od 1990
Kateřina

Mgr. Kateřina Brušáková

Telefon: 417 813 014
Email: brusakova@gymtce.cz

5.D od 2017
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

6.A od 2002
od 2000
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

4.A od 2000
Barbora

Mgr. Barbora Dvořáková

Telefon: 417 813 001
Email: dvorakovaba@gymtce.cz

od 2019
od
Jitka

Mgr. Jitka Emingrová

Telefon: 417 813 013
Email: emingrova@gymtce.cz

od 1994
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

od 2001
od 2019
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

od 2019
Daniela

Mgr. Daniela Humpliková

Telefon: 417 813 031
Email: humplikova@gymtce.cz

od 2014
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

3.A od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

Telefon: 417 813 016
Email: hofmanova@gymtce.cz

od 2019
Rudolf

Mgr. Rudolf Kadlec

Telefon: 417 813 016
Email: kadlec@gymtce.cz

od 2018
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

od 2002
Zdeněk

Bc. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

od 2019
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

6.B od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

6.F od 1988
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

1.A od 2001
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

od 1994
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

od 1989
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

7.E od 2003
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

od 2010
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

od 1992
od 2003
Patricie

Mgr. Patricie Michalová

Telefon: 417 813 031
Email: michalova@gymtce.cz

od 2018
Věra

Ing. Věra Minaříková

koordinátor ICT

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

od 2007
Eva

Mgr. Eva Mojžišová

Telefon: 417 813 023
Email: mojzisova@gymtce.cz

od 1994
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 017
Email: mrzenova@gymtce.cz

7.D od 1988
Jakub

Ing. Bc. Jakub Mráček

Telefon: 417 813 021
Email: mracek@gymtce.cz

8.B od
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

5.B od 1999
Zdeněk

Ing. Zdeněk Neubauer

Telefon: 417 813 017
Email: neubauer@gymtce.cz

od 2019
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

od 2010
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

8.A od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

výchovný poradce

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

8.E od 2000
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

6.C od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

učitel

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

od 2018
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

od 1995
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

5.E od 2017
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

6.E od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

8.D od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

5.A od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

od 1994
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

7.B od 1999
Jan

Mgr. Jan Vavrein

Telefon: 417 813 017
Email: vavrein@gymtce.cz

8.D od 2000
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

7.F od 1991
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

8.F od 1998
Václav

Mgr. Václav Volenec

Telefon: 417 813 014
Email: volenec@gymtce.cz

od 2011
Kamila

Mgr. Kamila Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

6.D od 2009
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

od 1983
Jana

RNDr. Jana Zahranová

Telefon: 417 813 021
Email: zahranova@gymtce.cz

od 2002
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 018
Email: zamrzla@gymtce.cz

od 2019
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

5.F od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

od 1999
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

od 1982
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

5.C od 1993
Valerie

PhDr. Valerie Škodová

Telefon: 417 813 016
Email: skodova@gymtce.cz

od 1982
Dagmar

Mgr. Dagmar Žbánková

Telefon: 417 813 032
Email: zbankova@gymtce.cz

od 1994

Fotogalerie

Vánoční akademie 2019 - večer 2

Vánoční akademie 2019 - večer 2

41 fotek

A ještě pár dalších fotografií z akademie 20. prosince 2019 večer.

RNDr. Zdeněk Bergman
22.12.2019 14:36

Všechny galerie

© 2013 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz