Přehled akcí: školní rok 2011/12

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
1.9.
(Čt)
 

7:10-13:30

Seminář pro žadatele o grant na prevenci soc.-pat. jevů
MŠMT Praha

 

Kb

 

9:00-10:00

Webové stránky
Informace o aktualizaci webových stránek školy - lektorka Mř

 

Bč, Cg, De, He, Jt, Kh, Mř, Mí, Sd, St, Šv, Va, Vy, Zc, Za

17

10:00-11:00

Webové stránky
Informace o aktualizaci webových stránek školy - lektorka Mř

 

Be, Fi, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mv, Mz, MM, Nt, Řz, Šá, Šk, Vc, Vt

17

11:00-13:30

Školou bez překážek
PPP Chomutov - lektorka PaedDr. Helena Nováková

 

Bč, Bj, Bo, Cg, Če, Db, Em, He, Jt, Kj, Kh, Kf, Re, Rů, Ře, Sd, St, Va, Vš, Vy, Zc, Žb, Pi

22

12:30-14:00

Funky v McDonaldu Teplice
Vystoupení školní kapely Feri and The Funky Pandas

 

Řz

 

Poznámka:
První školní den. Žáci budou ve škole jen jednu hodinu.

 
2.9.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Adaptace na SŠ
PPP Teplice - přednáška pro primány

1.A

Žb (1.A )

 

8:00

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek - seznámení se spolužáky, výtvarné a hudební aktivity, stmelovací soutěže

5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bh, Db, Kr (5.E ), Mí, Mz, Mü (5.F ), Řz, Šo (5.D ), Vc, Vr, Zu (5.C )

 

10:00-11:40

Adaptace na SŠ
PPP Teplice - přednáška pro primány

1.B

Pi (1.B )

 

17:00

Adaptační kurz pro primy
Soutěže, seznámení se spolužáky, nocleh v tělocvičně školy

1.A , 1.B

Mč, Žb (1.A ), Pi (1.B )

TvA , TvB , TvC

 
3.9.
(So)
 

0:00-13:30

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek - seznámení se spolužáky, výtvarné a hudební aktivity, stmelovací soutěže

5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bh, Db, Kr (5.E ), Mí, Mz, Mü (5.F ), Řz, Šo (5.D ), Vc, Vr, Zu (5.C )

 

8:00-11:40

Projektové dopoledne pro primy
Seznámení nováčků s areálem školy a se spolužáky

1.A , 1.B

Čr, He, Rů, Žb (1.A ), Pi (1.B )

 

 
5.9.
(Po)
 

8:00- 8:45

Focení nováčků
Třídy 1.A a 1.B

1.A , 1.B

Ra, Žb, Pi

25

8:55- 9:40

Imatrikulace
Třídy 5.C a 5.D

5.C , 5.D

BZ, Em, Řh, Šv, Šo, Zu

Au

8:55- 9:40

Předávání skříněk nováčkům
Třídy 1.A a 1.B

1.A , 1.B

Žb, Pi

 

8:55- 9:40

Focení nováčků
Třídy 5.E a 5.F

5.E , 5.F

Kr, Mü, Ra

25

10:00-10:45

Focení nováčků
Třídy 5.C a 5.D

5.C , 5.D

Ra, Šo, Zu

25

10:00-10:45

Imatrikulace
Třídy 1.A a 1.B

1.A , 1.B

BZ, Em, Řh, Šv, Žb, Pi

Au

10:00-10:45

Předávání skříněk nováčkům
Třídy 5.E a 5.F

5.E , 5.F

Kr, Mü

 

10:55-11:40

Imatrikulace
Třídy 5.E a 5.F

5.E , 5.F

BZ, Em, Kr, Mü, Řh, Šv

Au

10:55-11:40

Předávání skříněk nováčkům
Třídy 5.C a 5.D

5.C , 5.D

Šo, Zu

 

 
6.9.
(Út)
 

10:00-17:00

Study Visits for Education Specialists - SVES
Dům zahraničních služeb MŠMT Praha - seminář

 

BZ

 

17:00-18:00

Informativní schůzky pro rodiče nováčků

 

BZ, Kr, Mü, Řh, Šv, Šo, Zu, Žb, Pi

7 , 23 , 46 , 84 , 85 , 92

 
7.9.
(St)
 

13:40-16:00

Maturity

 

Br, Bj, BZ, Kh, Řh, Sa, Šk, Vš, Vv, Vy

 

14:30-16:00

Burza učebnic
Možnost prodeje i koupě použitých učebnic

 

Lb

Au

 
8.9.
(Čt)
 

7:10-16:15

Vedení projektu
NAEP Praha - seminář pro manažery projektů

 

Kb

 

10:55-11:40

Spolupráce s G Kutná Hora
Jednání o spolupráci v oblasti Bi

 

BZ, Sk

 

 
9.9.
(Pá)
 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

8:00

Signposts 2011
Brno - konference o výuce angličtiny

 

Bo

 

10:00-18:05

Aquamundi - projektová schůzka
Liberec - jednání o přípravě projektu s Umwelzentrum Dresden a TU Liberec

 

BZ

 

 
10.9.
(So)
 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

9:00-14:00

Burza minerálů a zkamenělin
Bílinská přírodovědná společnost a GT - prodejní výstava

 

BZ, Rt, Sk

5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10

 

Signposts 2011
Brno - konference o výuce angličtiny

 

Bo

 

 
11.9.
(Ne)
 

0:00-17:00

Signposts 2011
Brno - konference o výuce angličtiny

 

Bo

 

 
12.9.
(Po)
 

13:30-16:00

Schůze učitelů tělesné výchovy
DDM Teplice + OR AŠSK

 

Vc

 

 
14.9.
(St)
 

10:30-18:30

Vzdělávací seminář
Infoa - seminář pro učitele angličtiny

 

Kh, Lb

Au

13:40-18:05

Jak učit o EU
Euroskop - KÚ Ústí nad Labem - seminář pro učitele

 

Ře

 

14:35-16:15

Setkání metodiků prevence
PPP Teplice

 

 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

17:00-19:30

Skautské promítání
Obrázky z letního tábora - promítání pro rodiče

 

22

 
15.9.
(Čt)
 

8:55-12:35

Spolupráce s Žilinským krajem
KÚ Ústí nad Labem - jednání

 

BZ

 

 
16.9.
(Pá)
 

13:00

Celebration jazz mass
Praha Radotín - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

16:00

Převazování lešení
Beuronská kaple - členové a přátelé Pro arte beuronensis - oprava lešení v kapli

 

 

17:00

U Řeháků
Neformální setkání učitelů

 

BZ, Bh, Db, Ks, Le, Ře, Vv, Zu

 

 
17.9.
(So)
 

0:00-19:00

Celebration jazz mass
Praha Radotín - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

0:00-23:00

U Řeháků
Neformální setkání učitelů

 

BZ, Bh, Db, Ks, Le, Ře, Vv, Zu

 

 

Převazování lešení
Beuronská kaple - členové a přátelé Pro arte beuronensis - oprava lešení v kapli

 

 

 
18.9.
(Ne)
 

 

Převazování lešení
Beuronská kaple - členové a přátelé Pro arte beuronensis - oprava lešení v kapli

 

 

 
19.9.
(Po)
 

19:00-21:00

L. Stroupežnický: Naši furianti
Krušnohorské divadlo Teplice + Divadlo V Dlouhé - 160 žáků GT

 

Em, Vš

 

 
20.9.
(Út)
 

7:30- 8:00

Schůzka s organizátory adaptačních kurzů
Vyhodnocení adaptačních kurzů

 

BZ, Bh, Db, Em, Mz, Mč, Mü, Rů, Řh, Šo, Vc, Vr, Zu, Žb, Pi

15

8:00-15:20

Koordinátor autoevaluace
vzdělávací cyklus v rámci projektu Cesta ke kvalitě

 

Šv

 

14:35-18:05

Komáří vížka
Exkurze v rámci předmětu Historie a geografie Teplicka

4.B

Čr

 

 
21.9.
(St)
 

8:00-14:25

Alternativní a suportivní způsoby vyučování
PPP Teplice, lektor Mgr. Robert Čapek, PhD., Univerzita Hradec Králové

 

Čr, Em, Mo, Re, Rů, Řh, Vš, Pi

 

9:00-13:00

Office 365 a IT 365 - cloud na míru
AutoCont Teplice - seminář k novému software

 

BZ, Mř

 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 
22.9.
(Čt)
 

8:00

Beuronské památky Prahy
Praha - Národní divadlo- Julius Zeyer: Radúz a Mahulena; beuronská Praha - Emauzy, sv. Gabriel

8.D , 8.F

Em, Žb

 

8:00-14:25

Corny - atletický pohár - okres
GT - dorost

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

18:00

Orwell: Farma zvířat
Činoherní studio Ústí nad Labem - návštěva 50 žáků GT

 

 

 
24.9.
(So)
 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

15:00-17:00

Prohlídka GT pro absolventy
4.C 1976 - Radek Dvořák

 

Hy

 

 
26.9.
(Po)
 

8:00-16:00

Corny - atletický pohár - kraj
GT + AS Bílina - dorost

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
27.9.
(Út)
 

8:00- 9:40

Živnostenský úřad a jeho funkce
Návštěva ředitele ŽÚ Teplice p. Karla Blaschkeho v hodině Ekonomie

 

To

 

8:00-16:15

Atletický čtyřboj - okres
OR AŠSK a DDM Teplice - AS Bílina - žactvo

 

Db, Vc

 

 
28.9.
(St)
 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 

Banát III
Rumunsko - české vesnice - partnerská škola v Eibentálu

 

Ks, Vv

 

 
29.9.
(Čt)
 

6:45-18:06

Jeden den s informatikou
MFF UK Praha - přednášky a semináře pro žáky předmětu programování a výpočetní technika (septimy a oktávy)

 

 

17:00-18:00

Za hranicí událostí
Beuronská kaple - Pro arte beuronensis - obrazy Harryho Telesfora - vernisáž

 

BZ, Ře, Šá, Lb

 

 

Banát III
Rumunsko - české vesnice - partnerská škola v Eibentálu

 

Ks, Vv

 

 
30.9.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.B

Bo (5.B ), Mř, Mü (5.B ), Ra

17 , 25

8:55- 9:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.A

Dř (5.A ), Fi (5.A ), Mř, Ra

17 , 25

10:00-10:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.C

Kj (5.C ), Mř, Ra, Re (5.C )

17 , 25

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.D

Mt (5.D ), Mř, Pp, Vt (5.D )

17 , 24

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.F

Mř, Mo (5.F ), Pp, Sa (5.F )

17 , 24

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.E

Mř, Ra, Sd (5.E ), Vt (5.E )

17 , 25

13:35-14:10

BOZP, požární ochrana
Školení o bezpečnosti práce a požární ochraně.

 

Bh, Kt, Kh, Or, Pp, Rt, Re, Řh, Vf, Vo, Dě, Hy, Lb, Ms, Su, Šc, Tg, Bg

15

 

Banát III
Rumunsko - české vesnice - partnerská škola v Eibentálu

 

Ks, Vv

 

 
1.10.
(So)
 

14:00-17:00

Cyklojízda
Pro polis Teplice - promítání filmu a beseda se členy Automatu

 

BZ, Mč

22

 

Banát III
Rumunsko - české vesnice - partnerská škola v Eibentálu

 

Ks, Vv

 

 
2.10.
(Ne)
 

 

Banát III
Rumunsko - české vesnice - partnerská škola v Eibentálu

 

Ks, Vv

 

 
3.10.
(Po)
 

7:10-18:05

Centrum románských jazyků
Návštěva Velvyslanectví Peruánské republiky v Praze - jednání o projektu GT - 7 žáků

 

Or

 

8:00- 9:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.D

Mř, Mč, Ra

17 , 25

10:00-11:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.F

Mř, Pp

17 , 24

11:50-13:00

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.C

Mř, Pp

17 , 24

14:35-15:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.A

Jt, Mř, Ra, Vc

17 , 25

 
4.10.
(Út)
 

8:00- 9:40

Planetárium Teplice
Sluneční soustava - k výuce zeměpisu

5.F

Br

 

8:00-15:20

Koordinátor autoevaluace
vzdělávací cyklus v rámci projektu Cesta ke kvalitě

 

Šv

 

10:00-11:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.E

Mř, Pp

17 , 24

13:40-14:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

5.B

Mí (5.B ), Pp, Ra, Řz (5.B )

24 , 25

 
5.10.
(St)
 

7:10-18:05

Plavecká štafeta měst
DDM Teplice - plavecká hala - žáci v rámci Tv

 

Bh, Db, Mz, Mü, Pp, Vc, Vr

 

8:00-16:15

Atletický čtyřboj - kraj
KR AŠSK - AS Bílina - žákyně

 

Vc

 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z německého jazyka - test píší pouze skupiny, ve kterých se vyučuje Nj.

5.D , 5.E , 5.F

Le, Mř, Mz, Pp, Ra, Šk

17 , 24 , 25

8:00- 8:45

Beseda o EU
setkání s europoslancem Ing. J. Kohlíčkem - v rámci výuky Zsv

6.F , 8.A , 8.B

Rů (6.F ), Vr (8.A ), Vš (8.B )

Au

8:55- 9:40

Beseda o EU
setkání s europoslancem Ing. J. Kohlíčkem - v rámci výuky Zsv

6.A , 6.B , 6.C

Br (6.C ), Vr (6.A ), Vš (6.B )

Au

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z německého jazyka - test píše pouze skupina, ve které se vyučuje Nj.

5.C

Kf (5.C ), Mř

17

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z německého jazyka - test píše pouze skupina, ve které se vyučuje Nj.

5.A

Mř, Šk (5.A )

17

13:40-14:25

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z německého jazyka - test píše pouze skupina, ve které se vyučuje Nj.

5.B

Bč (5.B ), Mř

17

13:40-16:15

K učebnici dějepisu pro kvarty
Fraus Ústí nad Labem - seminář pro učitele k elektronické učebnici dějepisu

 

Čr, Rů

 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 
6.10.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.C

Mř, Pp, Re (5.C ), Šo (5.C )

17 , 24

10:00-10:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.E

Mř, Pp, Vc (5.E ), Vr (5.E )

17 , 24

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.F

Mř, Mü (5.F ), Pp, Vr (5.F )

17 , 24

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.D

Bo (5.D ), Kh (5.D ), Mř, Ra

17 , 25

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.A

Kf (5.A ), Mř, Pp, Zc (5.A )

17 , 24

14:35-15:20

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.B

Ks (5.B ), Mř, Ra, Vc (5.B )

17 , 25

 
7.10.
(Pá)
 

13:00

Ekologická olympiáda - kraj
DDM Ústí nad Labem - tříčlenné družstvo

 

Ks

 

 
8.10.
(So)
 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

 

Ekologická olympiáda - kraj
DDM Ústí nad Labem - tříčlenné družstvo

 

Ks

 

 
9.10.
(Ne)
 

0:00-12:00

Ekologická olympiáda - kraj
DDM Ústí nad Labem - tříčlenné družstvo

 

Ks

 

 

Mathematics: E-learning and Math-Projects for Students and Teachers Across Europe
GT - Comenius - návštěva delegací partnerských škol

 

Br, BZ, Kb

46

 
10.10.
(Po)
 

8:00- 9:40

Planetárium Teplice
Sluneční soustava - k výuce zeměpisu

5.B , 5.C , 5.E

Ke, Vv

 

8:00- 9:20

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.D

Mř, Mč (5.D ), Ra

17 , 25

8:00-16:00

Corny - atletický pohár - republika
DR AŠSK + G Břeclav - dorostenky

 

Db, Vc

 

8:00-15:00

Novela školského zákona
PPP ÚK Teplice, lektor PhDr. Jiří Valenta

 

Šv

 

8:00-16:15

Přespolní běh - okres
GT - Zámecká zahrada - žactvo a dorost

 

Bh, Mz, Mü, Vr

 

10:00-11:20

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.F

Mř, Pp

17 , 24

14:35-15:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.A

Mř, Ra

17 , 25

19:00-21:30

Shakespeare: Othello
Krušnohorské divadlo Teplice - Divadlo Na Jezerce Praha - žáci kvint a septim - celkem 198 žáků

5.B , 5.E , 7.C

Bo

 

 

Mathematics: E-learning and Math-Projects for Students and Teachers Across Europe
GT - Comenius - návštěva delegací partnerských škol

 

Br, BZ, Kb

46

 
11.10.
(Út)
 

8:00-16:00

Corny - atletický pohár - republika
DR AŠSK + G Břeclav - dorostenky

 

Db, Vc

 

10:00-11:20

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.E

Mř, Pp

17 , 24

11:50-13:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.C

Pp, Ra

24 , 25

13:40-15:00

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z OSP (60 min.+ 10 min. instruktáž + 10 min. závěrečný dotazník)

5.B

Mí (5.B ), Pp, Ra, Řz (5.B )

24 , 25

 

Mathematics: E-learning and Math-Projects for Students and Teachers Across Europe
GT - Comenius - návštěva delegací partnerských škol

 

Br, BZ, Kb

46

 
12.10.
(St)
 

8:00-16:15

Dítě-cizinec, škola a rodič
Centrum na podporu integrace cizinců v Ústeckém kraji - seminář pro učitele

 

Žb, Pi

 

8:00- 9:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

8.D

Mř, Pp

17 , 24

8:00-18:05

Svět energie
SPŠ Ústí nad Labem + ČEZ - vzdělávací seminář pro učitele

 

Mo

 

10:00-11:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

8.A

Mř, Pp

17 , 24

10:55-16:15

Česká společnost v novodobé Evropě
KÚ Ústí nad Labem - konference k nové multimediální učební pomůcce

 

Re

 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 

Mathematics: E-learning and Math-Projects for Students and Teachers Across Europe
GT - Comenius - návštěva delegací partnerských škol

 

Br, BZ, Kb

46

 
13.10.
(Čt)
 

7:10-18:05

Mathematica
Elkan - Jihlava - školení o software nejen pro matematiku

 

 

8:00-16:15

Přespolní běh - kraj
Ústí nad Labem - starší žáci - finále

 

 

10:00-11:10

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

8.C

Mř, Pp

17 , 24

12:45-13:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

8.E

Mř, Pp

17 , 24

14:35-16:15

Setkání výchovných poradců
PPP Teplice

 

Em

 

14:35-15:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 10 min. instruktáž)

8.F

Mř, Ra

17 , 25

 

Mathematics: E-learning and Math-Projects for Students and Teachers Across Europe
GT - Comenius - návštěva delegací partnerských škol

 

Br, BZ, Kb

46

 
14.10.
(Pá)
 

8:00- 8:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.E

Bj (8.E ), Mř, Pp

17 , 24

8:55- 9:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.F

Bh (8.F ), Mř, Pp, Vr (8.F )

17 , 24

10:00-10:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.D

Mř, Ra, Rů (8.D )

17 , 25

10:55-11:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.B

Dv (8.B ), Mř, Pp

17 , 24

11:50-12:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.A

Mř, Ra

17 , 25

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z českého jazyka

8.C

Ks (8.C ), Mř, Ra

17 , 25

14:30

Soustředění sboru Canzonetta
Praha 6 - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

 
15.10.
(So)
 

 

Soustředění sboru Canzonetta
Praha 6 - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

 
16.10.
(Ne)
 

0:00-14:00

Soustředění sboru Canzonetta
Praha 6 - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

18:00

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
17.10.
(Po)
 

