Logo Ústecký kraj

Pax hominibus bonae voluntatis.

Stáže v Akademii věd

15.11.2023 289 RNDr. Zdeněk Bergman

Stáže v Akademii věd

I letos program AV ČR Otevřená věda umožní talentovaným studentům, aby se přihlásili na roční vědeckou stáž v Akademie věd ČR. Vy, kteří máte zájem o některý z nabízených vědních oborů, využijte jedinečnou šanci! Čas na to je jen do 30. listopadu 2023.

Zájemci mohou vybírat z více než 110 stáží, které 36 ústavů Akademie věd ČR nabízí v nejrůznějších vědních oblastech — od humanitních a společenských oborů se zaměřením na literaturu, archeologii či právo až po biologii, fyziku, chemii nebo medicínu a další. Vědě a poznávání meze neklademe, a tak adepty a adeptky bádání čekají v největší výzkumné instituci opravdu nápadité stáže. Zapojí se do skutečného výzkumu, poznají vědu přímo na „místě činu“ a získají zkušenosti a znalosti, které jim pomohou v osobním růstu a možná i v budoucí kariéře.

Zájemci se mohou hlásit na www.otevrenaveda.cz, kde najdou i přehled vypsaných stáží pro následující rok, až do 30. listopadu 2023. Stačí, když si vytvoří profil a přihlásí na stáž, která je zaujme. Stáže nabízíme na našich pracovištích po celé České republice – naživo i on-line.

Staňte se další generací vědců a vědkyň, sledujte Otevřenou vědu na našich sociálních sítích:

www.facebook.com/otevrenaveda

www.instagram.com/otevrenaveda

Zpět na: Oznámení

Fotogalerie

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

Gymnázium Teplice na Mistrovství světa

6 fotek

Ve čtvrtek 22. února 2024 se sedm čtyřčlenných štafet tvořených studenty našeho gymnázia, zúčastnilo mistrovství světa ve veslování na trenažérech.

Mgr. Jakub Doboš
26.02.2024 08:44

Všechny galerie

© 2013 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz