Přehled akcí: školní rok 2012/13

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
3.9.
(Po)
 

8:00- 9:00

Profilová písemná maturitní zkouška z Nj
podzimní termín - 1 žákyně

 

1

8:00- 9:00

Profilová písemná maturitní zkouška z Aj
podzimní termín - 1 žák

 

Cg

10

10:00-10:45

Porada s třídními učiteli

 

Br, Bj, BZ, Bh, Db, Dv, Jd, Kj, Ks, Kr, Kč, Mř, Mo, Mv, Mč, Mü, Re, Rů, Ře, Řh, Sa, Sk, Šv, Šá, Šo, Tr, Vá, Vr, Vš, Vv, Vf, Zc, Zu, Žb

Au

12:00

Školní maturitní komisař
Vyslání na jinou školu

 

Sk

 

12:00-13:20

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 64 žáků

 

Br, Jd, Kb, Mo, Vá

11, 91, 92, 94, 95

14:00

Adaptační kurz pro kvinty
1. skupina - Autokemp Osek - 5.C, D

5.C, 5.D

Bh, He, Mü, Rů

 

14:50-16:35

Český jazyk a literatura - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 64 žáků

 

Br, Jd, Kb, Mo, Vá

11, 91, 92, 94, 95

 
4.9.
(Út)
 

8:00

Adaptační kurz - výtvarná a hudební dílna
výtvarné a hudební aktivity - Osek

 

Mí, Řz

 

8:00- 8:45

Focení nováčků

5.E, 5.F

Kč, Ra, Vr

25

8:00

Adaptační kurz pro primy
areál GT

1.A, 1.B

Dv, Mv, Mz, Vc

 

8:00-10:05

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 20 žáků

 

Mt, Mř

91, 92, 93, 94, 95

8:30- 9:45

Fimfárum III
kino Květen

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

Bj (3.B), De (3.B), Jd (4.B), Le (3.A), Mč (5.B), MM (2.A), Nt (4.A), Re (5.A), Šá (2.B), Tr (3.A), Va (2.B), Zc (4.A), Za (5.A), Žb (2.A)

 

8:55- 9:40

Předání skříněk nováčkům

5.E, 5.F

Kč (5.F), Rt, Vr (5.E)

 

11:30-13:30

Lidice
kino Květen

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F

Bč (7.E), Bo (6.B), Db (7.F), Dř (6.A), Em (6.E), Jt (6.D), Kj (6.A), Kt (6.C), Kr (6.E), Ke (7.A), Mí (6.F), Mo (7.C), Rk (7.D), Šo (6.D), Vá (7.B), Vv (7.D), Vn (6.B), Vf (7.E), Zu (6.C)

 

11:45-13:05

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 20 žáků

 

Mt, Mř

91, 92, 93, 94, 95

12:00

Biologický kurz
Krásná Lípa: žáci biologických seminářů - oktávy

 

Ks, Šá

 

 

Školní maturitní komisař
Vyslání na jinou školu

 

Sk

 

 

Adaptační kurz pro kvinty
1. skupina - Autokemp Osek - 5.C, D

5.C, 5.D

Bh, He, Mü, Rů

 

 
5.9.
(St)
 

0:00-13:00

Adaptační kurz pro kvinty
1. skupina - Autokemp Osek - 5.C, D

5.C, 5.D

Bh, He, Mü, Rů

 

0:00-13:00

Adaptační kurz - výtvarná a hudební dílna
výtvarné a hudební aktivity - Osek

 

Mí, Řz

 

0:00-12:00

Adaptační kurz pro primy
areál GT

1.A, 1.B

Dv, Mv, Mz, Vc

 

8:00-10:05

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 2 žáci

 

Zu

11

8:00- 8:45

Imatrikulace

5.E, 5.F

BZ, Kč (5.F), Mt, Šv, Vr (5.E)

Au

8:00-10:05

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 8 žáků

 

Kj

12

10:30-13:50

Matematika - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - základní úroveň - 1 žák ZP 2- 6

 

Kr

94

10:30-12:20

Matematika - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - základní úroveň - 41 žáků

 

Be, Ke, Šk

91, 92, 95

10:30-12:45

Matematika - společná část maturitní zkoušky
PUP - didaktický test - základní úroveň - 1 žák SPOU-1

 

Kh

93

11:45-13:05

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 2 žáci

 

Zu

11

11:45-13:05

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - základní úroveň - 8 žáků

 

Kj

12

15:00

Adaptační kurz pro kvinty
2. skupina - Autokemp Osek - 5.E, F

5.E, 5.F

Db, Kč, Vr, Zc

 

17:00-18:00

Třídní schůzky pro rodiče nováčků
schůzky pro rodiče žáků prim

 

BZ, Dv, Mv

73, 76

 

Školní maturitní komisař
Vyslání na jinou školu

 

Sk

 

 

Biologický kurz
Krásná Lípa: žáci biologických seminářů - oktávy

 

Ks, Šá

 

 
6.9.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Focení nováčků

1.A, 1.B

Dv (1.B), Mř, Mv (1.A)

25

8:00-14:00

Páteřní školy Ústeckého kraje
KÚ ÚK, hotel Clarion: seminář o pátřeních školách

 

BZ

 

8:55- 9:40

Předání skříněk nováčkům

1.A, 1.B

Dv, Mv, Rt

 

8:55- 9:40

Focení nováčků

5.C, 5.D

Bh (5.D), Mř, Rů (5.C)

25

10:00-10:45

Předání skříněk nováčkům

5.C, 5.D

Bh (5.D), Rt, Rů (5.C)

 

11:50-14:25

Studentské volby 2012

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

Au

13:00

Adaptační kurz - výtvarná a hudební dílna

 

Mz, Řz

 

 

Biologický kurz
Krásná Lípa: žáci biologických seminářů - oktávy

 

Ks, Šá

 

 

Adaptační kurz pro kvinty
2. skupina - Autokemp Osek - 5.E, F

5.E, 5.F

Db, Kč, Vr, Zc

 

 
7.9.
(Pá)
 

0:00-13:00

Adaptační kurz pro kvinty
2. skupina - Autokemp Osek - 5.E, F

5.E, 5.F

Db, Kč, Vr, Zc

 

8:00- 8:45

Imatrikulace

5.C, 5.D

BZ, Bh (5.D), Mt, Rů (5.C), Řh, Šv

Au

8:55- 9:40

Imatrikulace

1.A, 1.B

BZ, Dv (1.B), Mt, Mv (1.A), Řh, Šv

Au

16:00

Noc ve škole
Stmelování kolektivu, příprava na akademii, výzdoba učebny

4.A

We, Zc (4.A)

74, TvA

16:45

Poznávací víkend 5.B
Praha: Josip Plečnik - Příběh Pražského hradu a Zelená karta - poznávání sebe sama

5.B

 

 

Biologický kurz
Krásná Lípa: žáci biologických seminářů - oktávy

 

Ks, Šá

 

 
8.9.
(So)
 

0:00-17:00

Biologický kurz
Krásná Lípa: žáci biologických seminářů - oktávy

 

Ks, Šá

 

0:00-10:00

Noc ve škole
Stmelování kolektivu, příprava na akademii, výzdoba učebny

4.A

We, Zc (4.A)

74, TvA

 

Poznávací víkend 5.B
Praha: Josip Plečnik - Příběh Pražského hradu a Zelená karta - poznávání sebe sama

5.B

 

 
9.9.
(Ne)
 

0:00-17:04

Poznávací víkend 5.B
Praha: Josip Plečnik - Příběh Pražského hradu a Zelená karta - poznávání sebe sama

5.B

 

 
10.9.
(Po)
 

12:45-19:00

Maturity na G Litoměřice
Předsedkyně MK

 

Zu

 

13:40-16:15

Porada učetelů Tv - okres
DDM Teplice

 

Vc

 

17:00-18:00

Třídní schůzky pro rodiče nováčků
schůzky pro rodiče žáků kvint - 5.C, D, E a F

 

BZ, Bh, Kč, Rů, Vr

12, 15, 16, 23

 
11.9.
(Út)
 

10:00-18:05

Jak integrovat cizince do výuky
AFS Praha - seminář pro učitele

 

Bo

 

 
12.9.
(St)
 

8:00-16:00

Maturity - ústní část

 

BZ, Řh

1

10:55-11:40

Keltové - fakta, která vydala voda
Regionální muzeum Teplice - návštěva komentované výstavy - k výuce D

6.A

Vf

 

14:30-16:00

Burza učebnic

 

Lb

Au

 
14.9.
(Pá)
 

15:00

Soustředění sboru Canzonetta
GT

 

Mt

51, 52, 54

 

8th Interantional and 12th National ATECR conference
ATECR Hradec Králové - pro učitele Aj

 

Bo

 

 
15.9.
(So)
 

13:00-16:00

Setkání rodičů a žáků kvint C a D
Prohlídka školy, hudební vystoupení, zahradní slavnost

5.C, 5.D

Bh (5.D), Rů (5.C)

 

 

8th Interantional and 12th National ATECR conference
ATECR Hradec Králové - pro učitele Aj

 

Bo

 

 

Soustředění sboru Canzonetta
GT

 

Mt

51, 52, 54

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
16.9.
(Ne)
 

0:00-15:00

Soustředění sboru Canzonetta
GT

 

Mt

51, 52, 54

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
17.9.
(Po)
 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 
18.9.
(Út)
 

8:55- 9:40

Keltové - fakta, která vydala voda
Regionální muzeum Teplice - návštěva komentované výstavy - k výuce D

1.A, 1.B

Rk (1.A), Vf (1.B)

 

16:00-21:30

Fulbright Commission a American Center
Praha: Americké centrum - setkání se stipendisty a zástupci Fulbrightovy komise

 

Řh

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
19.9.
(St)
 

6:45-18:06

Jeden den s informatikou
MFF UK Praha: přednášky, ukázky, hry, soutěže - žáci seminářů informatiky

 

 

8:00-14:25

Corny - atletický pohár - okres
Sportovní areál GT: dorost

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

9:00-13:00

Zmapování budoucích potřeb škol
Elvija + KÚ ÚK: seminář o prioritách pro programovací období 2014-2017

 

BZ

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
20.9.
(Čt)
 

10:00-11:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.A

Mř, Ra

17, 25

11:50-13:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.B

Mř, Ra

17, 25

14:30-16:30

Dopravní průzkum MHD Teplice
Informace o průzkumu Společnosti Czech Consult, s.r.o.

 

Šv

Au

14:35-15:50

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.C

Mř, Ra

17, 25

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
21.9.
(Pá)
 

8:00- 9:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.F

Mř, Ra

17, 25

10:00-11:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.D

Mř, Ra

17, 25

11:50-13:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z obecných studijních předpokladů (60 minut + 15 minut instruktáž)

5.E

Mř, Ra

17, 25

12:45

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 
22.9.
(So)
 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
23.9.
(Ne)
 

 

S Amavetem do Beneluxu
Benelux: Euro Space Centrum v Transinne, interaktivní vědecké centrum NEMO v Amsterodamu, prohlídka unikátního zdymadla v Roquiéres

 

Mo

 

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
24.9.
(Po)
 

8:00-15:45

Corny - atletický pohár - kraj
Atletický stadion Bílina, pořadatel GT: dorost

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

14:00-16:00

Setkání metodiků prevence
PPP Teplice

 

 

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
25.9.
(Út)
 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.A

Mř, Ra, Za (5.A)

17, 25

8:55- 9:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.B

Kt (5.B), Mř, MM (5.B), Ra

17, 25

10:00-10:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.C

Mř, Ra (5.C)

17, 25

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.D

Kj (5.D), Mř, Ra

17, 25

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.E

Mř, Ra (5.E)

17, 25

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z českého jazyka

5.F

Mř, Mí (5.F), Ra, Řz (5.F)

17, 25

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
26.9.
(St)
 

7:10-18:05

Podpora vícejazyčnosti v praxi
NIDV Praha: konference učitelů cizích jazyků

 

Bo

 

8:00-15:45

Atletický čtyřboj - okres
Atletický stadion Bílina, pořadatel DDM Teplice: mladší a starší žactvo

 

Mü, Vc

 

8:00-17:00

Lidice
Praha: Památník heydrichiády v kostele sv. Cyrila a Metoděje; Lidice: Památník

7.C, 8.D

Rů, Žb

 

8:00- 8:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.A

Kč (5.A), Mř, Ra

17, 25

8:55- 9:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.B

Mř, Rk (5.B), Ra

17, 25

10:00-10:45

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.C

Mř, Ra, Re (5.C)

17, 25

10:55-11:40

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.D

Mř, Ra, Sk (5.D)

17, 25

11:50-12:35

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.F

He (5.F), Mř, Ra, Sa (5.F)

17, 25

12:45-13:30

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z anglického jazyka

5.E

Mř, Ra, Vá (5.E)

17, 25

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
27.9.
(Čt)
 

8:00-16:15

Jak učit o komunismu
ÚSTR Praha: kurz pro učitele D

 

Rk

 

14:35-18:05

Koncert v Lahošti

 

Mt, Zc

 

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
28.9.
(Pá)
 

 

EMS - projektová schůzka
Turecko, Aydin: E-learning and Math Projects for Students and Teachers Across Europe

 

Br, Kb

 

 
29.9.
(So)
 

7:00-14:00

Mineralogická burza
Setkání sběratelů a předvedení nejlepších "kousků" veřejnosti

 

BZ, Rt, Sk

5, 6, 7, 8, 9, 10

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 
1.10.
(Po)
 

8:00-15:00

Přespolní běh - okres
GT - Zámecká zahrada: žactvo, dorost

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

8:00- 9:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.B

Mč (5.B), Ra

17, 25

10:00-11:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.A

Mč (5.A), Ra

17, 25

13:40-15:55

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.F

Mř, Ra

17, 25

 
2.10.
(Út)
 

8:00- 9:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.C

Mč, Mü (5.C), Ra, Vc (5.C)

17, 25

10:00-11:15

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.D

Kj (5.D), Mč, Ra

17, 25

11:50-13:05

Testování společnosti Scio - modul Vektor I
Test z matematiky (60 minut + 15 minut dotazník)

5.E

Mř, Ra (5.E)

17, 25

 
3.10.
(St)
 

8:00-16:00

Plavecká štafeta měst
DDM Teplice - Plavecká hala: žactvo, dorost - v rámci hodin Tv

 

Bh, Db, Mz, Mü, Vc, Vr

 

14:30-17:00

City&Guilds - pretesty
pretesty - G Louny (cca 50 kandidátů)

 

Bo, Va

 

 
4.10.
(Čt)
 

7:10-18:05

Překračování hranic
Antikomplex: Dílna pro žáky v rámci projektu

 

Rk

 

8:00-14:00

Atletický čtyřboj - kraj
AŠSK - AS Bílina: mladší žákyně

 

Vc

 

 
5.10.
(Pá)
 

7:10-18:05

Překračování hranic
Antikomplex: Dílna pro žáky v rámci projektu

 

Rk

 

8:00

MAT 21
Česká kosmická kancelář, Pardubice: seminář k projektu MAT 21

 

Mo

 

12:30

Ekologická olympiáda - kraj
G Roudnice nad Labem: soutěž tříčlenných družstev

 

Ks

 

 
6.10.
(So)
 

0:00-16:00

MAT 21
Česká kosmická kancelář, Pardubice: seminář k projektu MAT 21

 

Mo

 

8:00

Jirkovská písňovar
Jirkov - soutěž pěveckých sborů

 

Mt

 

 

Ekologická olympiáda - kraj
G Roudnice nad Labem: soutěž tříčlenných družstev

 

Ks

 

 
7.10.
(Ne)
 

0:00-12:15

Ekologická olympiáda - kraj
G Roudnice nad Labem: soutěž tříčlenných družstev

 

Ks

 

0:00-15:00

Jirkovská písňovar
Jirkov - soutěž pěveckých sborů

 

Mt

 

 
8.10.
(Po)
 

7:40-17:04

ZOO Praha
Výukový program Zajímavá zvířata: skupina pro talentované v Bi - septimy

 

Ks

 

14:30-16:30

Dopravní průzkum MHD Teplice
Informace o průzkumu Společnosti Czech Consult, s.r.o.

 

Šv

Au

 
9.10.
(Út)
 

10:55-11:40

Keltové - fakta, která vydala voda
Regionální muzeum Teplice - návštěva komentované výstavy - k výuce D

5.E

Bj (5.E)

 

14:35-16:15

Staň se wikipedistou
Wikimedia Foundation ČR: školitel Miroslav Bena

 

BZ, Mí, Mč, Sk, Vv, Zu, Žb

24

 
10.10.
(St)
 

8:00-15:20

Přespolní běh - kraj
KR AŠSK Ústí nad Labem: starší žáci, dorostenky a dorostenci

 

Mz, Vc

 

16:30-17:15

Paříž - informační schůzka
Setkání účastníků (a jejich rodičů) zájezdu do Paříže ve dnech 22.-26. října 2012

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 5.B, 6.C, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 8.A, 8.C, 8.D

He, Le, Vf

Au

 
11.10.
(Čt)
 

8:00-15:20

Fotbal - kraj
Anger Teplice: kategorie VI.A - turnaj ve fotbale

 

Bh

 

14:00-15:00

Pozvánka ke studiu v zahraničí
YFU: představení možností studia v cizině

 

 

26

14:30-16:00

Setkání výchovných poradců
SŠ Perspektiva Dubí

 

Em

 

 
12.10.
(Pá)
 

10:00

Volby 2012
Volby do zastupitelstva Ústeckého kraje a do Senátu

 

Rt

5, 6, 7, 8

 
13.10.
(So)
 

0:00-22:00

Volby 2012
Volby do zastupitelstva Ústeckého kraje a do Senátu

 

Rt

5, 6, 7, 8

 
14.10.
(Ne)
 

15:00-18:00

Pevnost Gympl
PAB: soutěž družstev ve stylu Pevnosti Boyard (organizátor: Josefa Kovářová)

 

Rt

 

 
15.10.
(Po)
 

8:55-14:25

Aquamundi
Drážďany: jednání o projektu

 

BZ, Kb

 

17:30-20:00

Michal Frayne: Kodaň
Rozhlasová dramatizace hry o setkání Nielse Bohra a Wernera Heisenberga v Kodani

5.B

1

 
16.10.
(Út)
 

15:30-16:15

Keltové - fakta, která vydala voda
Regionální muzeum Teplice - návštěva komentované výstavy - k výuce D

5.C

Rů (5.C)

 

 
17.10.
(St)
 

7:30- 8:00

Adaptační kurzy 2012 - zhodnocení
schůzka s organizátory adaptačních kurzů - zpětná vazba, vyhodnocení dotazníků

 

Bh, Db, Em, Kč, Mz, Mč, Mü, Rů, Řh, Vc, Vr

14

8:00- 8:45

Přírodovědný klokan
Soutěž ve vědomostech z přírodovědných oborů; pořadatel Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci

4.A, 4.B

Jd (4.B), Ra (4.A)

 

8:30-17:04

Fyzikální pokusy pro gymnázia
MFF UK: den s experimenty

5.A, 5.B

Kr (5.A), Kb (5.B)

 

8:55- 9:40

Přírodovědný klokan
Soutěž ve vědomostech z přírodovědných oborů; pořadatel Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Fi (6.A), Jd (6.D), Kj (6.E), Mo (6.C), Rů (6.B), Zc (6.F)

 

10:55-11:40

Přírodovědný klokan
Soutěž ve vědomostech z přírodovědných oborů; pořadatel Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci

3.A, 3.B

Šá (3.B), Tr (3.A)

 

 
18.10.
(Čt)
 

10:00-10:45

Srovnávací test ze Z
Obyvatelstvo a sídla

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Br (6.A), Bo (6.B), Em (6.E), Re (6.C), Šk (6.F), Šo (6.D)

 

13:45

Víkend s matematikou a fyzikou
Školicí středisko Žihle; soustředění učitelů M a F s řešiteli matematických a fyzikálních soutěží

 

Dv, Kr, Mo, Šv

 

 

Open Society Fund
Neplacené volno

 

 

 
19.10.
(Pá)
 

7:10-19:55

Přespolní běh - republika
AŠSK, Hradec Králové: starší žáci a dorostenky - finále

 

Mz, Vc

 

10:00

Volby 2012
Volby do zastupitelstva Ústeckého kraje a do Senátu

 

Rt

5, 6, 7, 8

15:00-16:00

Návštěva absolventů 3.B 1962
prohlídka celého areálu (1 hod.)
p. Palounková

 

 

 

18:00-20:00

Gruzínský večer
Beuronská kaple, PAB, M. Hnyk: vyprávění o cestě do Gruzie

 

 

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Open Society Fund
Neplacené volno

 

 

 

Víkend s matematikou a fyzikou
Školicí středisko Žihle; soustředění učitelů M a F s řešiteli matematických a fyzikálních soutěží

 

Dv, Kr, Mo, Šv

 

 
20.10.
(So)
 

0:00-17:00

Volby 2012
Volby do zastupitelstva Ústeckého kraje a do Senátu

 

Rt

5, 6, 7, 8

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Víkend s matematikou a fyzikou
Školicí středisko Žihle; soustředění učitelů M a F s řešiteli matematických a fyzikálních soutěží

 

Dv, Jd, Kr, Kb, Mo, Šv, Vá

 

 
21.10.
(Ne)
 

 

Víkend s matematikou a fyzikou
Školicí středisko Žihle; soustředění učitelů M a F s řešiteli matematických a fyzikálních soutěží

 

Dv, Jd, Kr, Kb, Mo, Šv, Vá

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
22.10.
(Po)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z Ch
Chemické výpočty

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Do (6.F), Mř (6.E), Mč (6.B), Re (6.C), Sk (6.A), Za (6.D)

 

14:30

Paříž pro francouzštináře
Francie: jazykový a poznávací zájezd

7.D

He, Le, Vf

 

14:35-16:15

Forum 2000
Náhradní volno

 

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
23.10.
(Út)
 

11:50-16:15

Krajská ekologická konference
KÚ Ústí nad Labem

 

Šá

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Paříž pro francouzštináře
Francie: jazykový a poznávací zájezd

7.D

He, Le, Vf

 

 
24.10.
(St)
 

8:00-16:15

Projekt M21
Scio Praha: jednání o společném projektu nové maturity

 

Rů, Ře

 

8:00-14:25

Seminář k Matematické olympiádě
KÚ Ústí nad Labem, doprovod žáků

 

Ks

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Paříž pro francouzštináře
Francie: jazykový a poznávací zájezd

7.D

He, Le, Vf

 

 
25.10.
(Čt)
 

 

Paříž pro francouzštináře
Francie: jazykový a poznávací zájezd

7.D

He, Le, Vf

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
26.10.
(Pá)
 

0:00-13:30

Paříž pro francouzštináře
Francie: jazykový a poznávací zájezd

7.D

He, Le, Vf

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
27.10.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
28.10.
(Ne)
 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
29.10.
(Po)
 

10:00-10:45

Srovnávací test ze Z
Země jako vesmírné těleso

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

Dv (5.A), Jd (5.D), Ks (5.F), Ke (5.B), Ra (5.C), Žb (5.E)

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
30.10.
(Út)
 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
31.10.
(St)
 

14:30-16:30

City and Guilds
pretesty pro žáky GT; úroveň B1 a B2 - cca 40 žáků

 

Bo, Cg, Kč, Va

5, 6, 7

14:30-18:00

Jak rozvíjet informační gramotnost žáků?
Seminář pro učitele - testování s Gepardem, spol. Scio

 

Br, Bj, Jd, Ks, Ke, Mř, Mč, Rk, Ra, Re, Řh, Šv, Vš, Zc, Žb

25

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
1.11.
(Čt)
 

7:00-21:00

Gaudeamus - veletrh vzdělávání
Brno - 50 oktavánů

8.B, 8.E

Em

 

10:00-11:40

Dialyzační středisko
Nemocnice Teplice: žáci biologického semináře - oktávy

 

Ks

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Projektový manažer 250+
NIDV Plzeň: konference k projektu

 

Kb

 