8:00- 9:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.D

Bh (8.D ), Mř, Vc (8.D ), Vo

17 , 24

8:00-16:15

Seminář pro řešitele MO - kategorie C
doprovod žáků; DDM Ústí nad Labem, lektorka Mgr. Pavla Hofmanová

 

Kr

 

10:55-12:00

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.A

Mř, Vo

17 , 24

12:45-13:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z matematiky (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.B

Mř, Ra

17 , 24

14:35-15:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.C

Bh (8.C ), Db (8.C ), Mč, Ra

24 , 25

 

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
18.10.
(Út)
 

7:10-18:05

Ekopolis
Scio Praha - školení učitelů k projektu Ekopolis

 

Mo

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
beseda o knihách a službách knihovny

5.E

Bo

 

8:00-15:20

Koordinátor autoevaluace
vzdělávací cyklus v rámci projektu Cesta ke kvalitě

 

Šv

 

8:00-18:05

Jak pracovat s nadanými dětmi
Talnet Praha

 

 

14:35-16:15

Návštěva Regionálního muzea Teplice
Expozice o lázeňstství - v rámci výuky HgT- pro žáky kvart

 

Čr

 

 

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
19.10.
(St)
 

7:10-17:10

Proměna školy - etická výchova
NIDV Ústí nad Labem - konference o etické výchově

 

Ře

 

8:00- 9:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.F

Mř, Vo

17 , 24

10:00-11:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.E

Mř, Mč

17 , 24

11:50-12:35

Přírodovědný klokan
Kategorie Kadet a Junior - vybraní žáci z tercií, kvart, kvint a sext

 

Pp

8

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
20.10.
(Čt)
 

8:00-16:15

Fotbal: Pohár J. Masopusta - okres
OR ŠSK a SPŠ Teplice - FS Bílina - dorostenci

 

Bh

 

8:00-13:30

Přehazovaná - oblast
ZŠ Plynárenská - mladší a starší žákyně

 

Vc

 

14:35-15:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z OSP (60 min.+ 5 min. instruktáž)

8.B

Mř, Vo

17 , 24

 

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
21.10.
(Pá)
 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

8:00-14:30

Fotbal: Pohár J. Masopusta - dorostenci - okres - 2. skupina
Sportovní areál Krupka

 

 

16:00

Klub olympiády v českém jazyce
Setkání Klubu na GT - T. Hradilová a D. Kuboň

 

 

61 , 77 , 93 , 94

 

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

 
22.10.
(So)
 

0:00-16:00

Supporting students skills and passions
Polsko - Tarnów - program SVES (Stydy visits for educational specialists)

 

BZ

 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

 

Klub olympiády v českém jazyce
Setkání Klubu na GT - T. Hradilová a D. Kuboň

 

 

61 , 77 , 93 , 94

 
23.10.
(Ne)
 

0:00-15:00

Klub olympiády v českém jazyce
Setkání Klubu na GT - T. Hradilová a D. Kuboň

 

 

61 , 77 , 93 , 94

 
24.10.
(Po)
 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min. + závěrečný dotazník)

8.E

Bh (8.E ), Db (8.E ), Mř, Pp

17 , 24

8:55- 9:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min + 10 min. závěrečný dotazník)

8.A

Cg (8.A ), Mř, Vn (8.A ), Vo

17 , 24

10:00-10:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min + 10 min. závěrečný dotazník)

8.F

Br (8.F ), Mř, Pp

17 , 24

10:55-11:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min + 10 min. závěrečný dotazník)

8.D

Kr (8.D ), Mř, Pp

17 , 24

11:50-12:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min + 10 min. závěrečný dotazník)

8.B

Jd (8.B ), Mř, Ra

17 , 25

12:45-13:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor IV
Test z anglického jazyka (45 min + 10 min. závěrečný dotazník)

8.C

Bo (8.C ), Mř, Ra, Vy (8.C )

17 , 25

 
25.10.
(Út)
 

7:10-21:10

Berlín
Pergamonské museum, Spolkový sněm, Braniborská brána, Check-Point Charlie, Památník holocaustu - pro zájemce o historii - 23 septimánů a 16 oktavánů

 

Bj, Čr, Žb

 

8:00-14:25

EU peníze SŠ
NIDV Ústí nad Labem - seminář

 

BZ

 

8:55-10:30

The Bear Educational Theatre
History of England I - představení v angličtině

7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Jt (7.F ), Kt (7.B ), Kh (7.A ), Kč (7.C ), Řh (7.E ), Vn (7.D )

Au

11:50-13:10

The Bear Educational Theatre
History of England II - představení v angličtině

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Bo (8.D ), Cg (8.A ), Kč (8.F ), Řh (8.C ), Vn (8.B ), Vy (8.E )

Au

19:00

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 
26.10.
(St)
 

16:30-18:00

Kurz italštiny
Společnost přátel Itálie - V. Falková; lektorka A. Kováříková

 

 

2

 

Župná kalokagatia
Turany, Slovensko - reprezentace Ústeckého kraje na branné soutěži Župná kalokagatia

 

Db

 

 

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 
27.10.
(Čt)
 

 

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 

Župná kalokagatia
Turany, Slovensko - reprezentace Ústeckého kraje na branné soutěži Župná kalokagatia

 

Db

 

 
28.10.
(Pá)
 

 

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 

Župná kalokagatia
Turany, Slovensko - reprezentace Ústeckého kraje na branné soutěži Župná kalokagatia

 

Db

 

 
29.10.
(So)
 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

 

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 
30.10.
(Ne)
 

0:00-13:00

92. oddíl skautek Oheň
GT - prázdninový pobyt pražských skautek v Teplicích

 

Rt, Hy

7 , 8 , 9 , 10 , TvA

 
31.10.
(Po)
 

14:35-18:05

C&G pretesty
Louny - pretesty pro 30 žáků

 

Bo

 

 
1.11.
(Út)
 

8:00-15:20

Koordinátor autoevaluace
vzdělávací cyklus v rámci projektu Cesta ke kvalitě

 

Šv

 

18:00-23:00

A. P. Čechov: Racek
Činoherní studio Ústí nad Labem - akce divadelního klubu GT - 28 žáků

 

 

 
2.11.
(St)
 

8:00-14:25

Seminář pro řešitele MO - kategorie B
doprovod žáků; DDM Ústí nad Labem, lektor prof. RNDr. Jiří Cihlář, CSc.

 

Kj

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
beseda o knihách a službách knihovny

5.B

Bo

 

13:30-14:00

Porada s třídními učiteli
Vánoční akademie

 

Br, Bj, BZ, Bh, Bo, Čr, Db, Dv, Jd, Kf, Ks, Kr, Ke, Mü, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Sa, Sk, Šv, Šo, Tr, Vá, Vr, Vš, Vv, Zu, Žb

26

14:00-15:00

Prezentace Masarykovy Univerzity Brno
Informace o studiu na MU - pro zájemce z oktáv; lektoři N. Müllerová, M. Ruml

 

 

22

14:35-18:05

O klobouk kouzelníka Pokustóna
GT - školní kolo

 

Mo

45

14:35-16:05

C&G pretesty
GT - pretesty pro cca 50 žáků

 

Bo

 

 
3.11.
(Čt)
 

8:00-15:20

Setkání akreditovaných center C&G
City&Guilds Praha - On Behalf Of

 

Bo

 

8:00-16:15

Ústřední komise BiO
Praha - jednání komise

 

Šá

 

 
4.11.
(Pá)
 

11:50-15:50

Logická olympiáda
krajské kolo soutěže; Ústí nad Labem, doprovod žáků

 

Dv

 

12:00

Celebration jazz mass
SPgŠ Litomyšl - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

 
5.11.
(So)
 

7:10-18:05

Ideas That Work Conference
ZČU Plzeň, katedra Aj - konference o výuce angličtiny - příspěvek

 

Bo

 

 

Celebration jazz mass
SPgŠ Litomyšl - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

 
6.11.
(Ne)
 

0:00-14:00

Celebration jazz mass
SPgŠ Litomyšl - Canzonetta, soustředění

 

Mt

 

 
7.11.
(Po)
 

8:00- 8:45

Listování
Život k sežrání - 1. představení

1.A , 1.B , 2.A , 2.B

Bj (2.B ), Sd (1.B ), St (2.A ), Žb (1.A )

Au

8:55- 9:40

Listování
Život k sežrání - 2. představení

3.A , 3.B , 4.A , 4.B

Kh (3.B ), Mz (4.B ), Mü (3.B ), Rů (4.B ), Šo (4.A ), Zc (3.A )

Au

10:00-10:45

Listování
Gottland - 1. představení

5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.E ), Dř (5.D ), Re, Zc (5.F ), Zu (5.C )

Au

10:55-11:40

Listování
Gottland - 2. představení

5.A , 5.B , 6.A , 6.B

Cg (6.B ), Mč (5.A ), Sa (6.A ), Šo, Vv (5.B )

Au

 
8.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
Hudební oddělení knihovny - pro žáky 5.A (Chl) - v rámci výuky Hv

 

Mt

 

10:00-11:40

Regionální knihovna Teplice
Hudební oddělení knihovny - pro žáky 5.F (1. pol.) - v rámci výuky Hv

 

Mt

 

 
9.11.
(St)
 

8:00- 9:00

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min.

8.E

Bj (8.E )

17 , 24

8:00-13:30

Přehazovaná - okres
ZŠ Edisonova - mladší a starší žákyně

 

Vc

 

8:30-13:30

Pišqworky 2011
oblastní kolo soutěže školních týmů ve hře piškvorky

 

Au

10:00-10:45

Srovnávací test z F pro kvinty
Kinematika hmotného bodu

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.B ), Čr (5.D ), Re (5.C ), Tr (5.A ), Vá (5.F ), Zc (5.E )

 

10:00-11:00

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min.

8.B

Dv, Re

17 , 24

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Čr, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Pi

Au

 
10.11.
(Čt)
 

8:00-17:30

Rada AŘG
Praha, G J. Keplera - jednání Rady Asociace ředitelů gymnázií

 

BZ

 

10:00-11:40

Archeologie Labe a Keltové v severních Čechách
Přednášející: doc. PhDr. Vladimír Salač, CSc., Archeologický ústav AV ČR - absolvent G Teplice; pro žáky Dějepisného semináře - septimy a vybrané žáky kvint

 

Ře

22

10:50-11:50

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min.

8.F

Žb (8.F )

17 , 24

13:40-15:10

Maturitní trénink
Test z německého jazyka - 90 min.

8.A , 8.B , 8.E , 8.F

17

 
11.11.
(Pá)
 

7:10-18:05

Komunikujeme bez stresu
PPP ÚK Teplice - Sloup v Čechách - přednášky a dílna

 

Šá, Lb

 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

8:55-10:25

Maturitní trénink
Test z anglického jazyka - 90 min.

8.D

Bo

17

10:00-18:05

Ústav experimentální medicíny
Praha - doplnění a rozšíření učiva pro zájemce o přírodní vědy, podpora studia přírodních věd

 

Ks

 

10:00

Agademie geoinformačních dovedností
Scientica - Poděbrady - seminář k GPS-GIS-DPZ a k praktickým ukázkám jejich začlenění do výuky

 

Br, Mo

 

10:55-11:40

Srovnávací test z biologie - kvinty
Houby a lišejníky

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Be (5.C ), Pp (5.A ), Sk (5.F ), Vt (5.D ), Zu (5.B ), Cí (5.E )

 

 
12.11.
(So)
 

0:00-16:00

Agademie geoinformačních dovedností
Scientica - Poděbrady - seminář k GPS-GIS-DPZ a k praktickým ukázkám jejich začlenění do výuky

 

Br, Mo

 

7:10-18:05

Komunikujeme bez stresu
PPP ÚK Teplice - Sloup v Čechách - přednášky a dílna

 

Šá, Lb

 

8:00-17:10

Právo a finance ve škole
VŠE Praha

 

Ke

 

 
14.11.
(Po)
 

8:00- 9:00

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min.

8.D

Bh, Vc

17 , 24

10:55-11:55

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min. (2. pol.)

8.C

 

25

11:50-12:50

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min.

8.A

Sa (8.A )

17 , 25

14:35-15:35

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - 60 min. (1. pol.)

8.C

Db

24

 
15.11.
(Út)
 

8:00-16:00

Na hřišti i na vodě být s dětmi vždy v pohodě
MU Brno - Ústí nad Labem - bezpečnost žáka v tělesné výchově

 

Vc

 

10:55-11:40

Srovnávací diktát z Čj pro sexty

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Cg (6.A ), Jt (6.F ), Sa (6.B ), Šo (6.D ), Vš (6.C ), Zc (6.E )

 

11:50-18:05

Ústecká komunitní nadace
Schůzka hodnotící komise

 

 

14:15-15:45

Maturitní trénink
Test z anglického jazyka - 90 min.

8.A , 8.B , 8.E , 8.F

Bo, Kč, Řh

17 , 24 , 25

 
16.11.
(St)
 

8:00-14:25

Košíková - okres
OR AŠSK Teplice a DDM Teplice - SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

16:00-18:30

Informační odpoledne pro rodiče
16.00 setkání v plénu
16.30-18.30 individuální konzultace

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Čr, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Pi

 

 
17.11.
(Čt)
 

11:50-19:20

Celebration jazz mass
Praha, Národní divadlo - Canzonetta - koncert středoškolských pěveckých sborů

 

BZ, Mt, Zu

 

 
18.11.
(Pá)
 

8:00- 9:30

Maturitní trénink
Test z matematiky - 90 min.

8.D , 8.E

17 , 25

8:00- 8:45

Seminář společnosti Scio o NSZ
Seminář o přijímacím řízení na VŠ a Národních srovnávacích zkouškách - pro zájemce z oktáv

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

15

8:00- 8:45

Mezinárodní den (ne)vidomých
Přednáška a beseda o životě nevidomých lidí - p. Aková ze společnosti Tyfloservis, Ústí n. Labem.

2.B , 5.B

De (2.B ), Mü (5.B ), Nt (2.B )

Au

8:55- 9:40

Mezinárodní den (ne)vidomých
Přednáška a beseda o životě nevidomých lidí - p. Aková ze společnosti Tyfloservis, Ústí n. Labem.

3.A , 4.B

He (4.B ), Kf (3.A ), St (3.A ), Va (4.B )

Au

8:55- 9:40

Mezinárodní den (ne)vidomých
Ukázky a čtení Brailova písma, zvuková knihovna, zvuková střelba, soutěže pro žáky.

2.B , 5.B

Mt (2.B ), Mü (5.B ), Sd (2.B )

51 , 52 , 53

10:00-10:45

Seminář společnosti Scio o NSZ
Seminář o přijímacím řízení na VŠ a Národních srovnávacích zkouškách - pro zájemce z oktáv

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

15

10:00-10:45

Mezinárodní den (ne)vidomých
Ukázky a čtení Brailova písma, zvuková knihovna, zvuková střelba, soutěže pro žáky.

3.A , 4.B

De (4.B ), Kt (3.A ), Nt (3.A )

51 , 52 , 53

10:00-11:30

Maturitní trénink
Test z matematiky - 90 min.

8.A , 8.B , 8.C , 8.F

17 , 25

10:00-10:45

Mezinárodní den (ne)vidomých
Přednáška a beseda o životě nevidomých lidí - p. Aková ze společnosti Tyfloservis, Ústí n. Labem.

3.B , 5.D

Mt (5.D ), Tr (3.B ), Vt (5.D )

Au

10:55-11:40

Mezinárodní den (ne)vidomých
Ukázky a čtení Brailova písma, zvuková knihovna, zvuková střelba, soutěže pro žáky.

3.B , 5.D

Mt (5.D ), Sd (3.B ), Vt (5.D )

51 , 52 , 53

10:55-11:40

Mezinárodní den (ne)vidomých
Přednáška a beseda o životě nevidomých lidí - p. Aková ze společnosti Tyfloservis, Ústí n. Labem.

2.A , 5.A

Šá (5.A ), Tr (2.A )

Au

11:10-13:20

Náš vůdce
Filmové představení o pedagogickém experimentu s ničivými následky (spolupráce s PPP Teplice); kino Květen

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Bč (6.A ), Br (7.D ), Db (6.F ), Kh (6.B ), Ks (7.C ), Ře (7.A ), Sa (7.F ), Vr (7.E ), Vš (7.B ), Vv (6.D ), Vf (6.E ), Žb (6.C )

 

11:50-12:35

Mezinárodní den (ne)vidomých
Ukázky a čtení Brailova písma, zvuková knihovna, zvuková střelba, soutěže pro žáky.

2.A , 5.A

Dř (5.A ), Jt (2.A ), Šk (5.A )

51 , 52 , 53

11:50-12:35

Mezinárodní den (ne)vidomých
Přednáška a beseda o životě nevidomých lidí - p. Aková ze společnosti Tyfloservis, Ústí n. Labem.

4.A , 5.C , 5.E

Kf (5.C ), Le (5.C ), Mt (4.A ), Mv (4.A ), Sd (5.E ), Vt (5.E )

Au

11:50-13:20

Maturitní trénink
Test z anglického jazyka - 90 min.

8.A , 8.B , 8.C , 8.D

Bo, Kč, Vo

17 , 24 , 25

12:45-13:30

Mezinárodní den (ne)vidomých
Ukázky a čtení Brailova písma, zvuková knihovna, zvuková střelba, soutěže pro žáky.

4.A , 5.C , 5.E

Mt (4.A ), Mv (4.A ), Sd (5.E ), Vt (5.E ), Cí (5.C )

51 , 52 , 53

17:00

Příprava Vánoční akademie
Nazkoušení představení na školní vánoční akademii

3.B

Čr

73

 
19.11.
(So)
 

0:00-12:00

Příprava Vánoční akademie
Nazkoušení představení na školní vánoční akademii

3.B

Čr

73

10:00-12:30

Orechestr GT - zkoušky
Pavana, Gloria, Kyrie - nácvik

 

Řz

52

 
20.11.
(Ne)
 

10:00-16:30

Orechestr GT - zkoušky
Pavana, Gloria, Kyrie - nácvik

 

Řz

52

 
21.11.
(Po)
 

10:55-12:45

Návštěva velvyslankyně Peru
Zahájení činnosti Střediska románských jazyků, vernisáž výstavy o Latinské Americe

 

BZ, Dř, Le, Or

Au

11:50-12:35

Srovnávací test ze zeměpisu - sexty

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Kč (6.D ), Ke (6.F ), MM (6.C ), Rů (6.A ), Šo (6.E ), Vá (6.B )

 

12:30-16:00

Konzultační seminář k nové maturitě
KÚ Ústí nad Labem - změny v legislativě

 

Řh

 

14:35-15:20

Srovnávací test z chemie - kvinty

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Be (5.D ), Ke (5.B ), Ra (5.A ), Re (5.C ), Ře (5.E ), Pi (5.F )

 

 
22.11.
(Út)
 

15:30-17:10

Prezentace systému Vernier
GT + Vernier: předvedení laboratorních přístrojů pro školní pokusy

 

Jd, Kr, Kb, Mo, Sk, Vá, Pi

46

18:00-20:00

Regulace hazardu v Teplicích
Veřejné slyšení - aula GT - akce pro veřejnost

 

BZ, Mč

Au

 
23.11.
(St)
 

8:00- 9:00

Pythagoriáda
školní kolo

1.A , 2.A

Ra, Sd, Tr

72 , 74

8:00-14:25

Košíková - okres
OR AŠSK Teplice a DDM Teplice - SH Teplice: dorostenky

 

Db

 

10:55-11:55

Pythagoriáda
školní kolo

1.B , 3.B

Mí, Sd, Tr, Pi

74 , 82

14:00-15:30

Mladý Demosthenes - školní kolo
GT - soutěž v rétorice

 

Bj, De, Žb

83

17:00-19:00

Židé v boji a odboji - vernisáž
Ulpan Teplice o. s. Teplický cimes - součást dnů židovské kultury - výstava potrvá do Vánoc

 

Bj, BZ, Ře, Zu, Žb, Lb

Au

 
24.11.
(Čt)
 

7:10-18:05

Dějepisná soutěž - celostátní
G Cheb - doprovod žáků a práce v porotě

 

Ře

 

8:00-15:20

Smysl moderního umění
Praha, Centrum současného umění DOX a Veletržní palác NG - motivační program k výtvarné soutěži

6.D , 6.E

Mí, Mv

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
beseda o knihách a službách knihovny

5.C

Re

 

8:55- 9:55

Pythagoriáda
školní kolo

2.B , 3.A

Čr, Dv, Ra, St

46 , 76

 
25.11.
(Pá)
 

8:00-14:25

Futsall - okres
SŠ obchodu a služeb Teplice - SH Krupka: mladší žáci

 

Bh

 

13:40-15:20

Informace o studiu na VŠE
Bc. Pavla Blažková, bývalá studentka G Teplice, informuje o studiu na Národohospodářské fakultě VŠE

 

Šv

25

18:00-19:30

Advent v Lahošti
Rozsvícení vánočního stromu - zpěv a doprovod - sólisté Canzonetty

 

Mt, Řz, Žb

 

 

Náš společný svět
Člověk v tísni, Sv. Jan pod Skalou - kurz pro učitele na téma Jak učit o globalizaci

 

Ře

 

 
26.11.
(So)
 

8:00-13:30

Podzimní srovnávací zkoušky
Scio - pro žáky ZŠ

 

Žb

5 , 6

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

10:00-14:00

Zasedání ALFA
Asociace klasických jazyků Praha, G. J. Keplera

 

Em

 

 

Náš společný svět
Člověk v tísni, Sv. Jan pod Skalou - kurz pro učitele na téma Jak učit o globalizaci

 

Ře

 

 
28.11.
(Po)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z chemie - sexty
Chemické výpočty

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Be (6.D ), Db (6.F ), Mv (6.A ), Sk (6.B ), Za (6.C ), Pi (6.E )

 

 
29.11.
(Út)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test ze zeměpisu - kvinty
Kartografie

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Cg (5.E ), Kj (5.A ), Ke (5.B ), Mo (5.C ), Mč (5.D ), Va (5.F )

 

8:00-15:20

Koordinátor autoevaluace
vzdělávací cyklus v rámci projektu Cesta ke kvalitě

 

Šv

 

8:00-11:40

Možnosti čerpání grantů
KÚ Ústí nad Labem

 

Kb

 

18:00-23:00

Palahniuk: Klub rváčů
Činoherní studio Ústí and Labem - 18 žáků 6.B a 21 žáků 6.C

6.B , 6.C

 

 
30.11.
(St)
 

13:40-14:25

Astronomická olympiáda
školní kolo

 

Kb, Mo

17 , 25

16:30

Divadlo v Celetné: Kodaň
Praha - divadelní představení o kvantovém pohledu na atom

5.A , 5.D

 

 
1.12.
(Čt)
 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK Teplice a DDM Teplice - SH Krupka: mladší žáci

 

Vr

 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK Teplice a DDM Teplice - SH Teplice: dorostenky

 

Db

 

12:45-16:15

Pasco - laboratorní přístroje
Pasco + ZŠ Buzulucká - prezentace pro učitele

 

Jd, Kb

 

14:35-17:10

Kvantové počítače
PřF UJEP Ústí nad Labem: přednáška pro učitele fyziky

 

 

 
2.12.
(Pá)
 

7:10-14:40

O klobouk kouzelníka Pokustóna
GT - celostátní kolo - doprovod žáků

 

Mo

45

8:00- 8:45

Srovnávací test z dějepisu - sexty
Počátky české státnosti

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Čr (6.B ), Rů (6.F ), Ře (6.D ), Sk (6.A ), Šk (6.E ), Žb (6.C )

 

 
3.12.
(So)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

9:00-13:00

Canzonetta - zkouška

 

Mt

51

14:00

Zkrášlování učebny
Akce třídního kolektivu

5.D

Šo

 

14:00-15:00

Makedonie - přednáška
Pro arte beuronensis + o. s. Středohoří sobě: povídání a promítání dr. Víta Honyse o cestě po Balkánu - koná se v Beuronské kapli

 

 

 

 
4.12.
(Ne)
 

0:00-12:00

Zkrášlování učebny
Akce třídního kolektivu

5.D

Šo

 

 
5.12.
(Po)
 

8:00- 9:40

Do Německa na zkušenou
Přednášející M. Fiedlerová: informační program pro zájemce z maturitních ročníků (v rámci výuky Nj; 8.A, 8.B); motivace studentů ke středně a dlouhodobým pobytům v Německu

 

Bč, Vv

22

8:00-14:25

Mikuláš v Lahošti
Dobrovolnické centrum GT - akce pro MŠ Lahošť

 

Kf

 

11:50-13:30

Do Německa na zkušenou
Přednášející M. Fiedlerová: informační program pro zájemce z maturitních ročníků (v rámci výuky Nj; 8.E, 8.F); motivace studentů ke středně a dlouhodobým pobytům v Německu

 

Bč, Vv, Vf

22

 
6.12.
(Út)
 

8:00-12:35

Matematická olympiáda
GT- školní kolo - kategorie A

 

Br, Dv, Kj, Kb

 

8:00- 8:45

Srovnávací test z biologie - sexty

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Be (6.E ), Db (6.B ), Ks (6.D ), Šá (6.F ), Za (6.C ), Zu (6.A )

 

8:00-15:00

Mistrovství ČR školních týmů v šachu
Kategorie ZŠ - okresní kolo

 

Re

 

10:55-11:40

Kouzlo poezie
Recituje P. Brendl: K. J. Erben (k výuce Čj)

6.A , 6.B , 6.D

Cg (6.B ), Sa (6.A ), Zc (6.D )

Au

11:50-12:35

Kouzlo poezie
Recituje P. Brendl: K. J. Erben (k výuce Čj)

6.C , 6.E , 6.F

Re (6.F ), Sa, Šo (6.E )

Au

 
7.12.
(St)
 

7:10-18:05

Jak dobře plánovat, využívat a řídit vaše IT
AGCOM Praha: seminář pro správce sítí

 

Vo

 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK Teplice - SH Krupka: starší žáci

 

 

8:00-16:15

Fyzikální olympiáda - seminář pro řešitele
PřF UJEP Ústí nad Labem - dva semináře - kategorie A a D - doprovod žáků

 

Kr

 

8:00-15:00

Mistrovství ČR školních týmů v šachu
Kategorie SŠ - okresní kolo

 

Re

 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK Teplice a DDM Teplice - SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

14:00-15:00

Konverzační soutěž v něměckém jazyce
GT - školní kolo - kategorie I a II B

 

Kf, St, Va

71

14:00-15:00

Konverzační soutěž v něměckém jazyce
GT - školní kolo - kategorie III B

 

Bč, Vv, Vf

1

 
8.12.
(Čt)
 

7:10-18:05

Stahování streamového videa
Eduwork Praha Na Smetance - školení učitelů

 

Ře

 

10:00-11:40

Doplnění systému bezobratlých
Přednášející: Mgr. Petr Šípek Ph.D. - PřF UK, přednáška pro žáky septim (biologický seminář Bs a Šá)

 

Ks, Šá

22

10:55-11:40

Srovnávací test z dějepisu - kvinty

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.B ), Kb (5.A ), Mü (5.F ), Šk (5.D ), Vr (5.E ), Vf (5.C )

 

 
9.12.
(Pá)
 

8:00-15:00

Krajské kolo chemické olympiády
Účast v porotě - předseda poroty

 

Sk

 

13:00-16:30

City&Guilds Examinations
ústní zkoušky - B2, C1

 

Bo, Cg, Kč

11

 
10.12.
(So)
 

9:00-11:30

City&Guilds Examinations
ústní zkoušky - B2, C1

 

Cg, Kč

94

9:00-12:00

Den otevřených dveří

 

Bč, Br, BZ, Bh, Bo, Db, Em, Jd, Le, Mt, Mř, Mo, Mv, Re, Rů, Řh, Řz, Sa, Sk, Šv, Šá, Šk, Vá, Vr, Vš, Za, Zu, Pi, Lb, Ms

 

12:00-15:00

City&Guilds Examinations
písemné zkoušky - B2, C1

 

Bo, Cg, Kč, Vy

5 , 7 , 10

 
11.12.
(Ne)
 

10:00-14:00

Orchestr GT
zkouška před koncertem

 

Řz

52

 
12.12.
(Po)
 

8:00-18:05

Stahování streamového videa
Eduwork Říčany - školení učitelů

 

Ře

 

 
13.12.
(Út)
 

10:00-14:25

Král chemie
KÚ Ústí nad Labem - slavnostní vyhlášení nejlepších účastníků ChO - Jan Štochl 8.C a Lukáš Vacek 8.F

 

Za

 

15:00-20:00

Vánoční koncert Canzonetty
GT - aula

 

Bč, BZ, Če, Mt, Mo, Řh

Au

 
14.12.
(St)
 

8:00-12:35

Orchestr GT pro nejstarší
Koncert pro Domov důchodců

 

Řz

 

12:45-13:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
GT: poslechová část - školní kolo - kategorie III

 

Bo, Řh

5 , 7

12:45-13:30

Srovnávací test z fyziky - sexty
Ideální plyn

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Br (6.B ), Jd (6.E ), Kr (6.F ), Kb (6.D ), Mo (6.A ), Vá (6.C )

 

14:00

Lyžařský kurz pro instruktory
Klínovec - doškolovací a instruktorský kurz

 

Mz

 

14:00-15:30

Olympiáda z českého jazyka
GT: školní kolo - II. kategorie (kvinty až oktávy)

 

Žb

92

14:00-15:30

Olympiáda z českého jazyka
GT: školní kolo - I. kategorie (tercie a kvarty)

 

Re

91

 
15.12.
(Čt)
 

10:00-11:40

Parazitologie
Přednášející: Mgr. Petr Šípek Ph.D. - PřF UK, přednáška pro žáky septim (biologický seminář Bs a Šá)

 

Ks, Šá

22

 

Lyžařský kurz pro instruktory
Klínovec - doškolovací a instruktorský kurz

 

Mz

 

 
16.12.
(Pá)
 

8:00-13:30

Futsal - kraj
SH Roudnice nad Labem - dorostenci

 

Bh

 

16:00

Nácvik na Vánoční akademii
GT: Večerní nácvik vystoupení

4.A

Rů, Šo

42 , 73

17:00-21:00

Nácvik na Vánoční akademii
GT: Večerní nácvik vystoupení

3.A

Čr

73

 

Lyžařský kurz pro instruktory
Klínovec - doškolovací a instruktorský kurz

 

Mz

 

 
17.12.
(So)
 

0:00- 9:00

Nácvik na Vánoční akademii
GT: Večerní nácvik vystoupení

4.A

Rů, Šo

42 , 73

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

10:00-15:00

Orchestr GT
zkouška před koncertem

 

Řz

52

 

Lyžařský kurz pro instruktory
Klínovec - doškolovací a instruktorský kurz

 

Mz

 

 
18.12.
(Ne)
 

0:00-15:00

Lyžařský kurz pro instruktory
Klínovec - doškolovací a instruktorský kurz

 

Mz

 

10:00-16:00

Orchestr GT
zkouška před koncertem

 

Řz

52

15:00-17:00

Vánoční trhy - vystoupení Canzonetty
Zámecké náměstí

 

BZ, Mt

 

17:00-19:00

Vánoce v Botanické zahradě
Orchest GT + Canzonetta: vystoupení pro zaměstnance a hosty Botanické zahrady Teplice

 

Mt, Řz

 

 
19.12.
(Po)
 

14:35-15:20

Srovnávací test ze Zsv - sexty
Představivost, myšlení...

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Br (6.C ), Cg (6.F ), Jt (6.B ), Kč (6.A ), Mí (6.D ), Mv (6.E )

 

 
20.12.
(Út)
 

8:00-11:40

Návštěva z ČZU Praha
Exkurze pracovníků a studentů katedry rostlinné výroby České zemědělské univerzity v Praze na naší škole (Didaktický park, Beuronská kaple)

 

He, Sk

 

8:00-18:00

Drážďany
Německo - návštěva Hygienického muzea (stálá expozice a výstava Sport u. Gesellschaft), Gemäldegalerie Zwinger, Dopravního muzea (Verkehrsmuseum), Japonského paláce; prohlídka centra města, tradičního Streizelmarktu

5.F , 6.A , 6.D , 8.E , 8.F

Bč, Kh, Kf, Mv, Mz, Šk, Vc, Vv, Vf

 

17:00-18:00

J. J. Ryba: Česká mše vánoční
Pro arte beuronensis: Slavná skladba v podání teplických gymnazistů, studentů teplické konzervatoře a členů Severočeské filharmonie pod vedením Rostislava Řezníčka (v Beuronské kapli)

 

Bj, BZ, Bh, Bo, Dv, He, Ks, Kr, Mt, Mü, Pp, Rt, Ře, Řh, Řz, Sd, Zc, Zu, Hy, Lb

 

 
21.12.
(St)
 

8:00-13:30

Britská rada
British council Ústí nad Labem - návštěva knihovny, film Romeo a Julie v angličtině

5.B

Bo, Kh

 

 
22.12.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Občan Havel
Dokument o Václavu Havlovi - kino Květen

4.A , 6.A , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.F , 8.B , 8.C , 8.D , 8.F

Br (7.D ), Bh (8.B ), Kf (8.F ), Ks (7.C ), Ke, Re (8.C ), Rů (4.A ), Ře (7.A ), Sa (7.F ), Vc (8.D ), Vš (7.B )

 

10:00-11:30

Občan Havel
Dokument o Václavu Havlovi - kino Květen

4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 8.A

Db (6.F ), Dv (4.B ), Kj (5.A ), Kr (5.E ), Mo (6.C ), Mü (5.F ), Šo (5.D ), Vr (8.A ), Vv (6.D ), Vf (6.E ), Zu (5.C )

 

13:00-17:00

Slavnostní schůze
Předvánoční porada zaměstnanců školy

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, Čr, De, Db, Do, Dv, Dy, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Pp, Ra, Rt, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vc, Vá, Va, Vt, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vo, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Pi, Dě, Hy, Lb, Ms, Su, Šc, Tg, Bg

Au

 
24.12.
(So)
 

10:00-12:00

Betlémské světlo
Pro arte beuronensis: tepličtí skauti přinesou do Beuronské kaple Betlémské světlo, aby si kdokoliv mohl přijít s lucerničkou a odnést si domů symbol Vánoc, který k nám putuje až z Blízkého Východu

 

 

 

23:55

Půlnoční mše
Pro arte beuronensis: v pořadí již čtvrtou půlnoční mší zakončíme Štědrý den. Tentokrát ji povede Josef Hurt.

 

 

 

 
3.1.
(Út)
 

14:15-16:00

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
GT: školní kolo - ústní část - kategorie III

 

Bo, Jt, Va

94

 
9.1.
(Po)
 

8:00-14:15

Volejbal VI.B - okres
GT - SH Teplice - žactvo

 

Db, Mü, Vc

 

10:00-11:40

Návštěva oddělení bicích nástrojů
Konzervatoř Teplice - v rámci výuky Hv

4.B

Řz (4.B )

 

14:00-15:30

Konverzační soutěž ve francouzštině
GT: školní kolo

 

He, Kh, Sa

15

 

Studijní volno

 

Šá

 

 
10.1.
(Út)
 

7:10-18:05

Výchova k občanství
Praha, ZŠ Kunratice - setkání k projektu

 

He, Ře

 

10:00-10:45

Srovnávací test z M - sexty
Exponenciální a logaritmické funkce, rovnice

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Ks (6.B ), Kb (6.A ), Ke (6.C ), Mo (6.D ), Vá (6.F ), Pi (6.E )

 

10:55-11:40

Srovnávací test z M - kvinty
Lineární funkce, nerovnice, výroky

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.A ), Kj (5.B ), Mt (5.F ), Mř (5.E ), Vá (5.C ), Zu (5.D )

 

 

Studijní volno

 

Šá

 

 
11.1.
(St)
 

14:20-15:10

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
GT: školní kolo - písemná část - I. a II. kategorie B (třídy ZŠ s RVJ a víceletá gymnázia)

 

Kh, Kč

5 , 6

 

Studijní volno

 

Šá

 

 

E-learning Mathematics Project for Students
Rakousko, Štýrský Hradec - projektová schůzka - 8 žáků

 

Kb

 

 
12.1.
(Čt)
 

 

E-learning Mathematics Project for Students
Rakousko, Štýrský Hradec - projektová schůzka - 8 žáků

 

Kb

 

 

Studijní volno

 

Šá

 

 
13.1.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Návštěva oddělení bicích nástrojů
Konzervatoř Teplice - v rámci výuky Hv

4.A

Mt (4.A )

 

 

Studijní volno

 

Šá

 

 

E-learning Mathematics Project for Students
Rakousko, Štýrský Hradec - projektová schůzka - 8 žáků

 

Kb

 

 
14.1.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.C
Krušnohorské divadlo Teplice

8.C

Bj, BZ, Bh, Čr, Ks, Ke, Le, Mv, Mü, Re, Řh, Šo, To, Vš, Vv, Zu, Ms

 

 

E-learning Mathematics Project for Students
Rakousko, Štýrský Hradec - projektová schůzka - 8 žáků

 

Kb

 

 
16.1.
(Po)
 

11:50-13:30

Cestou do parlamentu
Agora - školní kolo debatní soutěže

 

Vr

76

13:40-16:15

Schůze učitelů Tv - okres
OR AŠSK Teplice + DDM Teplice

 

Vc

 

 

Studijní volno

 

Šá

 

 
17.1.
(Út)
 

10:00-10:45

Srovnávací esej z Aj - oktávy
strukturovaná práce - vyšší úroveň

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Bč, Bo, Cg, Kč, Re, Řh, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Žb

 

12:45-13:30

Srovnávací diktát

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.A ), De (5.F ), Em (5.D ), Sa (5.C ), Šo (5.E ), Zc (5.B )

 

14:35-16:15

Konverzační soutěž ve španělštině
GT - školní kolo - I. kategorie

 

Dř, Le, Or

1

 

Studijní volno

 

Šá

 

 
18.1.
(St)
 

7:10-18:05

Mistrovství ČR školních šachových týmů - kraj
Most - 12 žáků

 

Re

 

8:00-12:30

Konverzační soutěž v německém jazyce
Hotelová škola Teplice - práce v porotě a doprovod žáků

 

 

8:00-13:30

Pythagoriáda - okres
ZŠ Buzulucká - okresní kolo matematické soutěže; doprovod 14 žáků a práce v porotě

 

Pi

 

10:55-18:05

Study visits for educational specialists
Dům zahraničních služeb Praha - seminář pro účastníky programu SVES

 

Řh

 

13:40-18:05

Péče o nadané žáky a matematické talenty
seminář pro učitele M, PřF Ústí nad Labem, prof. Jiří Cihlář

 

Br, Dv, Kr

 

14:30-16:00

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
GT - školní kolo - ústní část - I. a II. kategorie B (třídy ZŠ s RVJ a víceletá gymnázia)

 