 
2.11.
(Pá)
 

11:50-17:10

Logická olympiáda
OA Ústí nad Labem, krajské kolo soutěže, doprovod žáků

 

Dv

 

 

Projektový manažer 250+
NIDV Plzeň: konference k projektu

 

Kb

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
3.11.
(So)
 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
4.11.
(Ne)
 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
5.11.
(Po)
 

8:00- 9:40

Nebezpečí sociálních sítí
E- Bezpečí a Centrum prevence rizikové virtuální komunikace UP v Olomouci - k projektu Síťové pasti

5.A, 5.B

Db, Kj, Kr, Vr

22

10:00-11:40

Nebezpečí sociálních sítí
E- Bezpečí a Centrum prevence rizikové virtuální komunikace UP v Olomouci - k projektu Síťové pasti

5.C, 5.D

Bč, Jd, Kj, Le, Mř, Ra

22

11:50-13:30

Nebezpečí sociálních sítí
E- Bezpečí a Centrum prevence rizikové virtuální komunikace UP v Olomouci - k projektu Síťové pasti

5.E, 5.F

Be, He, Rů, Sa

22

14:30-15:00

Dopravní průzkum MHD
Ing. Tomáš Madras - výplata studentským brigádníkům

 

Šv

Au

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
6.11.
(Út)
 

8:30-18:05

Aquamundi
SAB Dresden a Umweltzentrum Dresden: seminář a projektová schůzka

 

BZ, Kb

 

10:55-11:40

Srovnávací test z F
Kinematika hmotného bodu

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

Bj (5.E), Be (5.C), Db (5.F), Kj (5.D), Mč (5.B), Re (5.A)

 

14:00-16:00

Olympiáda z Čj
školní kolo - kategorie II

 

Bj, Žb

76, 81, 82

14:00-18:30

Konzultační seminář k ústní zkoušce z Čj
NIDV, Ústí nad Labem: pro učitele zkoušející u maturit

 

Bo

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
7.11.
(St)
 

8:00-13:30

Pišqworky 2012 - oblastní kolo
pořádání oblastního kola soutěže družstev v logické hře - piškvorky

 

Au

10:00-10:45

Keltové - fakta, která vydala voda
Regionální muzeum Teplice - návštěva komentované výstavy - k výuce D

5.F

Kč (5.F)

 

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

Au

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
8.11.
(Čt)
 

6:55-16:06

Ústav živočišné fyziologie AV ČR v Praze
AV ČR Praha: prohlídka ústavu a seznámení studentů s pracovními postupy a novinkami v oblasti živočišné fyzilogie; žáci biologických seminářů - septimy

 

Zu

 

7:10-13:30

Košíková - okres
OR AŠSK - SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

8:00-16:15

Biologická olympiáda - jednání Ústřední komise
ČZO, Praha: jednání komise

 

Šá

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
Beseda o knihách a službách knihovny - k výuce Čj a čtenářské gramotnosti

5.C

Re (5.C)

 

10:00-16:15

Interetnický konflikt a tolerance odlišnosti
PPP Teplice: zážitkový kurz vedená PhDr. Taťjanou Šiškovou

 

Mí, Mv, Mü

 

19:00-23:00

Činoherní studio: Zlatý drak
Ústí nad Labem: 66 žáků GT na představení

5.F, 7.C

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
9.11.
(Pá)
 

8:00- 9:40

The Bear Educational Theatre
History of England - part I

7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F

Bo, He, Jt, Kt, Vn

Au

8:00-12:15

Teplice v minulosti
Projekt k výuce D a Zsv - autorem projektu je Dominik Feri ze 6.B

5.C, 5.D, 6.B, 6.D

Bj, Mč, Rk, Rů, Šk, Žb

22, 26, TvA

8:00- 9:40

Movie@Musical Story
Koncertní sál DK Teplice; výchovný koncert Severočeské filharmonie Teplice

1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.E, 5.F, 6.A, 6.C, 6.E, 6.F

Dv (1.B), Dř (2.A), Jd (4.B), Kj (6.A), Kr (6.E), Kb (5.B), Kč (5.F), Mt, Mv, Mü (6.F), Re (5.A), Řz (6.C), St (2.A), Šv, Šá (2.B), Tr (3.A), Vr (5.E), Zc (4.A), Za (3.B)

 

8:55-11:30

Prohlídka Bioparku
ZŠ Z. Štěpánka Most, A. Peremská

 

Sk, Zu

 

10:00-11:40

The Bear Educational Theatre
History of England - part II

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

Bo, Cg, Kt, Kč, MM, Va

Au

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
10.11.
(So)
 

8:00-13:30

Poslední pohané ve světle posledních výzkumů
FF UK, Praha + ALFA: seminář pro učitele

 

Em

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
11.11.
(Ne)
 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
12.11.
(Po)
 

11:50-13:30

Nebezpečí sociálních sítí
E- Bezpečí a Centrum prevence rizikové virtuální komunikace UP v Olomouci - k projektu Síťové pasti