Kh, Kč, Nt

10

14:35-16:15

Konverzační soutěž ve španělštině
GT - školní kolo - II. kategorie

 

Dř, Le, Or

1

 
19.1.
(Čt)
 

7:10-18:05

Otevřený přebor čtyřčlenných družstev v rapid šachu
Praha, VŠ finanční a správní - 4 žáci

 

Re

 

 
20.1.
(Pá)
 

15:00

Mediasos
Skautská ochranná služba - skautský seminář

 

 

31 , 44

 
21.1.
(So)
 

8:00-13:30

Zimní srovnávací zkoušky
Scio - pro žáky ZŠ

 

Žb

5 , 6

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 

Mediasos
Skautská ochranná služba - skautský seminář

 

 

31 , 44

 
22.1.
(Ne)
 

0:00-15:00

Mediasos
Skautská ochranná služba - skautský seminář

 

 

31 , 44

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
23.1.
(Po)
 

8:00-13:00

Mladý Demosthenes - kraj
ZŠ Vojnovičova, Ústí nad Labem - doprovod čtyř žáků

 

Bj

 

10:00-12:00

Vánoční akademie
Krušnohorské divadlo - školní akademie pro žáky

1.A , 1.B , 2.A , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Bč (7.D ), Bj (7.C ), Be (6.D ), BZ, Bo (5.B ), Cg (8.A ), Čr (3.B ), De, Db (6.F ), Dv (4.B ), Dř (1.A ), Em (8.D ), He (8.D ), Jd (8.E ), Jt (8.B ), Kj (6.B ), Kt (7.B ), Kh (5.B ), Kf (8.F ), Ks (7.C ), Kr (5.E ), Kb (8.C ), Kč (7.D ), Ke (6.A ), Le (4.A ), Ma, Mt, Mř (5.E ), Mí (5.F ), Mo (6.C ), Mv (6.A ), Mč (6.D ), MM (7.E ), Mü (5.F ), Nt, Pp (2.A ), Ra (3.A ), Re (8.C ), Rů (4.A ), Ře (7.A ), Řh, Řz, Sa (7.F ), Sd, Sk (7.E ), St (1.B ), Šv, Šá (7.A ), Šk (8.E ), Šo (5.D ), Tr (2.A ), Vc (3.B ), Vá (6.B ), Va (4.B ), Vš, Vv (6.D ), Vf (6.E ), Vy (8.B ), Zc (3.A ), Za (8.A ), Zu (5.C ), Žb (1.A ), Pi (1.B )

 

19:00-21:00

Vánoční akademie
Krušnohorské divadlo - školní akademie pro rodiče

 

Bč, BZ, Čr, Dv, Mt, Rů, Řh, Řz, Šv, Šo, Vš, Žb

 

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
24.1.
(Út)
 

8:00-12:30

Konverzační soutěž v německém jazyce
ZŠ Edisonova - práce v porotě a doprovod žáků

 

Vf

 

8:55- 9:40

Ing. Rudolf Příman
investiční poradce firmy Cofepoint s příspěvkem k tématu finanční gramotnost a investice

 

To

 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv

5.F

Mt

 

10:00-11:40

Regionální knihovna Teplice
Návštěva expozice Příběh královny Judity - v rámci výuky Vv (dívky)

2.A

Mv (2.A )

 

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
25.1.
(St)
 

8:00-13:30

Matematická olympiáda
ZŠ Buzulucká - okresní kolo - kategorie Z9, doprovod žáků a práce v porotě

 

Dv

 

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Čr, De, Db, Dř, Em, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Pi

Au

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
26.1.
(Čt)
 

14:00-15:00

Recitační soutěž
školní kolo soutěže v recitaci pro oba stupně gymnázia

 

Bj, Šo

83

20:00-21:30

Cikus Cermaque
Beuronská kaple - absolvent GT a písničkář Jakub Čermák - písně z aktuálního, kritikou ceněného alba Divozemí

 

 

 

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
27.1.
(Pá)
 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv

5.D

Mt

 

10:55-11:40

Den památky obětí holocaustu
Památník v Lipové ulici - účast na pietním aktu

4.B

BZ, Ře

 

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
28.1.
(So)
 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

 

Lyžařský kurz - 2.B a 5.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.B , 5.A

Bh, Mz, Vr

 

 
30.1.
(Po)
 

15:30-18:00

Jednoduché pokusy z termiky a molekulové fyziky
PřF UJEP Ústí nad Labem - seminář pro učitele fyziky

 

Kr, Kb, Mo, Vá

 

 

Chemická olympiáda - celostátní finále
UP Olomouc - doprovod dvou žáků

 

Sk

 

 
31.1.
(Út)
 

8:00- 9:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv

5.A

Mt

 

8:30- 9:40

Prudilova válka
představení a beseda o šikaně ve školním prostředí - Městské divadlo v Mostě (M. Študent )

5.C , 5.D

Šk (5.C ), Šo (5.D )

Au

10:55-12:05

Prudilova válka
představení a beseda o šikaně ve školním prostředí - Městské divadlo v Mostě (M. Študent )

5.E , 5.F

Kr (5.E ), Mt (5.F )

Au

12:45-13:55

Kauza V.
představení a beseda o uplatnění středoškoláků v dnešní době - Městské divadlo v Mostě (M. Študent )

5.A , 5.B

Mí (5.B ), Zc (5.A )

Au

 

Chemická olympiáda - celostátní finále
UP Olomouc - doprovod dvou žáků

 

Sk

 

 
1.2.
(St)
 

8:00-13:30

Futsal - kraj
SH Teplice - futsalová liga dorostenců

 

Bh

 

 

Cesta ke kvalitě
NÚOV Valtice - setkání k projektu, prezentace závěrů

 

BZ

 

 

Chemická olympiáda - celostátní finále
UP Olomouc - doprovod dvou žáků

 

Sk

 

 
2.2.
(Čt)
 

8:00-13:30

ZOO Ústí nad Labem
Výukový program v ZOO Ústí nad Labem - žáci Bi semináře a 7.C

7.C

Ks

 

8:00-16:15

Odbíjená - kraj
SH Ústí nad Labem - kategorie VI.B

 

Vc

 

14:35-16:15

Show Michaela Londesborougha
GT - Estrádní sál DK Teplice: předvedení chemických a fyzikálních pokusů

5.B , 6.A , 6.B , 6.C , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Db (6.A ), Jd (7.D ), Ks (7.C ), Kr (7.B ), Kb (7.E ), Mo (7.F ), Mv (6.C ), Ra (5.B ), Sd (6.C ), Šv, Vá (7.A ), Za (6.B ), Pi (6.F )

 

 

Cesta ke kvalitě
NÚOV Valtice - setkání k projektu, prezentace závěrů

 

BZ

 

 

Chemická olympiáda - celostátní finále
UP Olomouc - doprovod dvou žáků

 

Sk

 

 
3.2.
(Pá)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

 
4.2.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.B a D
Krušnohorské divadlo Teplice

8.B , 8.D

BZ, Bh, Bo, Če, Čr, Do, Dv, Em, Jt, Kh, Ke, Mř, Mv, Mü, Rů, Řh, Šo, Vš, Zc, Zu

 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
5.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
6.2.
(Po)
 

7:10-18:05

Kulturně historické dědictví
FF UK Praha - konference k projektu

 

Mv

 

13:30-18:00

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Čj
NIDV Ústí nad Labem

 

Sa

 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
7.2.
(Út)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Nj
NIDV Ústí nad Labem - školení k nové maturitě

 

Kf, Vv

 

8:00-12:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce - okres
Hotelová škola Teplice - práce v porotě a doprovod žáků

 

Bo

 

8:00-13:30

Halová kopaná - oblast
SH Teplice - starší žáci

 

 

8:55- 9:40

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

5.E

Vy

7

10:55-11:40

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

5.B

De

7

11:50-12:35

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

6.A

Mz

7

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
8.2.
(St)
 

8:00-13:30

Halová kopaná - oblast
SH Krupka - mladší žáci

 

Bh

 

8:00-12:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce - okres
ZŠ Meteloko nám. - práce v porotě a doprovod žáků

 

 

 

Konference k projektu Cesta ke kvalitě
projekt k autoevaluaci, NIDV Ústí nad Labem

 

Šv

 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
9.2.
(Čt)
 

8:00-12:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce - okres
ZŠ Meteloko nám. - práce v porotě a doprovod žáků

 

 

8:55- 9:40

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

5.A

26

10:00-10:45

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

6.B

Br

84

10:55-11:40

Prezentace společnosti YFU Česká republika
Prezentace o možnostech studia v zahraničí, setkání s absolventem programu YFU

6.E

Tr (6.E )

26

15:30-18:00

Fyzika ve filmu
PřF UJEP Ústí nad Labem - seminář pro učitele fyziky

 

Jd, Vá

 

19:00-20:30

Canzonetta v Duchcově
G Duchcov - pohostinské vystoupení na koncert Duchcovského pěveckého sboru

 

Mt, Zc

 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
10.2.
(Pá)
 

7:10-18:05

Den českých škol v Altenbergu
Německo, Altenberg - Mistrovství světa v sáňkování

5.F , 6.D

Mü (5.F ), Vv (6.D )

 

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
11.2.
(So)
 

12:30-17:00

Pronájem tělocvičny
V. Vlček

 

 

TvC

 

Lyžařský kurz - 2.A
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

2.A

Db, Vc

 

 
13.2.
(Po)
 

8:00-14:30

Odbíjená SŠ - okres
GT - SH Teplice - dorost

 

Db, Mü, Vc

 

 
14.2.
(Út)
 

14:30-18:00

Konzultační seminář pro zkoušející ústní zkoušky MZ – český jazyk
Hotelová škola Teplice - seminář pro certifikované hodnotitele ÚZ Čj

 

Bj, Em, Re, Žb

 

 
15.2.
(St)
 

10:00-11:55

Test OSP Z
pilotní testování Scio - příprava studentů k přijímacímu řízení na VŠ

7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Kt (7.E ), Kh (7.F ), Kf (7.C ), Vš (7.B ), Zu (7.A ), Žb (7.D )

8 , 11 , 18 , 21 , 23 , 92

12:45-14:15

Test OSP R
pilotní testování Scio - příprava studentů k přijímacímu řízení na VŠ

7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Bč (7.D ), Bj (7.E ), Sa (7.F ), Šo (7.C ), Vš (7.B ), Pi (7.A )

6 , 9 , 18 , 82 , 83 , 84

 
16.2.
(Čt)
 

8:00-18:05

Maturitní komisař
NIDV Ústí nad Labem - školení

 

Ks

 

10:00-11:40

Uděláte mně to znova?
Herecké studiu DK Teplice - Krušnohorské divadlo - představení pro žáky

7.F

Sa

 

 
17.2.
(Pá)
 

7:10-14:25

Akademie geoinformačních dovedností
PřF UK Praha - seminář pro učitele zeměpisu

 

Br, Mo

 

 
20.2.
(Po)
 

9:00-17:00

Učíme žáky učit se
Scio Ústí nad Labem - seminář k projektu Nautilus

 

 

13:30-18:00

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Čj
NIDV Ústí nad Labem

 

Sa

 

 

Jarní prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 
21.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 
22.2.
(St)
 

7:10-18:05

Fyzikální olympiáda
Pardubice - hlavní zasedání ÚV FO

 

 

13:30-18:00

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Aj
NIDV Ústí nad Labem

 

MM

 

 

Jarní prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 
23.2.
(Čt)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky z Fj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

He

 

 

Jarní prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 
24.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 
25.2.
(So)
 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

 
27.2.
(Po)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky z Rj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

Mv

 

8:00-14:25

Konverzační soutěž ve španělštině - kraj
OA Ústí nad Labem - doprovod žáků na soutěž

 

Le

 

 
28.2.
(Út)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Nj
NIDV Ústí nad Labem - školení k nové maturitě

 

Kf, Vv

 

 
29.2.
(St)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky z Fj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

He

 

10:00-11:15

Test z matematiky
Testování společnosti CERMAT - projekt BETA 12

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 4.A , 4.B

De (4.B ), Nt (4.A ), Ra (1.A ), St (2.B ), Šá (1.B ), Vc (2.A )

81 , 82 , 83 , 91 , 92 , 95

11:30-12:40

Test z českého jazyka
Testování společnosti CERMAT - projekt BETA 12

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 4.A , 4.B

Bj (2.B ), Čr (4.A ), Pp (1.A ), St (2.A ), Šá (4.B ), Tr (1.B )

81 , 82 , 83 , 91 , 92 , 95

12:45-17:15

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Fj
NIDV Ústí nad Labem

 

Sa

 

12:55-13:30

Test z OSP
Testování společnosti CERMAT - projekt BETA 12

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 4.A , 4.B

Kt (2.A ), Kh (1.B ), Ks (2.B ), Vy (4.B ), Za (4.A ), Žb (1.A )

81 , 82 , 83 , 91 , 92 , 95

 
1.3.
(Čt)
 

5:35-19:04

Müllerova vila
Praha - Malá Strana, Kampa, Nový Svět atd.
Műllerova vila, Bílkova vila, Dům U Černé Matky Boží - kubismus, návštěva kubistické kavárny (jediné na světě) - žáci semináře sociologie

 

 

 

Odbíjená - kvalifikace na republiku
ZŠ Rabasova Ústí and Labem - dorostenky

 

Vc

 

 
2.3.
(Pá)
 

8:00-14:00

Fluency on Paper: The Path to Successful Writing Skills
C&G - seminář pro učitele

 

Bo

 

10:55-11:40

Finanční svět
k výuce finanční gramotnosti - přednáší Tomáš Janů, manažer obchodní sítě (absolvent GT)

8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Br (8.F ), Jd (8.E ), Ks (8.C ), Ke (8.D ), Šv

Au

14:00

Soustředění pěveckého sboru
Roudnice nad Labem - Canzonetta

 

Mt, Zc

 

 
3.3.
(So)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 

Soustředění pěveckého sboru
Roudnice nad Labem - Canzonetta

 

Mt, Zc

 

 
4.3.
(Ne)
 

0:00-16:00

Soustředění pěveckého sboru
Roudnice nad Labem - Canzonetta

 

Mt, Zc

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
5.3.
(Po)
 

8:00-16:15

Stahování a úprava streamového videa
Eduwork Praha - seminář pro učitele

 

Ře

 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Aj
NIDV Praha

 

Kh

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
6.3.
(Út)
 

8:00-14:30

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Fj
NIDV Ústí nad Labem

 

Sa

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
Návštěva Hudebního oddělení - v rámci výuky Hv (skupina dívky)

5.A

Mt

 

8:00-17:10

Stahování steamového videa
Eduwork Most - seminář pro učitele

 

Ře

 

10:00-11:40

Regionální knihovna Teplice
Návštěva Hudebního oddělení - v rámci výuky Hv (1. pol.)

5.F

Mt

 

15:00

Florbal na Open Gate
Babice - turnaj dorostenců

 

Vv

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
7.3.
(St)
 

0:00-18:00

Florbal na Open Gate
Babice - turnaj dorostenců

 

Vv

 

7:10-18:05

Microsoft TechDays 2012
Praha, Microsoft - seminář pro IT specialisty

 

Vo

 

8:55- 9:40

Beseda o EU
Přednášející Ing. J. Kohlíček - poslanec Evropského parlamentu

6.A , 6.B

Vr (6.A ), Vš (6.B )

Au

10:00-10:45

Beseda o EU
Přednášející Ing. J. Kohlíček - poslanec Evropského parlamentu

6.E , 7.B

Vš (7.B )

Au

14:00-16:30

Free resources on the internet
GT + Macmillan - semináře pro učitele angličtiny

 

Bo

7

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
8.3.
(Čt)
 

7:10-18:05

Microsoft TechDays 2012
Praha, Microsoft - seminář pro IT specialisty

 

Vo

 

14:35-16:15

Setkání výchovných poradců
PPP Teplice

 

Em

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
9.3.
(Pá)
 

20:00

Maturitní ples 8.A a F
Krušnohorské divadlo Teplice

8.A , 8.F

Br, BZ, Bo, Jd, Kf, Ks, Ke, Le, Mř, Rů, Řh, Šo, Vá, Va, Vr, Vv, Zc, Za, Zu, Žb

 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 
10.3.
(So)
 

 

Lyžařský kurz - 5.D a 5.E
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.D , 5.E

Bh, Db, Mü, Ry

 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
11.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
12.3.
(Po)
 

8:00

Zlatá Praha
Praha: prohlídka budovy Národního divadla, představení - Julius Zeyer Radúz a Mahulena; Příběh Pražského hradu, Starý palác, Zlatá ulička

7.A , 7.D

Em, Žb

 

14:00-17:30

Konzultační seminář pro zkoušející ústní zkoušky MZ – anglický jazyk
Hotelová škola Teplice - seminář pro certifikované hodnotitele ÚZ Aj

 

Bo, Cg, Jt, Kč, Řh, Vn, Vy

 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
13.3.
(Út)
 

8:00

Dějiny spojují
Drážďany: učitel a 5 žáků - projektové setkání

 

Ře

 

8:00-14:25

Konverzační soutěž v Nj
OA Ústí nad Labem, Pařížská - doprovod žáka a práce v porotě

 

Vf

 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
14.3.
(St)
 

8:00-16:30

Odbíjená SŠ - kraj
G Louny - SH Louny- dorost

 

Db

 

8:00-12:00

Zeměpisná olympiáda
Okresní kolo - organizátorem je DDM

 

Br

5 , 6 , 9 , 10

12:30-15:30

Zadavatel testování PISA 2012
ČŠI Ústí nad Labem - školení pro zadavatele on-line testů PISA

 

 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 

Dějiny spojují
Drážďany: učitel a 5 žáků - projektové setkání

 

Ře

 

 
15.3.
(Čt)
 

0:00-15:30

Dějiny spojují
Drážďany: učitel a 5 žáků - projektové setkání

 

Ře

 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.A

Pp, Ra

24 , 25

8:00- 9:40

Ochrana biodiverzity, invazivní rostliny
Přednášející: doc. RNDr. J. Málková, CSc. - PřF Hradec Králové - pro studenty biologických seminářů

 

Zu

26

8:55- 9:40

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.B

Pp, Ra

24 , 25

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.E

Dv (7.E ), Mř, Pp

17 , 24

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.F

Mř, Ra (7.F )

17 , 25

14:35-15:20

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.D

Br (7.D ), Mř, Ra

17 , 25

15:30-16:15

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test ověřující znalosti čtenářské gramotnosti - septimy

7.C

Ks (7.C ), Mř, Ra

17 , 25

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
16.3.
(Pá)
 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Aj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

Kh

 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky ze Šj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

 

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky z Rj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

Mv

 

8:00- 9:40

Matematický klokan
Matematická soutěž pro vybrané žáky

 

Br, Jd, Ke, Mř

6 , 8 , 84

8:55-11:40

Ateliér designu, keramiky a porcelánu Fakulty umění a designu UJEP v Dubí
Výstava prof. J. Kotíka, seznámení s návrhy designu porcelánu, tvoření vlastního výrobku - v rámci výuky Vv (1. pol.)

5.D

Vt

 

10:00-11:40

Regionální knihovna Teplice
Návštěva Hudebního oddělení - v rámci výuky Hv (2. pol.)

5.D

Mt

 

14:00-17:30

Čeština ve světle výsledků maturitní zkoušky 2011
NIDV Ústí nad Labem: konzultační seminář o výsledcích MZ z Čj v roce 2011

 

Re, Řh

 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
17.3.
(So)
 

 

Lyžařský kurz - 5.B a 5.F
Loučná pod Klínovcem - penzión Johannes

5.B , 5.F

Mz, Mü, Vc, Vr

 

 
18.3.
(Ne)
 

 

Poradce autoevaluace
seminář v rámci projektu Cesta ke kvalitě, NIDV Telč

 

Šv

 

 
19.3.
(Po)
 

8:00-10:45

Konverzační soutěž v anglickém jazyce - kraj
OA Ústí nad Labem - doprovod žáků na soutěž

 

Bo

 

8:00-14:00

Miniodbíjená - okres
GT - SH Teplice - žactvo

 

Db, Mü, Vc

 

10:55-11:40

Srovnávací test ze Z - kvinty
Litosféra

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Br, Mř (5.F ), Mč (5.A ), Pp (5.E ), Šo (5.D ), Vv (5.B ), Za (5.C )

 

14:35-17:10

Shakespearovská pošta
M. Hilský, D. Dobiáš: komponovaný pořad o Shakespearových sonetech v kontextu historie

7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Bj (7.E ), Cg, Řh (7.C ), Sa (7.F ), Žb (7.D ), Lb

Au

 

Poradce autoevaluace
seminář v rámci projektu Cesta ke kvalitě, NIDV Telč

 

Šv

 

 
20.3.
(Út)
 

8:00-11:00

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo
ZŠ Buzulucká Teplice, I. kategorie (6. - 9. třída), účastníci - H. Halakuc 4.B, K. Slepičková 3.A.

 

 

 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematiky - septimy

7.A

Em (7.A ), Mř, Pp

17 , 24

8:00-16:00

Košíková - kraj
SH Děčín - dorostenci

 

Bh

 

8:55- 9:40

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematické gramotnosti - septimy

7.B

Db (7.B ), Mř, Pp

17 , 25

10:00-10:45

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematické gramotnosti - septimy

7.C

Kh (7.C ), Kf (7.C ), Pp, Ra

24 , 25

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematické gramotnosti - septimy

7.D

Mř, Pp, Rů (7.D )

17 , 25

13:00-17:15

Využití interaktivní tabule ve výuce biologie
GT - seminář pro učitele

 

Ks

21

14:35-15:20

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematické gramotnosti - septimy

7.E

Kb (7.E ), Mř, Ra

17 , 24

15:30-16:15

Testování společnosti Scio - projekt PRO 23
test z matematické gramotnosti - septimy

7.F

Mř, Mz (7.F ), Ra, Vr (7.F )

17 , 24

 

Poradce autoevaluace
seminář v rámci projektu Cesta ke kvalitě, NIDV Telč

 

Šv

 

 
21.3.
(St)
 

8:00-13:30

Olympiáda v českém jazyce - okres
GT - jsme spolupořadateli

 

Sa

15

8:00-15:30

Matematická olympiáda
krajské kolo, kategorie Z9, Ústí n/L - 1 žák

 

 

 

10:00-11:30

Maturitní trénink
Test z matematiky - pro zájemce - 90 min.

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Mř, Pp, Řh, Vo

17 , 24 , 25

13:00-17:15

Nové metody a postředky ve výuce biologie
GT - seminář pro učitele

 

Šá

21

13:30-18:00

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Aj
NIDV Ústí nad Labem

 

MM

 

14:30-16:00

Ochrana biodiverzity, invazivní rostliny
Přednášející: doc. RNDr. Jitka Málková, CSc. - PřF Univerzity Hradec Králové - pro studenty biologických seminářů

 

Zu

26

14:35-16:05

C&G pretesty
GT - pretesty

 

Bo

5 , 7 , 10

 
22.3.
(Čt)
 

8:00-17:00

Soutěž pěveckých sborů - krajské kolo
GT - Celostátní postupová soutěž pěveckých sborů

 

Mt, Zc

Au , 31 , 51 , 52 , 55

8:00-13:30

Hodnotitel ústní zkoušky ze Šj
NIDV Praha - školení k nové maturitě

 

 

8:00-13:30

Soutěž ve francouzském jazyce - kraj
Ústí nad Labem - doprovod žáků a práce v porotě

 

Sa

 

10:00-11:00

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - pro zájemce - 60 min.

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Mř, Řh, Vo

17 , 24 , 25

11:50-12:50

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - pro zájemce - 60 min.

8.E

Pp

17

14:35-15:35

Maturitní trénink
Test z českého jazyka - pro zájemce - 60 min.

8.F

24

18:00-23:00

Divadelní klub: Alenka v říši divů
Činoherní klub Ústí nad Labem: 70 žáků

 

 

 
23.3.
(Pá)
 

7:10-18:05

Náboj
MFF UK Praha: matematická soutěž - 15 žáků

 

 

 

7:10-18:05

Mladý eko moderátor
ZŠ Slovanka, Česká Lípa: doprovod soutěžících

 

Mo

 

8:00-13:30

Certamen latinum - zemské kolo
Praha - doprovod žáků

 

Em

 

8:55-10:25

Maturitní trénink
Test z anglického jazyka - pro zájemce - 90 min.

8.C , 8.D , 8.F

Bo, Kč

17 , 25

8:55- 9:40

Srovnávací test z M - sexty
Goniometrie a trigonometrie

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Kj (6.A ), Ks (6.B ), Kb (6.C ), Šv (6.E ), Vá (6.D ), Vš (6.F )

 

11:50-13:20

Maturitní trénink
Test z anglického jazyka - pro zájemce - 90 min.

8.A , 8.B , 8.E

17

 
24.3.
(So)
 

8:00-13:30

Jarní srovnávací zkoušky
Scio - pro žáky ZŠ

 

Žb

5 , 6

 
25.3.
(Ne)
 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 
26.3.
(Po)
 

11:50-13:20

Maturitní trénink
Test z německého jazyka - pro zájemce - 90 min.

8.B , 8.C , 8.E

Ra

25

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 

Konference AŘG
Staré Splavy: valná hromada a odborné semináře

 

BZ

 

 
27.3.
(Út)
 

8:00-16:30

Košíková - kraj
SH Litoměřice - dorostenky

 

Db

 

8:00- 9:40

Úřad práce
ÚP Teplice: návštěva žáků semináře ekonomie

 

To

 

14:15-15:15

České dějiny v době osvícenství - školní kolo
Dějepisná soutěž - kategorie SŠ

 

Šk

16

18:00-20:00

Regulace hazardu
Pro polis Teplice: veřejná diskuse

 

 

 

Odbíjená - republika
AŠSK Liberec - republikové finále - kategorie VI.B dívky

 

Vc

 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 

Konference AŘG
Staré Splavy: valná hromada a odborné semináře

 

BZ

 

 
28.3.
(St)
 

10:55-11:40

Srovnávací test z M - kvinty
Rovnice a nerovnice

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Br (5.E ), Kj (5.B ), Kr (5.D ), Ke (5.A ), Ra (5.F ), Vv (5.C )

 

14:30-21:00

Den učitelů
Slavnostní schůze zaměstnanců

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Cg, Če, Čr, De, Db, Dv, Dř, Em, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Pp, Ra, Rt, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vo, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Dě, Hy, Lb, Ms, Su, Šc, Tg

Au

15:00-21:00

Matematická soutěž Adama Riese
krajské kolo mezinárodní soutěže, G Most, 4 žáci z prim

 

Br

 

 

Odbíjená - republika
AŠSK Liberec - republikové finále - kategorie VI.B dívky

 

Vc

 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 

Konference AŘG
Staré Splavy: valná hromada a odborné semináře

 

BZ

 

 
29.3.
(Čt)
 

7:00-16:00

Matematická soutěž Adama Riese
krajské kolo mezinárodní soutěže, G Most, 4 žáci z prim

 

Br

 

8:00

Mistrovství ČR školních šachových týmů - republikové finále
Štědronín - 4 žáci

 

Re

 

8:00-17:10

Cestou do parlamentu
Agora, Ústí nad Labem: diskusní soutěž - doprovod družstva

 

Vr

 

8:00-13:30

Porada ředitelů SŠ
KÚ ÚK Ústí nad Labem

 

BZ

 

8:00-13:30

Biologická olympiáda - okres
DDM Teplice: kategorie C - práce v porotě

 

Šá

 

8:17-14:37

Zaniklé kostely
Chomutov - Oblastní muzeum: výstava - žáci semináře religionistika; Most: děkanský kostel

 

Ře

 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 
30.3.
(Pá)
 

0:00-18:00

Mistrovství ČR školních šachových týmů - republikové finále
Štědronín - 4 žáci

 

Re

 

8:00-13:30

Biologická olympiáda A - kraj
GT - jsme spolupořadateli krajského kola

 

Be

BiL , 20 , 21 , 22 , Au

8:00- 8:45

Srovnávací test z D - sexty
Český stát ve vrcholném středověku

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Čr (6.C ), Rů (6.B ), Ře (6.A ), Šk (6.E ), Vf (6.F ), Žb (6.D )

 

11:50-13:30

M. Tomášek: Křížová cesta
Kostel sv. Alžběty

4.A

Mv

 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 
31.3.
(So)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

14:00-18:00

Relax Challenge 2
Relax Sport Club - cvičení pro veřejnost

 

Bh

 

 

Cocepts and good practice for the integration of disadvantaged groups
Německo, Bonn: SVES - Study vists for education specialists

 

Řh

 

 
1.4.
(Ne)
 

15:00-16:00

Chlumecký pěvecký sbor
Pro arte beuronensis - Beuronská kaple: koncert sborového zpěvu - řídí Josef Říha

 

Mt

 

 
2.4.
(Po)
 

11:50-12:35

Škola přátelská k lidským právům
Amnesty International + GT: pracovní schůzka k projektu - setkání s vedením školy

 

BZ, Řh, Šv

77

12:45-13:30

Škola přátelská k lidským právům
Amnesty International + GT: pracovní schůzka k projektu - setkání se žáky

 

 

77

12:45-16:15

SOČ - okres
DDM Teplice: práce v porotě

 

Sk

 

13:40-14:25

Škola přátelská k lidským právům
Amnesty International + GT: pracovní schůzka k projektu - setkání s učiteli

 

Em, He, Kf, Mü, Rů, Ře, Šo, Vr, Vš

77

 
3.4.
(Út)
 

7:00-17:00

Cesta ke kvalitě - evaluační nástroje
Workshop pro poradce autoevaluace, NÚV Praha

 

Šv

 

7:10-18:05

Chemická olympiáda - kraj
Ústí nad Labem: práce v porotě a doprovod žáků

 

Sk

 

8:00- 9:40

Mediální výchova
přednáška a beseda k průřezovému tématu; lektorka Z. Jílková

7.A

Re (7.A )

12

8:00-16:00

Juniorský maraton - kraj
PIM Ústí nad Labem - dorost

 

Vc

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
4.4.
(St)
 

8:00-14:30

Smart klub
ZŠ Buzulucká: setkání uživatelů interaktivních tabulí

 

Ks, Re

 

8:00- 8:45

Srovnávací test z Ch - kvinty
Nekovy

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.B ), Dř (5.F ), Le (5.D ), Mz (5.E ), Šk (5.C ), Za (5.A )

 

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Zsv - sexty
Sociální psychologie

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Br (6.C ), Kf (6.B ), Šv (6.D ), Vr (6.F ), Vš (6.A ), Vf (6.E )

 

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Čr, De, Db, Dv, Dř, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb

Au

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
5.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
6.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
7.4.
(So)
 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
8.4.
(Ne)
 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
9.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.A , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F , 8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

 

 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 
10.4.
(Út)
 

8:00-13:30

Biologická olympiáda - okres
DDM Teplice: kategorie D - práce v porotě

 

Šá

 

8:00-14:15

Výzkum PISA 2012
testování vybraných (patnáctiletých) žáků čtyřletého studia

5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Mř, Řh

17 , 82 , 83

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Z - sexty
Asie

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Cg (6.B ), Jt (6.A ), Re (6.F ), Vv (6.D ), Za (6.E ), Žb (6.C )

 

 

Turecko
Alfa Praha: antické památky Turecka

 

Em

 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
11.4.
(St)
 

8:00-13:30

Matematická olympiáda - okres
doprovod 19 žáků kategorie Z, práce v porotě, ZŠ Buzulucká

 

Ra

 

10:00-10:45

Losování termínů plesů
Dům kultury Teplice

 

Ke

 

10:00-10:45

Srovnávací test z F - kvinty
Gravitační pole

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Bo (5.B ), Čr (5.D ), Fi (5.F ), Re (5.C ), Šá (5.A ), Zc (5.E )

 

16:00-19:00

Informační odpoledne pro rodiče

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Čr, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Pi

 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
12.4.
(Čt)
 

7:30-23:30

Divadlo ABC
Praha: návštěva Národního památníku na Vítkově, Museum Kampa, Galerie Rudolfinum, Divadlo ABC (Bedřich Smetana)

6.B , 7.B

Cg, Vš

 

8:00-14:15

Výzkum PISA 2012
testování vybraných (patnáctiletých) žáků osmiletého studia

4.A , 4.B , 5.A , 5.B

Mř, Řh

17 , 82 , 83

8:00- 9:40

Mediální výchova
přednáška a beseda k průřezovému tématu; lektorka Z. Jílková

7.F

Sa

15

10:00-11:40

Hanuš Adamec
Collegium Bohemicum: beseda s odsunutýn Němcem - Ds septimy

 

Ře

95

10:55-11:40

Příprava na budoucí povolání, vedení výběrového pohovoru
vystoupení studentek SŠS Perspektiva a VOŠ s.r.o., Teplice

8.D

12

11:50-13:30

Mediální výchova
přednáška a beseda k průřezovému tématu; lektorka Z. Jílková

7.E

Bj

83

11:50-12:35

Příprava na budoucí povolání, vedení výběrového pohovoru
vystoupení studentek SŠS Perspektiva a VOŠ s.r.o., Teplice

8.A

Vr

95

12:45-13:30

Příprava na budoucí povolání, vedení výběrového pohovoru
vystoupení studentek SŠS Perspektiva a VOŠ s.r.o., Teplice

8.C

Kf

18

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
13.4.
(Pá)
 

7:10-14:25

Certamen latinum - finále
Praha: republikové finále soutěže v latině

 

Em

 

8:00-13:30

Biologická olympiáda B - kraj
GT - jsme spolupořadateli krajského kola

 

Be

BiL , 20 , 21 , 22 , Au

8:00- 8:45

Soužití s menšinami
Centrum občanského vzdělávání: přípravná diskuse před divadelním představením

6.B

Ře

95

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
14.4.
(So)
 

8:55-16:15

Latina jako jazyk setkávání
ALFA Praha: setkání učitelů latiny

 

Em

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
15.4.
(Ne)
 

7:10-18:05

Zahrada písní
Praha - Canzonetta - soutěž pěveckých sborů

 

Mt

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 

Necháme to tak?
Beuronská kaple: Bílina 2006 o. s. - Jan Beneš

 

 

 

 
16.4.
(Po)
 

7:10-16:15

Chemická olypiáda - kraj
SPŠ Ústí nad Labem - kategorie D: práce v porotě a doprovod soutěžících

 

Sk

 

10:00-13:30

Horská kola - okres
SPŠ Teplice - Lesopark Řetenice - dorostenci

 

Bh

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 
17.4.
(Út)
 

8:00- 8:45

Aplikovaná fyzika (sw. inženýrství ve F)
Autodesk s.r.o. - přednáší Tomáš Rokos

 

41

10:00-13:30

Horská kola - okres
SPŠ Teplice - Lesopark Řetenice - dorostenci

 

Bh

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 
18.4.
(St)
 

8:00-13:30

Zeměpisná olympiáda - kraj
DDM Ústí nad Labem: doprovod žáků - kategorie A a D

 

Vv

 

8:00-13:30

Orientační běh - okres
Klub orientačního běhu - lesopark Řetenice - žactvo, dorost

 

Mz

 

8:00-16:00

Pohár J. Masopusta - kraj
FS Bílina - dorostenci

 

Bh

 

10:00-10:45

Žijeme Londýnem
Doubledecker v Alejní: výstava k OH Londýn 2012

2.A , 3.A

Vc

 

10:55-12:35

Umění a věda
PPP Teplice - Prof. MUDr. Cyril Höschl - přednáška

 

Sa, Šá

 

12:45-13:30

Srovnávací test z F - sexty
Kmitání

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Dv, Fi, Jd, Kr, Mo, Vá

 

18:00-22:00

24. mistrovství GT v kuželkách
Kuželna na Letné: přebor dospělých

 

BZ, Jd, Mü, Ře, Sk, Vá, Zu

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 
19.4.
(Čt)
 

8:00-16:15

ICT ve škole
KÚ Ústí nad Labem - konference o využití moderních technologií ve škole

 

BZ, Mř, Vo

 

8:00- 9:40

Mediální výchova
přednáška a beseda k průřezovému tématu; lektorka Z. Jílková

7.C , 7.D

Bo, Žb

22

8:00-13:30

Minikopaná - oblast
OR AŠSK a ZŠ Buzulucká - mladší žáci

 

Vc

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 
20.4.
(Pá)
 

8:00-13:30

Soutěž v programování - kraj
SPŠ Ústí nad Labem: doprovod žáků

 

 

8:00-13:30

Poradce autoevaluace
setkání s vedením školy ZŠ Most, Zlatnická

 

Šv

 

12:45-17:15

Hodnotitel ústní maturitní zkoušky z Nj
NIDV Ústí nad Labem

 

Kf, Vv

 

 

E-learning and Math-Projects
Madrid, Španělsko: projektová schůzka

 

Br, Kb

 

 
21.4.
(So)
 

9:00-11:30

City&Guilds Examinations
ústní zkoušky - B2, C1

 

Cg, Kč

94

12:00-15:00

City&Guilds Examinations
písemné zkoušky - B2, C1

 

Bo, Cg, Kč, Vy

5 , 7 , 10

14:00-18:00

Relax Challenge 2
Relax Sport Club - cvičení pro veřejnost

 

Bh

 

 
23.4.
(Po)
 

7:10-18:05

Drážďany
Drážďany, Německo - metropole Saska

1.A

St, Žb

 

7:10-18:05

Český ráj
Valdštejn, Kopicův statek, Hrubá Skála

5.D

Šo, Va

 

7:10-17:00

Botanická zahrada Praha
Praha: ZOO a Botanická zahrada - prohloubení znalostí z biologie; 6. C v ZOO uvidí část biologického kursu Přírodovědecké fakulty UK, týkajícího se chování zvířat

6.B , 6.C

Em, Mo (6.C ), Vá (6.B )

 

7:10-18:05

ZOO Ústí nad Labem
Ústí nad Labem: výukový program v ZOO

1.B

Be, Šá

 

7:10-15:20

Přijímací zkoušky

 

BZ, Če, Mř, Řh, Vo

 

7:40-17:00

Giganti doby ledové
Praha, Křižíkův pavilón - výstava k výuce biologie

7.C

Ks

 

7:45-14:00

Přírodou a dějinami Oseka
Zoologické, ekologické, geologické, paleontologické a historické poznávání blízkého okolí Oseka

6.A

Ke

 

7:45-15:00

Terezín a Litoměřice
Terezín (muzeum, pevnost, kasárna), Litoměřice (katakomby - k výuce dějepisu

4.A

Kč, Rů (4.A )

 

8:00-13:30

Teplický zámek
Regionální muzeum Teplice: exkurze a přednáška

6.E

Vf

 

8:00-16:00

Milešovka a ovocné sady
Observatoř Milešovka a Ovocké sady Chrámce - exkurze s výkladem

5.E , 6.F

Db, Vv

 

8:00-17:00

Praha: Letiště, Hrad, Petřín
Praha - letiště Ruzyně, Pražský hrad, Malá Strana, Petřín, Strahov - komentovaná prohlídka

4.B

Dv (4.B ), He

 

8:00-12:35

Doubravka
Teplice: botanická zahrada, hvězdárna, Doubravka

2.A

Tr (2.A )

 

8:00-12:10

Profilová maturitní zkouška z M
Zkouška konaná písemnou formou - 4 žáci

8.A , 8.C , 8.F

Le, Mv, Mč, Sd, Šv

25

8:00- 9:00

Profilová maturitní zkouška z Aj
Písemná část maturitní zkoušky - 61žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Bč, Dř, Kh, Kf

91 , 92 , 93 , 94

8:00-13:30

Elektrárna Ledvice
Návštěva vzdělávacího centra ČEZ

7.B , 7.D , 7.E , 7.F

Br (7.D ), Jd (7.B ), Sa (7.F ), Sk (7.E )

 

8:00-11:45

Regionální muzem Teplice
Teplice: prohlídka a přednáška

3.A

Ra

 

8:00-16:00

Praha - Královská cesta
Praha: Královská cesta, výstava Rembrandt & Co., Příběhy umění ve století blahobytu, literatura období baroka

5.B

Bo (5.B )

 

8:37-13:30

ZOO Ústí nad Labem
Ústí nad Labem: ZOO - program k výuce biologie: Chováme se jako zvířata?