1.A, 1.B

Mř, Mo, Ra, Šá

22

14:00-15:30

Nebezpečí sociálních sítí
E- Bezpečí a Centrum prevence rizikové virtuální komunikace UP v Olomouci - k projektu Síťové pasti - beseda pro učitele

 

Bj, Bh, Dv, Em, He, Kč, Mt, Mř, Mv, Mč, Re, Rů, Ře, Řh, Šv, Šá, Šo, Tr, Vc, Vr, Zc, Zu, Žb

22

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
13.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.F

Mč (5.F)

21

8:00-13:30

Futsal - okres
Futsalová liga - SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

8:00-13:30

Výzkum CLoSE
Testování primánů ( M, Čj, Studiní dovednosti a znalosti)

1.A

Šv

82

13:00-16:00

Veřejná diskuse k doporučením OECD
ČŠI Ústí nad Labem

 

BZ

 

13:40-16:15

Česko-německé vztahy
Collegium bohemicum a Městské muzeum Ústí nad Labem: práce na expozici k uvedené problematice

 

He, Rk, Rů, Ře, Šo

 

14:35-16:15

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.C

Mč (5.C)

21

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
14.11.
(St)
 

8:00-13:30

Florbal - oblast
OR AŠSK - SH Krupka: mladší žáci

 

 

8:00-14:25

Maturita 2013
Matematika ve světle výsledků MZ 2012 - k didaktickému testu z matematiky; NIDV Ústí nad Labem

 

Šv

 

9:00-14:30

Windows 8
Microsoft, Prince de Ligne: seminář

 

Hr, Mř

 

14:30-15:00

Schůzka předmětové komise Z

 

Br, BZ, Rk, Vv

84

15:00-15:30

Schůzka předmětové komise M

 

Br, Dv, Jd, Kj, Ks, Kr, Kb, Mo, Ra, Šv, Tr, Vá, Zu

84

15:30-18:00

Informační odpoledne pro rodiče

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

 

17:30-18:05

Inspirace pravěkem
Beuronská kaple: výstava výtvarných prací primánů - vernisáž

1.A, 1.B

Mv, Řz

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
15.11.
(Čt)
 

7:10-13:30

Košíková - okres
OR AŠSK - SH Teplice: dorostenky

 

Db

 

8:00-14:00

Být či nebýt bit
Člověk v tísni: Sv. Jan u Berouna: seminář o lidských právech

 

Šo

 

8:00

Opava cantat
Opava - celostátní kolo soutěže středoškolských pěveckých sborů

 

Mt, We, Zc

 

8:00-13:30

Výzkum CLoSE
Testování primánů ( M, Čj, Studiní dovednosti a znalosti)

1.B

Šv

82

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
16.11.
(Pá)
 

8:00-13:30

MČR v šachu

 

Ke

 

8:00-16:00

Untangling the web: Choosing and Integrating web tools into ELT
Seminář od OUP zaměřený na efektivní zapojení internetu do výuky Aj; British Council Praha

 

Řh

 

8:00- 9:40

Regionální knihovna Teplice
Beseda o knihách a službách knihovny - k výuce Čj a čtenářské gramotnosti

5.A

Re (5.A)

 

10:55-12:35

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.B

Mč (5.B)

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 

Opava cantat
Opava - celostátní kolo soutěže středoškolských pěveckých sborů

 

Mt, We, Zc

 

 

Být či nebýt bit
Člověk v tísni: Sv. Jan u Berouna: seminář o lidských právech

 

Šo

 

 
17.11.
(So)
 

0:00-14:00

Být či nebýt bit
Člověk v tísni: Sv. Jan u Berouna: seminář o lidských právech

 

Šo

 

 

Opava cantat
Opava - celostátní kolo soutěže středoškolských pěveckých sborů

 

Mt, We, Zc

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
18.11.
(Ne)
 

0:00-17:00

Opava cantat
Opava - celostátní kolo soutěže středoškolských pěveckých sborů

 

Mt, We, Zc

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
19.11.
(Po)
 

7:45-14:00

Sklárna Lindava
Exkurze spojená s výrobou (vyfouknutím) váziček

1.B

Dv

 

8:55- 9:40

Srovnávací test z Bi
Houby a lišejníky

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

13:40-16:15

Gymnazisté zahrají dárcům krve
MgM Teplice: koncert pro dárce krve, předávání Janského plaket

 

Mt, Řz, Sd, Zc

 

 

Austrálie
Studijní cesta

 

Nt

 

 
20.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.A

Mč (5.A)

21

 
21.11.
(St)
 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK - SH Teplice: dorostenky

 

Db

 

8:00- 8:45

Testování s Gepardem
test informační gramotnosti (Scio)

4.B

Mř (4.B)

17

14:00-16:00

Školení preventivního týmu
Školení pro organizátory adaptačních kurzů - lektorka Bc. Denisa Leitermannová (PPP Teplice)

 