5.C

Zu (5.C )

 

8:37-14:16

Ústí nad Labem - okolí
Ústí nad Labem: Větruše, Vaňovský vodopád, zdymadla, hrad Střekov

3.B

Jt, Kt

 

8:39-15:15

Opárno
Chování dětí mimo školní prostředí, poznávání regionu, relaxace pěší chůzí

2.B

Bj

 

8:50-17:04

ZOO Praha
Praha - k výuce zoologie

6.D

Pp

 

8:50-14:42

Zubrnický skanzen
Zubrnice: k výuce dějepisu

7.A

Ře (7.A )

 

9:00-14:00

Vazební věznice
Vazební věznice Teplice: provoz, organizace, bezpečnost, historie

5.F

 

9:00-12:00

Zámek Duchcov
Duchcov

5.A

Kj

 

10:00-12:10

Profilová maturitní zkouška z Bi
Zkouška konaná písemnou formou - 41 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F

Vc, Vr, Zc

21 , 22 , 23

 
24.4.
(Út)
 

7:10-11:40

Přijímací zkoušky - organizátoři

 

Mt

12

8:00- 9:00

Profilová maturitní zkouška z Nj
Písemná část maturitní zkoušky - 21 žáků

8.A , 8.B , 8.E , 8.F

Jt, Ma

92 , 95

8:00-10:30

Profilová maturitní zkouška z F
Zkouška konaná písemnou formou - 5 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.F

Kf, Šv

93

8:00- 9:00

Profilová maturitní zkouška z Aj
Písemná část maturitní zkoušky - 1 žák

8.X

Jt

92

8:00-15:30

Výsledky analýzy - K. Kintera
Praha: Městská knihovna - návštěva výstavy

6.D , 6.F

Mí, Mv

 

8:15-11:15

Profilová maturitní zkouška z F
Zkouška konaná písemnou formou - 1 žák PUP

8.F

MM, Šv

94

10:55-12:35

Lidice
Památník Lidice: p. Červencl - beseda se třemi pamětníky 2. světové války

7.A , 7.D , 7.E , 7.F

Kč (7.F ), Rů (7.D ), Ře (7.A ), Šk (7.E ), Žb

Au

10:55-12:55

Profilová maturitní zkouška z Dg
Zkouška konaná písemnou formou - 4 žáci

8.A , 8.B , 8.F

Jd, Ke, Šv

93

10:55-12:25

Profilová maturitní zkouška z Ch
Zkouška konaná písemnou formou - 15 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.E , 8.F

Mz

95

13:40-18:05

Poznáváme sousedy
Drážďany: R. Rolland Gymnasium - projektová schůzka

 

Čr, Kb, Rů, Šo

 

 
25.4.
(St)
 

7:10-14:25

Pohár Josefa Masopusta - fotbal
Ústí nad Labem: republiková kvalifikace - dorostenci

 

Bh

 

10:00-11:40

Mediální výchova
přednáška a beseda k průřezovému tématu; lektorka Z. Jílková

7.B

12

10:00-11:40

Srovnávací test z Čj - kvinty
Kompozice - referát

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Re, Šv

 

14:30-16:00

Klasifikační porada oktáv

 

Bč, Br, Bj, BZ, Bh, Bo, Cg, Dv, Em, He, Jd, Kj, Kh, Kf, Kr, Kb, Kč, Ke, Mt, Mř, Mo, Mz, MM, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Sa, Šv, Šk, Šo, To, Tr, Vá, Vr, Vv, Vn, Vf, Vy, Za, Zu, Žb

22

14:35-16:15

Institucionální reforma EU a eurozóny v kontextu dlouhodobé krize
Prof. Ing. Oldřich Dědek, CSc. na BIVŠ - účast žáků ekonomického semináře (septimy)

 

Ře

 

17:00-18:00

Studentská tvorba - vernisáž
Beuronská kaple - výstava kreseb, maleb, fotografií žáků GT

 

BZ, Mí, Mv

 

 
26.4.
(Čt)
 

7:10-18:05

České děti a angažovanost
Centrum pro demokratické učení Praha: konference pro učitele Zsv

 

He, Šo

 

8:00-12:35

SOČ - kraj
Ústí nad Labem, DDM: krajské finále soutěže

 

Kb

 

10:00-12:00

Školička animace
Animační dílna - AniFest, Malý sál Krušnohorského divadla - v rámci výuky Vv

1.B

Mí (1.B ), Mv (1.B )

 

11:00-12:15

Soutěžní výběr krátkých filmů
AniFest- představí se filmy z celého světa, natočené rozdílnými animačními technikami

5.B , 5.F

Bo (5.B ), Zc (5.F )

 

18:00-23:00

Hamlet je mrtev
Činoherní studio Ústí nad Labem - 25 žáků

 

 

 
27.4.
(Pá)
 

8:00-13:30

Olympiáda v českém jazyce - kraj
DDM Ústí nad Labem: práce v porotě, doprovod žáka (H. Halakuc, 4.B)

 

Sa

 

8:00-13:00

Prodejní výstava knih
internetové knihkupectví nejlevnejsiknizky.cz - akce na podporu čtenářské gramotnosti - možnost zakoupení výrazně levnějších knih z různých nakladatelství

 

Lb

5

10:00-13:30

Visegradský fond
KÚ Ústí nad Labem - seminář pro žadatele

 

Kb

 

10:00-10:45

Srovnávací test z Bi - sexty
Paryby a ryby

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Be, Db (6.E ), Ks (6.D ), Pp (6.C ), Šá (6.B ), Za (6.A ), Zu (6.F )

 

11:00-12:30

Britská loutka pro děti
AniFest - slavné loutkové animace z britských ostrovů

5.E , 6.C , 6.F

Db (6.F ), Vt (5.E ), Vš (6.C )

 

 
28.4.
(So)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

 
30.4.
(Po)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z Ch - sexty
Uhlovodíky

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Be (6.D ), Db (6.F ), Mř (6.E ), Mv (6.B ), Mč (6.C ), Za (6.A )

 

10:00-15:00

Ani Fest 2012
Animánie: Od předmětu k loutce aneb Může předmět něco říci? - animační dílna - pro žáky Vv (1. pol.)

4.B

Mí (4.B )

 

 
2.5.
(St)
 

7:30-17:26

Hygienické muzeum
Drážďany, Německo: k výuce biochemie

7.A , 7.B

 

7:30-16:00

Školní maturitní komisař
ŠMK - Hotelová škola Teplice

 

Sk

 

8:00-10:35

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - vyšší úroveň - 1 žák, kategorie SP - 1, prodloužení času o 50%

8.E

Kr

94

8:00- 9:35

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - základní úroveň - 3 žáci, kategorie SPUO - 1, prodloužení času o 25%

8.D , 8.F

Jd

93

8:00- 9:50

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - vyšší úroveň - 13 žáků

8.A , 8.C , 8.E , 8.F

Be

91

8:00- 9:20

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 133 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F , 8.X

He, Kj, Ks, Kb, Ke, Mo, Šá, Vá, Zu

72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 82 , 83 , 92 , 95

8:35-19:15

Molekulová fyzika a termika
MFF UK Praha - fyzikální experimenty

6.A , 6.B , 6.E , 6.F

Db (6.F ), Jt (6.A ), Vš (6.B ), Vf (6.E )

 

12:10-14:25

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - vyšší úroveň - 13 žáků

8.A , 8.C , 8.E , 8.F

Be

91

12:10-13:55

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 133 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F , 8.X

He, Kj, Ks, Kb, Ke, Mo, Šá, Vá, Zu

72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 82 , 83 , 92 , 95

12:10-14:10

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
PUP - písemná práce - základní úroveň - 3 žáci, kategorie SPUO - 1, prodloužení času o 25%

8.D , 8.F

Jd

93

12:10-15:10

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
PUP - písemná práce - vyšší úroveň - 1 žák, kategorie SP - 1, prodloužení času o 50%

8.E

Kr

94

 
3.5.
(Čt)
 

7:30-16:00

Školní maturitní komisař
ŠMK - Hotelová škola Teplice

 

Sk

 

8:00-11:40

Soužití s menšinami
Centrum občanského vzdělávání: představení na téma soužití s menšinami

5.F , 6.B , 6.D

Ře

Au

8:00-10:05

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 54 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F , 8.X

Br, Mř, Mv, Šk

91 , 92 , 93 , 95

8:00-10:15

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - vyšší úroveň - 11 žáků

8.A , 8.C , 8.F

83

12:10-13:45

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
PUP - písemná práce - základní úroveň - 1 žák, kategorie SPUO - 1, prodloužení času o 25%

8.D

Dv

94

12:10-14:00

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - vyšší úroveň - 11 žáků

8.A , 8.C , 8.F

83

12:10-13:30

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 54 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F , 8.X

Br, Mř, Mv, Šk

91 , 92 , 93 , 95

17:00

Těžba uranu
Jáchymov: mincovna, důl Svornost, naučná stezka "Jáchamovské peklo", film Marie Curie-Sklodowská

5.A , 5.D

 

 
4.5.
(Pá)
 

0:00-18:48

Těžba uranu
Jáchymov: mincovna, důl Svornost, naučná stezka "Jáchamovské peklo", film Marie Curie-Sklodowská

5.A , 5.D

 

7:30-16:00

Školní maturitní komisař
ŠMK - Hotelová škola Teplice

 

Sk

 

8:00-11:20

Matematika - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - vyšší úroveň - 1 žák, kategorie SP - 1, prodloužení času o 50%

8.A , 8.C , 8.E , 8.F

Kh

94

8:00- 9:50

Matematika - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 62 žáků

8.A , 8.B , 8.C , 8.D , 8.E , 8.F , 8.X

Bh, Mř, Mü, Vc

82 , 91 , 92 , 95

8:00-13:30

Fyzikální olympiáda - kraj
Ústí nad Lebem: práce v porotě a doprovod žáků

 

 

8:00-13:30

Chemická olympiáda - kraj
Ústí nad Labem: práce v porotě

 

Sk

 

8:00-10:20

Matematika - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - vyšší úroveň - 9 žáků

8.A , 8.C , 8.E , 8.F

Mt

31

8:00-10:15

Matematika - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - vyšší úroveň - 2 žáci, kategorie SPO - 1, prodloužení času o 25%

8.D , 8.F

93

10:00-10:55

Testování PRUT od společnosti Scio
testování průřezových témat - pro tercie - test 45 min., 10 min. dotazník

3.A

Mř, Ra

17 , 25

10:55-11:55

Testování PRUT od společnosti Scio
testování průřezových témat - pro tercie - test 45 min., 10 min. dotazník

3.B

Mř, Ra

17 , 25

 
5.5.
(So)
 

 

Sokolovské zvokobraní
Sokolov: festival písní - Canzonetta

 

Mt

 

 
7.5.
(Po)
 

7:10-18:05

Poznáváme sousedy
Drážďany - projektové setkání

5.B

Bo, Kf, Kb

 

7:30-16:00

Školní maturitní komisař
ŠMK - Hotelová škola Teplice

 

Sk

 

8:00-10:05

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 3 žáci

8.A , 8.B , 8.X

Mt

31

11:50-18:05

Testujeme s Googlem
ZŠ JAK Most

 

Zu

 

12:10-13:30

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 3 žáci

8.A , 8.B , 8.X

Mt

31

 
8.5.
(Út)
 

8:00-18:05

Prohlídka školy pro učitele
Holíč, Slovensko: exkurze 40 učitelů - prohlídka školy

 

 

 

15:00

Návštěva z Kutné Hory
Exkurze pro žáky G Kutná Hora - 20 žáků + 2 učitelé

 

Sk

61

 
9.5.
(St)
 

0:00-13:30

Návštěva z Kutné Hory
Exkurze pro žáky G Kutná Hora - 20 žáků + 2 učitelé

 

Sk

61

7:10-18:05

Mechanika
MFF UK Praha - fyzikální pokusy z mechaniky, Petřín (rozhledna, bludiště), fyzikální procházka Starou Prahou (Pražský orloj, Pražský poledník, hrob Tycha Braha, pamětní deska A. Einsteina)

5.A , 5.B , 5.C , 5.E

Bo (5.B ), Kr (5.E ), Mo (5.C ), Mč (5.A )

 

7:10-18:05

Poznáváme sousedy
Drážďany - projektové setkání

5.D

Kf, Rů, Šo

 

8:00-10:05

Francouzský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 7 žáků

8.C , 8.D

Mv

31

8:00-10:05

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 3 žáci

8.A , 8.B

Zu

93

8:00-12:00

Přijímací zkoušky - náhradní termín
(jeden uchazeč - čtyřleté studium)

 

Fi

44

12:10-13:30

Francouzský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 7 žáků

8.C , 8.D

Mv

31

12:10-13:30

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 3 žáci

8.A , 8.B

Zu

93

 
10.5.
(Čt)
 

8:00-16:00

Orientační běh - kraj
Roudnice nad Labem: starší žactvo, dorost

 

Mz

 

12:15

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 

Návštěva z Kutné Hory
Exkurze pro žáky G Kutná Hora - 20 žáků + 2 učitelé

 

Sk

61

 
11.5.
(Pá)
 

8:00-13:30

Biologická olympiáda C - kraj
GT - jsme spolupořadateli krajského kola

 

Šá

BiL , 20 , 21 , 22 , Au

 

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 
12.5.
(So)
 

7:10-18:05

Hrajeme s Orffem
Louny - soutěž pěveckých sborů - Canzonetta

 

Mt

 

14:00

Juniorský maratón - finále
Praha: republikové finále

 

Mz, Vc

 

 

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 
13.5.
(Ne)
 

0:00-18:00

Juniorský maratón - finále
Praha: republikové finále

 

Mz, Vc

 

 

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 
14.5.
(Po)
 

8:00-13:30

Biologická olympiáda D - kraj
GT - jsme spolupořadateli krajského kola

 

Šá

BiL , 20 , 21 , 22 , Au

 

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 
15.5.
(Út)
 

8:00-15:00

Pohár rozhlasu v atletice - okres
AS Bílina - mladší žáci

 

Db

 

 

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

 
16.5.
(St)
 

0:00-16:00

Lake District a severní Anglie
Velká Británie - jazykový a poznávací zájezd - 42 žáků

 

Bo, Vy

 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G V. Šmejkala Ústí nad Labem

 

Ks, Vš, Vv

 

7:10-18:05

Konverzační soutěž ve španělském jazyce
Praha - finále

 

Or

 

8:00-13:30

Poradce autoevaluace
setkání s vedením školy ZŠ Ústí n/L, Neštěmická

 

Šv

 

8:00-15:00

Pohár rozhlasu v atletice - okres
AS Bílina - starší žáci

 

 

12:45-13:30

Humanitární pomoc
Norwegian Refugee Council - Petr Kostohryz: přednáška a beseda se žáky

6.B , 6.C

Br (6.B ), Mo (6.C )

22

 
17.5.
(Čt)
 

7:10-18:05

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Praha - finále

 

Bo

 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G V. Šmejkala Ústí nad Labem

 

Ks, Vš, Vv

 

7:10-18:05

Ústy básníka
G Stodůlky, Praha: recitační soutěž ve španělštině - doprovod žáků

 

Or

 

10:00-11:40

Ať žijí duchové!
Krušnohorské divadlo Teplice: dětské představení - mezi herci žáci GT (5.B)

5.B

Kh (5.B )

 

10:00-11:40

Pravěký šperk
Regionální muzeum Teplice - návštěvy výstavy - 1. pol. (Mv)

1.B

Mv (1.B )

 

11:50-13:30

Pravěký šperk
Regionální muzeum Teplice - návštěvy výstavy - 1. pol. (Mv)

1.A

Mv (1.A )

 

15:00-16:30

Orchestr GT v Zámecké zahradě
Teplice, Zámecká zahrada: konncert klasické hudby pod otevřeným nebem pro náhodné kolemjdoucí

 

Řz

 

 
18.5.
(Pá)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G V. Šmejkala Ústí nad Labem

 

Ks, Vš, Vv

 

 
19.5.
(So)
 

11:00-12:00

Prohlídka školy
Absolventi 1967 3.A prof. Jan Slavík - organizátor Hejduk

 

Rt, Hy

 

15:00-16:00

Prohlídka školy
Absolventi 1982 4.B prof. Klánová - organizátor Frey

 

Rt, Hy

 

15:00-16:00

Prohlídka školy
Absolventi 1962 3.A prof. Václav Kolský - organizátor Stanislav Dvořák

 

BZ, Rt, Hy

 

 
21.5.
(Po)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice (Kb, Zu), G Roudnice n. Labem (Mt)

 

Kb, Mt, Zu

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.B , 8.E , 8.F

Br (8.F ), Bh (8.B ), Dv (8.B ), Jd (8.E ), Kf (8.F ), Šk (8.E )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

8:00- 8:45

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z M - 45 min.

4.A

Mř (4.A ), Pp, Sa, To

17 , 25

8:00- 8:45

Udělej to pro sebe
prevence proti rakovině prsu - přednáška studentů SZŠ Teplice, doprovod p. Paulíková

7.B

Be (7.B )

22

8:55- 9:40

Udělej to pro sebe
prevence proti rakovině prsu - přednáška studentů SZŠ Teplice, doprovod p. Paulíková

7.A

Vá (7.A )

22

10:00-10:45

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z M - 45 min.

4.B

Kj, Ks (4.B ), Pp, Vo

17 , 25

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.C , 7.E , 7.F

Db, Mz, Mü, Vc, Vr, Vk

 

 
22.5.
(Út)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice (Kb, Zu), G Roudnice n. Labem (Mt)

 

Kb, Mt, Zu

 

8:00-17:10

Poradce autoevaluace
NIDV Praha - skupinová supervize poradců AE

 

Šv

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.B , 8.E , 8.F

Br (8.F ), Bh (8.B ), Dv (8.B ), Jd (8.E ), Kf (8.F ), Šk (8.E )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

8:00- 8:45

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z Čj - 45 min.

4.A

Mř (4.A ), Sk, To, Vo

17 , 25

10:00-10:45

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z Čj - 45 min.

4.B

Kt (4.B ), Pp, Sk, Vo

17 , 25

10:00-10:45

Čas proměn
přednáška pro dívky, lektorka p. Kalátová, MP promotion

1.A , 1.B

Kr (1.B ), Ma (1.A ), Řh

Au

10:55-11:40

S tebou o tobě
přednáška pro dívky, lektorka p. Kalátová, MP promotion

5.A , 5.B , 5.C

De (5.A ), He (5.B ), Kh (5.C ), Řh

Au

11:50-12:35

S tebou o tobě
přednáška pro dívky, lektorka p. Kalátová, MP promotion

5.D , 5.E , 5.F

Fi (5.F ), Kr (5.E ), Ře (5.D ), Řh

Au

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.C , 7.E , 7.F

Db, Mz, Mü, Vc, Vr, Vk

 

 
23.5.
(St)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice (Kb, Zu), G Roudnice n. Labem (Mt)

 

Kb, Mt, Zu

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.B , 8.E , 8.F

Br (8.F ), Bh (8.B ), Dv (8.B ), Jd (8.E ), Kf (8.F ), Šk (8.E )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

8:00- 9:00

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z Aj - 60 min.

4.A

Ks (4.A ), Pp, To, Vo

17 , 25

8:50-17:00

Elektřina a magnetismus
MFF UK Praha - fyzikální experimenty

7.B , 7.D

Kh (7.D ), Mč (7.B )

 

10:00-16:00

Maturita v Roudnici n. Labem
Hodnotitel ÚZ Šj (přísedící) - Gymnázium Roudnice nad Labem

 

Le

 

10:00-11:00

Testování NIQES - organizátor ČŠI
testování kvartánů; test z Aj - 60 min.

4.B

Kt (4.B ), Ks, Pp, Vo

17 , 25

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.C , 7.E , 7.F

Db, Mz, Mü, Vc, Vr, Vk

 

 
24.5.
(Čt)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice (Kb, Zu), G Roudnice n. Labem (Mt)

 

Kb, Mt, Zu

 

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.C , 7.E , 7.F

Db, Mz, Mü, Vc, Vr, Vk

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
25.5.
(Pá)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Roudnice n. Labem (Mt), G Litoměřive (Zu)

 

Mt, Zu

 

19:00-23:30

Muzejní noc
Regionální muzeum Teplice: vystoupení žáků GT na nádvoří zámku

 

Šo

 

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.C , 7.E , 7.F

Db, Mz, Mü, Vc, Vr, Vk

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
26.5.
(So)
 

8:00-15:00

Národní srovnávací zkoušky maturantů
Scio + GT

 

Žb

 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

10:00-12:30

Zahájení lázeňské sezóny
Beuronská kaple - vystoupení studentů - komorní soubory

 

Mt

 

14:00-16:00

Zahájení lázeňské sezóny
Dvůr GT - vystoupení studentů - kapely

 

Řz

 

16:00-18:00

Prohlídka školy pro absolventy
Absolventi 1992: 8.A - Blažíček, 8.B - Kejzlar, 8.C - Reichová, 8.D - Sinevičová, 8.E - Zunová

 

Kj, Sk

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
27.5.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
28.5.
(Po)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice

 

Ra

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.A , 8.C , 8.D

Em (8.D ), Kj (8.D ), Ks (8.C ), Mo (8.A ), Re (8.C ), Vr (8.A )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

10:00-11:40

Je možné úplné zásobování obnovitelnou energií?
přednáška M. Smrže - společnost Eurosolar - sdružení pro obnovitelnou energii

7.C , 7.E , 7.F

Be, Mč, Sk

Au

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.D

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Sportovní kurz
Vojkovice a okolí

7.A , 7.B

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
29.5.
(Út)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice

 

Ra

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.A , 8.C , 8.D

Em (8.D ), Kj (8.D ), Ks (8.C ), Mo (8.A ), Re (8.C ), Vr (8.A )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

8:00- 8:45

Udělej to pro sebe
prevence proti rakovině prsu - přednáška studentů SZŠ Teplice, doprovod Mgr. Stuchlá

7.E

Be (7.E )

22

8:55- 9:40

Udělej to pro sebe
prevence proti rakovině prsu - přednáška studentů SZŠ Teplice, doprovod Mgr. Stuchlá

7.F

Bč (7.F )

22

10:00-13:30

Mc Donald ´s Cup
Svátek fotbalu v Teplicích - zápasy nejlepších školních týmů z České republiky, exhibiční utkání Pavla Verbíře, živá hudba (hrají studenti GT), soutěže pro žáky - areál FK Teplice

3.B , 4.B , 5.B , 5.E , 6.B

Jd (3.B ), Kt (4.B ), Kr (5.E ), Řz (5.B ), To (5.B ), Vá (6.B )

 

11:00-17:15

Poradce autoevaluace
schůzka s vedením školy ZŠ Ústí nad Labem, Neštěmická

 

Šv

 

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.D

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Sportovní kurz
Vojkovice a okolí

7.A , 7.B

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
30.5.
(St)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice

 

Ra

 

8:00-18:00

Maturity - ústní zkoušky

8.A , 8.C , 8.D

Em (8.D ), Kj (8.D ), Ks (8.C ), Mo (8.A ), Re (8.C ), Vr (8.A )

1 , 11 , 12 , 13 , 15

8:55- 9:40

Gotika - život rytířů za vlády Lucemburků
divadelní představení, agentura Pernštejni

3.A , 3.B , 5.C , 5.D

De (3.B ), Kt (5.C ), Nt (3.A ), Šv (5.D )

Au

8:55- 9:40

Beseda s Europe Direct Most - EU a mobilita
Základní informace o EU - Vznik EU, rozšiřování EU, přehled institucí EU, Schengenský systém, možnosti studia v zahraničí, dobrovolnictví v EU

7.C

Šo (7.C )

7

8:55- 9:40

Studujte v zahraničí
beseda s W.Gathingsem o možnostech studia v zahraničí - společnost ESL - informační prezentace

6.A , 6.B

Bč (6.B ), Le (6.A )

22

10:00-10:45

Studujte v zahraničí
beseda s W.Gathingsem o možnostech studia v zahraničí - společnost ESL - informační prezentace

6.C , 6.D

Be (6.C ), Mč (6.D )

22

10:00-10:45

Beseda s Europe Direct Most - EU a mobilita
Základní informace o EU - Vznik EU, rozšiřování EU, přehled institucí EU, Schengenský systém, možnosti studia v zahraničí, dobrovolnictví v EU

7.E

Zu (7.E )

7

10:55-11:40

Beseda s Europe Direct Most - EU a mobilita
Příležitosti pro mladé v EU - možnosti cestování po EU, studia v členských státech EU pro studenty středních a vysokých škol, uplatnění na pracovním trhu v EU; možnosti podpory pro mladé podnikatele.

7.F

Zu (7.F )

7

10:55-11:40

Gotika - život rytířů za vlády Lucemburků
divadelní představení, agentura Pernštejni

1.A , 1.B , 2.A , 2.B

Jd (1.A ), Le (2.A ), Mř (1.B ), Mí (2.B )

Au

12:45-13:30

Gotika - život rytířů za vlády Lucemburků
divadelní představení, agentura Pernštejni

4.A , 4.B , 5.A , 5.F

Bč (5.F ), Be (4.A ), Dř (5.A ), Vy (4.B )

Au

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.D

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Sportovní kurz
Vojkovice a okolí

7.A , 7.B

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
31.5.
(Čt)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice

 

Ra

 

7:10-18:05

Partnerství škol Comenius
Naep Praha: setkání koordinátorů

 

Kb

 

11:00-12:45

Hodnotitel ÚZ Rj
Hodnotitel ÚZ Rj - Hotelová škola Teplice

 

Kf, Mv

 

19:30

Polsko 2012
Vělička, Krakov, Osvětim: naučná cesta 42 žáků GT do Polska

 

Dv, Kč, Rů, Va

 

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.D

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Sportovní kurz
Vojkovice a okolí

7.A , 7.B

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
1.6.
(Pá)
 

7:10-18:05

Předsednictví maturitní komise
G Litoměřice

 

Ra

 

13:00

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

18:00-23:30

Noc kostelů 2012
PAB - Beuronská kaple GT: prohlídky s výkladem

 

 

 

18:00-20:00

Noc kostelů 2012
Bohosudov, Bazilika minor Bolestné Matky Boží, vystoupení sboru Canzonetta

 

Mt

 

 

Vodácký kurz - Ohře
Ohře

7.D

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Sportovní kurz
Vojkovice a okolí

7.A , 7.B

Bh, Db, Mz, Vc

 

 

Polsko 2012
Vělička, Krakov, Osvětim: naučná cesta 42 žáků GT do Polska

 

Dv, Kč, Rů, Va

 

 
2.6.
(So)
 

0:00-23:30

Polsko 2012
Vělička, Krakov, Osvětim: naučná cesta 42 žáků GT do Polska

 

Dv, Kč, Rů, Va

 

13:00-14:30

Prohlídka školy pro absolventy
Absolventi 1972: 4.D - Udatná (organizátor Bláhová-Svobodová) za GT Kovářová

 

Kj, Sk

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
3.6.
(Ne)
 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
4.6.
(Po)
 

8:00-14:30

Poznáváme sousedy
GT - projektové setkání

5.D

Br, Čr, Kb, Rů, Šo

 

8:00- 9:40

Maturita v Duchcově
G a SPŠ Duchcov: přísedící u maturity ze Šj

 

Le

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
5.6.
(Út)
 

6:30-15:00

Česká národní banka
ČNB Praha: exkurze do prostor banky s výkladem

7.C , 7.D

He, Kh

 

8:00-14:30

Poznáváme sousedy
GT - projektové setkání

5.B

Br, Čr, Kb, Rů, Šo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
6.6.
(St)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z D - kvinty
Starověký Řím

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Be (5.D ), Kč (5.B ), Šk (5.F ), Vá (5.E ), Zc (5.A ), Zu (5.C )

 

10:55-12:35

Srovnávací test z Čj - sexty
Kompozice - dopis

6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F

Cg (6.C ), Dř (6.A ), Jt (6.F ), Sa (6.B ), Šá, Va (6.D ), Zc (6.E )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
7.6.
(Čt)
 

8:55-17:10

Setkání ředitelů G Ústeckého kraje
AŘG, G Litvínov: pracovní schůzka ředitelů

 

BZ

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
8.6.
(Pá)
 

7:10-14:25

Eurorebus
Terra-klub Praha: finále zeměpisné soutěže (doprovod: rodiče žáka Dragouna)

 

 

 

14:00-15:00

Prohlídka školy
Absolventi 1962 - organizátor Rybová

 

BZ, Hy

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
9.6.
(So)
 

14:00-15:00

Prohlídka školy
Absolventi 1967 třídní O. Roubínková - organizátor Demjanová (21 osob)

 

De, Sk

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 
10.6.
(Ne)
 

0:00-17:00

Banát 2012
Školní expedice do Rumunska

 

Ře, Řz, Vš, Vo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
11.6.
(Po)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z Bi - kvinty
Krytosemenné rostliny

5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F

Be (5.E ), Pp (5.C ), Sk (5.F ), Šá (5.D ), Za (5.B ), Zu (5.A )

7 , 12 , 21 , 22 , 23 , 26

16:30-17:15

Předávání maturitních vysvědčení

8.B , 8.E , 8.F

BZ, Bh (8.B ), Em, Jd (8.E ), Kf (8.F ), Mt, Řh, Lb

Au

18:00-18:45

Předávání maturitních vysvědčení

8.A , 8.C , 8.D

BZ, Em (8.D ), Mt, Re (8.C ), Řh, Vr (8.A ), Lb

Au

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
12.6.
(Út)
 

10:00-11:40

Donn Warhol: Andy Warhol
Synovec o svém strýci

5.F , 6.E , 6.F , 7.E , 7.F

Jt (7.E ), Kb (6.E ), Kč (7.F ), Mt (5.F ), Mí (5.F ), Mv (6.F ), MM (7.F ), Řh, Vy (6.E ), Lb

Au

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
13.6.
(St)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
14.6.
(Čt)
 

8:00-16:00

III. olympijské hry s VZP - okres
Stadion Krupka - žactvo

 

Bh, Db, Mü, Vc, Vr

 

8:30-15:00

Česká národní banka
ČNB Praha: exkurze do prostor banky s výkladem

6.E

Kf

 

17:30-19:00

Jarní koncert Canzonetty
Koncert sboru GT; host Cibuláček MŠ Dubí

 

Mt

Au

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
15.6.
(Pá)
 

8:00-16:00

III. olympijské hry s VZP - okres
Stadion Krupka - žactvo

 

Bh, Db, Mü, Vc, Vr

 

10:55-13:30

Botanická zahrada Teplice
K výuce biologie

5.E

Sk

 

11:50-13:30

Doprava: historie a ekonomie
Fakulta dopravní ČVUT, Ing. Zdeněk Říha:

6.C , 6.F

Be (6.C ), Rů (6.F )

Au

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
16.6.
(So)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
17.6.
(Ne)
 

18:00

Ostende 2012
AMAVET Praha: přírodovědná expedice lodí Zeeleeuw Vlámského mořského institutu - 7 žáků GT

 

Mo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
18.6.
(Po)
 

8:00- 9:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv - pro 1. pol.

6.B

Mt

 

14:35-16:15

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv - pro 1. pol.

6.D

Mt

 

 

Ostende 2012
AMAVET Praha: přírodovědná expedice lodí Zeeleeuw Vlámského mořského institutu - 7 žáků GT

 

Mo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
19.6.
(Út)
 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv - pro 2. pol.

5.F

Mt

 

10:00-11:40

Kulatý stůl pro výchovné poradce
PPP Teplice: práce s nadanými žáky

 

Em

 

 

Ostende 2012
AMAVET Praha: přírodovědná expedice lodí Zeeleeuw Vlámského mořského institutu - 7 žáků GT

 

Mo

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
20.6.
(St)
 

0:00-14:00

Ostende 2012
AMAVET Praha: přírodovědná expedice lodí Zeeleeuw Vlámského mořského institutu - 7 žáků GT

 

Mo

 

7:10-18:05

Nakreslete, jak doma zlobíte
G J. Patočky Praha, K. Šedá: seminář pro učitele Vv

 

 

7:30- 8:00

Porada k adaptačním kurzům

 

Bh, Dv, Kč, Mv, Rů, Řh, Vr

14

12:00-12:45

Opravná zkouška z matematiky
student z 8.B

8.B

Dv, Jd, Kr

76

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
21.6.
(Čt)
 

8:00-14:25

Nautilus
Scio, Ústí nad Labem: učíme učit se

 

 

8:00-14:00

Fotbalový turnaj SŠ
SOŠT AGC Teplice: umělá tráva

 

Bh

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
22.6.
(Pá)
 

7:10-18:05

Comenius: Individuální mobilita
NAEP Praha: seminář pro organizátory individuálních zahraničních studijních pobytů

 

Kb

 

8:00-14:00

Fotbalový turnaj SŠ
SOŠT AGC Teplice: umělá tráva

 

Bh

 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv - pro 2. pol.

5.D

Mt

 

11:50-13:30

Hudba v čajovém obřadu
Návštěva čajovny - v rámci výuky Hv - pro 2. pol

4.A

Mt

 

12:00

Soutěž Adama Riese
Anaberg-Bucholz + G Most: mezinárodní finále matematické soutěže

 

Šv

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
23.6.
(So)
 

0:00-18:30

Soutěž Adama Riese
Anaberg-Bucholz + G Most: mezinárodní finále matematické soutěže

 

Šv

 

4:00

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
24.6.
(Ne)
 

8:50

Jižní Čechy
Český Krumlov, České Budějovice, Zlatá Koruna, grafitový důl, Kleť, Kooh-i-noor, Budvar, Hluboká nad Vltavou

5.D

Šo, Va

 

 

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
25.6.
(Po)
 

9:45-10:00

Fotografování zaměstnanců školy
hlavní vchod budovy A

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, Čr, De, Db, Do, Dv, Dy, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Pp, Ra, Rt, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, Sl, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vc, Vá, Va, Vt, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vo, Vy, Zc, Za, Zu, Žb, Vk, Cí, Pi, Dě, Hy, Lb, Ms, Su, Šc, Tg

 

14:30-15:15

Zkouška pro přeřazení žáka do vyššího ročníku
zkouška z D - 1 žákyně, učivo sexty

 

Re, Šk, Vf

16

 

Jižní Čechy
Český Krumlov, České Budějovice, Zlatá Koruna, grafitový důl, Kleť, Kooh-i-noor, Budvar, Hluboká nad Vltavou

5.D

Šo, Va

 

 

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
26.6.
(Út)
 

6:50-19:04

Aquapalace
Praha: pohybové dovednosti a schopnosti, zdravý životní styl

3.A

Jd, Zc

 

8:00-12:00

Sportovní den
Celoškolní sportovní den - 15 druhů sportů

1.A , 1.B , 2.A , 2.B , 3.B , 4.A , 4.B , 5.A , 5.B , 5.C , 5.D , 5.E , 5.F , 6.A , 6.B , 6.C , 6.D , 6.E , 6.F , 7.A , 7.B , 7.C , 7.D , 7.E , 7.F

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sk, St, Šá, Šk, Tr, Vc, Vá, Vr, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

Au

13:00-14:30

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb

Au

14:00

Ohře
Loket - Vojkovice: plavba po řece

5.F

Mü, Vr

 

14:50

Ploučnice
Noviny pod Ralskem - Brenná: dvoudenní plavba po řece

6.D

Bh, Vv

 

15:00

Máchovo jezero
Doksy: Bílý Kámen - stmelení kolektivu, poznávání přírodních krás

7.C

Če, Ks

 

15:15

Kokořín
Autokemp Kokořín: poznávání okolí, sportovní aktivity

4.A , 4.B

Dv, He, Kč, Rů

 

16:35

Sloup v Čechách
Sloup: hrad, lanové centrum, turistika

7.E

Sk, Vo

 

16:50

Sloup v Čechách
Lužické hory - stmelení kolektivu

6.E

Kh, Vf

 

17:37

České Švýcarsko
Krásná Lípa - Kyjov - Falkenštejn - Jetřichovice - Mariina skála - Pravčická brána - Hřensko

6.F

Db

 

 

Jižní Čechy
Český Krumlov, České Budějovice, Zlatá Koruna, grafitový důl, Kleť, Kooh-i-noor, Budvar, Hluboká nad Vltavou

5.D

Šo, Va

 

 

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
27.6.
(St)
 

6:30-19:04

Praha
Praha - okružní výlet lodí, Pražský hrad

1.B

Be, Šá

 

6:50-19:04

Pražský hrad
Praha: Hradčany, plavba po Vltavě

1.A

St, Žb

 

7:00

Karlovarsko
Ruprechtov, Horní Blatná, Vlčí jámy, Karlova Vary - návštěva přírodních a kulturních památek, pobyt v přírodě

3.B

Řz

 

7:37

Sloup v Čechách
Sloup: Poustevna, sklaní hrad, zámek, Samuelova jeskyně - poznání krajiny, zdravý životní styl

7.F

Sa

 

8:00-16:00

Střekov a okolí
Ústí nad Labem - Střekov a okolí - poznávání místní krajiny

7.D

 

8:00-12:00

Botanická zahrada
Teplice - k výuce biologie

7.A

To

 

8:17-15:00

Bílina
Bořeň, Kyselka - lázeňský areál, koupaliště, hry

3.A

Jd, Zc

 

8:20-14:30

ZOO Ústí nad Labem
Ústí nad Labem: ZOO

5.A

Kj

 

8:30

Jetřichovice
České Švýcarsko: Mariina vyhlídka, Dolský mlýn - turistika

6.C

Mo

 

8:34-14:16

Opárenským údolím a Portou bohemikou
České středohoří: Opárno, Malé Žernoseky, Litochovice nad Labem - seznámení s místní krajinou, geologické zvláštnosti

6.A

Ke

 

8:35-15:00

Kostomlaty pod Milešovkou
Kostomlaty: hrad, zámek, kostel - stmelení třídy

5.C

Re, Zu

 

9:00-12:30

Škola přátelská k lidským právům
Amnesty International: seminář pro učitele

 

BZ, Dř, Em, Jt, Kt, Kf, Kb, Le, Mí, Mz, Mč, MM, Ra, Ře, Šk, Vc

15 , 16

9:00-15:00

Komáří vížka
Krupka - poznávání místní krajiny, turistika

2.A

Tr

 

9:04

Kamencové jezero
Chomutov: prohlídka města, zooparku

5.B

Bč, Bo

 

9:06

Horní hrad
Stráž nad Ohří: hrad, turistika

2.B

Bj, Mv

 

9:06

Kamencové jezero
Chomutov: Zoopark, městská památková zóna, Kamencové jezero

5.E

Jd, Kr

 

9:37-20:32

Sloup v Čechách
Sloup: hrad, lanové centrum, turistika

7.E

Sk, Vo

 

9:37

Sloup v Čechách
Sloup: hrad, lanové centrum, turistika

6.B

 

14:00-15:00

Předávání Dobrého listu komory
Magistrát města Teplice - 5 žáků G Teplice

8.A , 8.C , 8.E , 8.F

BZ

 

 

České Švýcarsko
Krásná Lípa - Kyjov - Falkenštejn - Jetřichovice - Mariina skála - Pravčická brána - Hřensko

6.F

Db

 

 

Máchovo jezero
Doksy: Bílý Kámen - stmelení kolektivu, poznávání přírodních krás

7.C

Če, Ks

 

 

Ohře
Loket - Vojkovice: plavba po řece

5.F

Mü, Vr

 

 

Ploučnice
Noviny pod Ralskem - Brenná: dvoudenní plavba po řece

6.D

Bh, Vv

 

 

Jižní Čechy
Český Krumlov, České Budějovice, Zlatá Koruna, grafitový důl, Kleť, Kooh-i-noor, Budvar, Hluboká nad Vltavou

5.D

Šo, Va

 

 

Sloup v Čechách
Lužické hory - stmelení kolektivu

6.E

Kh, Vf

 

 

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Kokořín
Autokemp Kokořín: poznávání okolí, sportovní aktivity

4.A , 4.B

Dv, He, Kč, Rů

 

 
28.6.
(Čt)
 

0:00-18:16

Kokořín
Autokemp Kokořín: poznávání okolí, sportovní aktivity

4.A , 4.B

Dv, He, Kč, Rů

 

0:00-15:00

Kamencové jezero
Chomutov: Zoopark, městská památková zóna, Kamencové jezero

5.E

Jd, Kr

 

0:00-19:04

Sloup v Čechách
Sloup: hrad, lanové centrum, turistika

6.B

 

0:00-16:50

Kamencové jezero
Chomutov: prohlídka města, zooparku

5.B

Bč, Bo

 

0:00-19:15

České Budějovice, Český Krumlov
Poznávání naší vlasti

7.B

Vš (7.B )

 

0:00-19:00

Sloup v Čechách
Sloup: hrad, lanové centrum, turistika

7.E

Sk, Vo

 

0:00-19:16

Jetřichovice
České Švýcarsko: Mariina vyhlídka, Dolský mlýn - turistika

6.C

Mo

 

0:00-18:00

Sloup v Čechách
Lužické hory - stmelení kolektivu

6.E

Kh, Vf

 

0:00-19:04

Jižní Čechy
Český Krumlov, České Budějovice, Zlatá Koruna, grafitový důl, Kleť, Kooh-i-noor, Budvar, Hluboká nad Vltavou

5.D

Šo, Va

 

0:00-16:30

Karlovarsko
Ruprechtov, Horní Blatná, Vlčí jámy, Karlova Vary - návštěva přírodních a kulturních památek, pobyt v přírodě

3.B

Řz

 

0:00-16:36

Horní hrad
Stráž nad Ohří: hrad, turistika

2.B

Bj, Mv

 

0:00-18:16

Ploučnice
Noviny pod Ralskem - Brenná: dvoudenní plavba po řece

6.D

Bh, Vv

 

0:00-17:00

Ohře
Loket - Vojkovice: plavba po řece

5.F

Mü, Vr

 

0:00-19:04

Sloup v Čechách
Sloup: Poustevna, sklaní hrad, zámek, Samuelova jeskyně - poznání krajiny, zdravý životní styl

7.F

Sa

 

0:00-17:00

Máchovo jezero
Doksy: Bílý Kámen - stmelení kolektivu, poznávání přírodních krás

7.C

Če, Ks

 

0:00-19:30

České Švýcarsko
Krásná Lípa - Kyjov - Falkenštejn - Jetřichovice - Mariina skála - Pravčická brána - Hřensko

6.F

Db

 

7:10-18:05

Kontaktní seminář Norské fondy
NAEP Praha: seminář

 

Kb

 

7:48-12:16

Ústí nad Labem
Ústí nad Labem - Větruše, Vaňovský vodopád, Střekov

7.A

Re

 

8:00-15:00

Vrch tří pánů
Nové Město v Krušných horách - poznávání místní krajiny, větrné elektrárny, turistika

2.A

Tr

 

8:00-14:00

Větruše
Ústí nad Labem - Větruše - poznávání místní krajiny

7.D

Br

 

8:00-12:00

Zámecký park
Teplice: Zámecká zahrada - stmelování třídního kolektivu - společenské a sportovní hry

3.A

Zc (3.A )

 

8:25-14:50

Děčín
Děčín: ZOO a zámek - k výuce biologie

5.C

Zu

 

8:38-14:00

Mstišov
Mstišov: výlet do obory

1.A

St, Žb

 

8:40-13:40

Fojtovická pláň
Krušné hory: Bohosudov, Kyšperk, Komáří hůrka, Krupka - seznámení s místní krajinou, geologická stavba, těžba surovin

6.A

Ke

 

9:00-12:30

Škola přátelská k lidským právům
Amnesty International: seminář pro učitele

 

BZ, Dř, Em, Jt, Kt, Kf, Kb, Le, Mí, Mz, Mč, MM, Ra, Ře, Šk, Vc

15 , 16

9:00-14:00

Botanická zahrada
Teplice: Botanická zahrada, Doubravka

5.A

Kj

 

9:00-11:30

Doubravka
Teplice - výstup na Doubravku

1.B

Sd, Šá

 

19:00

Laguna

 

Bč, BZ, Bh, Bo, Db, Dv, He, Kh, Le, Mz, Mü, Pp, Re, Rů, Ře, Sk, Sl, Šo, To, Va, Vv, Zc, Zu

 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
29.6.
(Pá)
 

10:00-11:00

Závěrečná porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Pp, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vy, Zc, Za, Zu, Žb

Au

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
30.6.
(So)
 

8:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů spojené s výměnou či nákupem zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chovatele a také prohlídka Bioparku

 

Db, Sd

72 , 73

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
1.7.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
2.7.
(Po)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
3.7.
(Út)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
4.7.
(St)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
5.7.
(Čt)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
6.7.
(Pá)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
7.7.
(So)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
8.7.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
9.7.
(Po)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
10.7.
(Út)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
11.7.
(St)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
12.7.
(Čt)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
13.7.
(Pá)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
14.7.
(So)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
15.7.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 

Klub sbormistrů
NIPOS Praha - Loučná nad Desnou - celostátní seminář pro sbormistry dětských pěveckých sborů

 

Mt

 

 
16.7.
(Po)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
17.7.
(Út)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
18.7.
(St)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
19.7.
(Čt)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
20.7.
(Pá)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
21.7.
(So)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
22.7.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
23.7.
(Po)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
24.7.
(Út)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
25.7.
(St)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
26.7.
(Čt)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
27.7.
(Pá)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
28.7.
(So)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
29.7.
(Ne)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
30.7.
(Po)
 

 

Banát očima studentů
Beuronská kaple: výstava fotografií žáků GT - účastníků expedic do Banátu, deníkové záznamy a ukázka rumunských předmětů

 

Ře

 

 
31.7.
(Út)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

17:00-18:00

Zničené kostely - vernisáž
Beuronská kaple GT: výstava Zničené kostely severních Čech 1945-1989

 

BZ

 

 
1.8.
(St)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
2.8.
(Čt)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
3.8.
(Pá)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
4.8.
(So)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
5.8.
(Ne)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
7.8.
(Út)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
8.8.
(St)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
9.8.
(Čt)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
10.8.
(Pá)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
11.8.
(So)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
12.8.
(Ne)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
14.8.
(Út)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
15.8.
(St)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
16.8.
(Čt)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
17.8.
(Pá)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
18.8.
(So)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
19.8.
(Ne)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
21.8.
(Út)
 

10:00-12:00

Porada vedení

 

BZ, Řh, Šv

 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
22.8.
(St)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
23.8.
(Čt)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
24.8.
(Pá)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 
25.8.
(So)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 

EMS projekt
Finsko, Rovaniemi: projektová schůzka - 2 učitelé + 3 žáci

 

Br, Kb

 

 
26.8.
(Ne)
 

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 

EMS projekt
Finsko, Rovaniemi: projektová schůzka - 2 učitelé + 3 žáci

 

Br, Kb

 

 
27.8.
(Po)
 

9:00-10:00

Úvodní porada pedagogického sboru
organizace školního roku

 

Bč, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Ra, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vo, Zc, Za, Zu, Žb

Au

10:00-10:30

Školení BOZP a PO

 

Bč, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kr, Kč, Ke, Le, Ma, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Ra, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Vo, Zc, Za, Zu, Žb

Au

11:00-11:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Bs - 1 žákyně

7.A

Šá

22

11:00-13:00

Porada PPK
Schůzka vedení školy s předsedy předmětových komisí

 

Bč, BZ, Bo, Kr, Le, Mř, Mv, Re, Řh, Sa, Sk, Šv, Šk, Vc, Vš

14

11:00-12:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Tv - 3 žáci

5.E , 7.A

Vr

71

11:00-11:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Vv - 1 žákyně

6.D

54

14:30-15:30

Dodatečné zkoušky
zkoušky z D - 2 žáci

2.B , 7.C

Bj

83

 

EMS projekt
Finsko, Rovaniemi: projektová schůzka - 2 učitelé + 3 žáci

 

Br, Kb

 

 

Fulbright Commission - školení stipendistů
MU Brno: úvodní setkání stipendistů

 

We

 

 
28.8.
(Út)
 

8:00- 9:45

Schůze PK Tv

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

10

8:00- 8:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Ms - 1 žák

7.C

Jd

41

8:00- 8:30

Zkouška pro přeřazení žáka do vyššího ročníku
zkouška z M - 1 žákyně, učivo sexty

5.A

Dv, Kj, Šv

84

8:00- 9:45

Schůze PK Ch

 

Be, Mř, Mč, Sk, Za

26

8:00- 9:45

Schůze PK Aj

 

Bo, Cg, De, Jt, Kt, Kh, Kč, MM, Nt, Ry, Řh, Va, Vn, Zc

14

8:00- 9:45

Schůze PK Šj

 

Dř, Le, Or

2

8:00- 9:00

Školení učitele
setkání uvádějícího učitele s uváděným

 

Bj, Rk

16

8:30-11:30

Opravné zkoušky
zkouška z M - 6 žáků

5.C

Ke, Ra, Zu

20 , 21

8:30- 9:30

Opravné zkoušky
zkouška z M - 2 žáci

5.A , 7.E

Dv, Kj, Šv

84

9:00- 9:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Bs - 1 žákyně

7.E

Šá

22

9:00- 9:30

Opravná zkouška
zkouška z Nj - 1 žák

3.A

Bč, St, Vf

71

9:00-10:00

Školení učitele
setkání uvádějícího učitele s uváděným

 

Šo, Vš

18

9:00- 9:30

Opravná zkouška
zkouška z Čj - 1 žákyně

7.A

Em, Re, Žb

11

11:00-11:45

Opravná zkouška
zkouška ze Šj - 1 žák

5.C

Dř, Le, Or

1

11:00-13:30

Nebezpečí sociálních sítí
přednáška pro učitele, nadace E - bezpečí - lektor J. Nadrchal

 

Bj, Bh, Dv, Em, He, Jd, Kf, Kč, Mv, Mč, Mü, Re, Rů, Ře, Šá, Šo, Tr, Vr, Vš, Zc, Žb

22

13:00-14:00

Školení nováčků

 

BZ, Rk, Ul, Va, Zc

12

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 

EMS projekt
Finsko, Rovaniemi: projektová schůzka - 2 učitelé + 3 žáci

 

Br, Kb

 

 

Fulbright Commission - školení stipendistů
MU Brno: úvodní setkání stipendistů

 

We

 

 
29.8.
(St)
 

8:00- 8:30

Dodatečná zkouška
zkouška z F - 1 žák

2.B

Mo

45

8:00- 8:45

Zkouška pro přeřazení žáka do vyššího ročníku
zkouška z Čj - 1 žákyně, učivo sexty

5.A

Re, Zc, Žb

91

8:00- 8:30

Dodatečná zkouška
zkouška z Čj - 1 žákyně

7.E

Bj

83

8:00-10:00

Opravné zkoušky
zkouška z M - 3 žáci

5.B , 5.D , 7.A

Jd, Ke, Ra

25

8:00- 8:30

Organizace adaptačních kurzů
schůzka organizátorů adaptačních kurzů

 

Bh, Db, Dv, Em, Kč, Mv, Mz, Mč, Rů, Řh, Vc, Vr

22

8:30-10:30

Jak na adaptační kurz
DVPP k adaptačním kurzům, lektorka I. Šimková

 

Dv, Kč, Mv, Mč, Re, Rů, Šá, Vr

22

9:00- 9:30

Opravná zkouška
zkouška ze Zsv - 1 žák

7.A

Kf, Ře, Vš

18

9:00- 9:30

Dodatečná zkouška
zkouška z As - 1 žák

7.C

Cg

5

9:00-10:00

Zásady 1. pomoci
Krajské studijní středisko ČČK, lektorka K. Mojžišová

 

Bč, Bj, Bo, De, Dř, Jt, Kj, Kt, Kr, Mt, Mř, Mí, Mo, MM, Or, Rk, Řz, Sd, Šk, Šo, Tr, Vá, Va, Vn, Vf, Zc, Zu

23

11:00-13:00

Schůze PK Bi

 

Be, Db, Ks, Sk, Šá, Ul, Za, Zu

23

11:00-13:00

Schůze PK Nj

 

Bč, Kf, Le, Mz, St, Va, Vv, Vf

1

11:00-13:00

Schůze PK In

 

Mř, Ra, Vo

17

11:00-13:00

Schůze PK Čj

 

Bj, Bo, Cg, De, Em, Re, Sa, Šo, Vš, Zc, Žb

91

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

 

EMS projekt
Finsko, Rovaniemi: projektová schůzka - 2 učitelé + 3 žáci

 

Br, Kb

 

 

Fulbright Commission - školení stipendistů
MU Brno: úvodní setkání stipendistů

 

We

 

 

Tělo Praha 2012
FTVS UK Praha: semináře pro učitele Tv

 

Mz, Vc

 

 
30.8.
(Čt)
 

8:00- 8:30

Opravná zkouška
zkouška z F - 1 student

8.B

Jd, Kr, Kb

41

8:00- 8:45

Školení nováčků
setkání uvádějícího učitele s uváděným

 

Br, Rk, Ul

 

8:00- 8:45

Zkouška pro přeřazení žáka do vyššího ročníku
zkouška z Bi - 1 žákyně, učivo sexty

5.A

Ks, Sk, Šá

26

8:00- 9:00

Školení učitele
setkání uvádějícího učitele s uváděným

 

Br, Rk, Ul

84

8:00- 9:00

Opravné zkoušky
zkouška z F - 2 žáci

5.D

Fi, Mo, Vá

44

9:00-11:00

Schůzka s třídními učiteli
organizace začátku školního roku, administrativní záležitosti

 

Br, Bj, BZ, Bh, Bo, Db, Dv, Jd, Kj, Ks, Kr, Kč, Ke, Mo, Mv, Mč, Mü, Re, Rů, Ře, Sa, Sk, Šv, Šá, Šo, Tr, Vá, Vr, Vš, Vv, Vf, Zc, Zu, Žb

22

12:00-14:00

Schůze PK D

 

Bj, Kč, Rk, Re, Rů, Ře, Šk, Vf, Žb

16

12:00-13:30

Opravné zkoušky
zkouška z Ch - 3 žáci

5.C , 6.E

Mč, Sk, Za

26

12:00-14:00

Schůze PK M

 

Br, Dv, Jd, Kj, Ks, Kr, Kb, Ke, Mo, Ra, Šv, Tr, Vá, Zu

84

12:00-14:00

Schůze PK Hv + Zvk

 

Mt, Mí, Mv, Řz, Sd, Vt

53

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

14:00-16:00

Schůze PK Zsv

 

He, Kf, Mü, Rů, Ře, Šo, To, Vr, Vš

18

14:00-16:00

Schůze PK Z

 

Br, BZ, Ke, Rk, Ul, Vv

84

14:00-16:00

Schůze PK F

 

Fi, Jd, Kr, Kb, Mo, Vá

45

 

Fulbright Commission - školení stipendistů
MU Brno: úvodní setkání stipendistů

 

We

 

 

Tělo Praha 2012
FTVS UK Praha: semináře pro učitele Tv

 

Mz, Vc

 

 

Fulbright Commission - školení stipendistů
MU Brno: úvodní setkání stipendistů

 

Řh

 

 
31.8.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Zkouška pro přeřazení žáka do vyššího ročníku
zkouška z F - 1 žákyně, učivo sexty

 

Fi, Kr, Kb

41

8:00- 8:45

Opravná zkouška
zkouška z Ms - 1 žák

7.C

Dv, Jd, Šv

 

9:00-10:00

Peníze školám
informace učitelů o projektu EU

 

BZ

22

10:55-18:05

Veletrh nápadů z fyziky
MFF UK Praha: akce pro učitele fyziky

 

Kr, Kb, Mo, Vá

 

11:00-12:00

Vlastní hodnocení školy
setkání evaluačního týmu

 

Em, Ks, Kb, Mř, Re, Rů, Šv, Žb

84

13:00-17:30

Zmizelé kostely severních Čech 1945-89
Beuronská kaple: Sdružení pro obnovu památek Úštěcka, FF UK, Ministerstvo kultury, Národní památkový ústav, Národní knihovna ČR, Biskupství litoměřické, FF UJEP

 

 

 

13:00-20:00

Zahradní slavnost

 

Bč, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, De, Db, Do, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kh, Kf, Ks, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mv, MM, Nt, Rk, Ra, Rt, Re, Rů, Ře, Řh, Sa, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Ul, Va, Vr, Vš, Vv, Vf, Vo, We, Zc, Za, Zu, Žb, Dě, Hy, Lb, Šc, Tg

 

 

Tělo Praha 2012
FTVS UK Praha: semináře pro učitele Tv

 

Mz, Vc

 

Zpracováno v systému Bakaláři