Bh, Db, Em, Mí, Mz, Mü, Rů, Řh, Řz, Šá, Vc, Vr

14

17:00-19:00

Židovské vzdělávání a školství
Ulpan Teplice: přednáška a vernisáž výstavy

 

BZ, Ře, Lb

Au

 
22.11.
(Čt)
 

7:10-18:05

Dějepisná soutěž
Cheb: celostátní kolo soutěže družstev

 

Ře

 

8:00-22:00

Rockové oratorium
Praha: 15 žáků

 

Mt

 

8:00- 8:45

Testování s Gepardem
test informační gramotnosti (Scio)

4.B

Mř (4.B)

17

 
23.11.
(Pá)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z F
Struktura a vlastnosti plynného skupenství látek

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 
24.11.
(So)
 

8:00-17:00

Podzimní srovnávací zkoušky
Scio: zkoušky pro žáky ZŠ

 

Žb

82, 83, 84, 91, 92, 93

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 
25.11.
(Ne)
 

7:30-18:16

Nejkrásnější stařenka Drážďan 5.B
Drážďany: kulturní centrum - nedělní výlet pro zájemce

5.B

Mč, Rk

 

 
26.11.
(Po)
 

7:10-16:15

Konzultační semináře k písemné práci z ruského jazyka
NIDV Praha: k maturitě z Rj

 

Mv

 

7:10-18:05

Promoce
HAMU Praha

 

Šá

 

13:40-16:15

Tohle je architektura?
FUA TUL: přednáška studenty architektury, 5.B polovina Vv

 

 

 
27.11.
(Út)
 

8:00- 9:40

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.E

Mč (5.E)

21

9:00-10:30

Dotovaná pracovní místa
Job asistent, Teplice

 

BZ

 

12:15-17:00

Konzultační seminář k maturitě 2013
NIDV, krajské pracoviště Ústí nad Labem

 

Řh

 

14:35-16:15

Sítové pasti
projektové aktivity - školní část

5.D

Mč (5.D)

21

15:00

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
28.11.
(St)
 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK - SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

8:00-14:25

Florbal - okres
OR AŠSK - ZŠ Bílá cesta: starší žákyně

 

Vc

 

8:00- 8:45

Testování s Gepardem
test informační gramotnosti (Scio)

4.A

Kb

17

12:45-13:30

Srovnávací test ze Zsv
Představivost, myšlení

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Kf (6.D), Mü (6.E), Rů (6.F), Šo (6.A), Vr (6.C), Vv (6.B)

 

14:45-17:00

Výchovné problémy žáků
DVPP pro učitele - org. PPP Teplice (PhDr. Jan Liška a Mgr. Ingrid Štroblová)

 

Db, Dř, He, Jd, Jt, Kf, Kr, Kč, Mř, Mí, MM, Rk, Řz, Šá, Šo, Va, Vv, Zc

14

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
29.11.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Listování
Straka v říši entropie - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

Če (3.A), De (3.B), Jd (4.B), Mč (4.A), Nt (3.B)

Au

8:55- 9:40

Listování
Straka v říši entropie - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

5.A, 5.B, 5.C, 5.D

Be (5.C), Em (5.D), Kj (5.A), Mč (5.B)

Au

10:00-10:45

Listování
Straka v říši entropie - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

5.E, 5.F, 6.A, 6.B

Bo (6.B), Kč (5.E), Šk (6.A), Zc (5.F)

Au

10:55-11:40

Listování
Straka v říši entropie - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Em (6.E), Mü (6.F), Šo (6.D), Vv (6.C)

Au

10:55-11:40

Testování s Gepardem
test informační gramotnosti (Scio)

4.A

17

12:45-13:30

Listování
Mrtvý holky (M.Urban) - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

7.C, 7.D, 8.A, 8.D, 8.F

Br (8.D), Em (8.A), Kr (7.D), Mo (7.C), Sa (8.F), Zc (7.D)

Au

13:40-14:25

Listování
Mrtvý holky (M.Urban) - podpora čtenářské gramotnosti - k výuce Čj

7.A, 7.B, 7.F, 8.B, 8.C

Cg (7.B), He (8.C), Jt (7.A), Rů (7.F), Vš (8.B)

Au

18:00-20:00

25. mistrovství GT v kuželkách
Kuželna Na Letné: učitelé

 

 

 

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
30.11.
(Pá)
 

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
1.12.
(So)
 

0:00-15:00

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
3.12.
(Po)
 

13:45-18:00

Zubrnice
Vánoční trhy, skanzen, dílna

1.B

Dv

 

14:35-15:20

Srovnávací test z D
Český stát, církev a kultura v raném středověku

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Bj (6.E), Rk (6.F), Re (6.C), Šk (6.A), Šo (6.D), Vf (6.B)

 

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
4.12.
(Út)
 

8:00-13:30

Florbal - oblast
OR AŠSK - SH Krupka: starší žáci

 

Vr

 

8:30-15:00

Volejbal SŠ - okres
GTe - Sportovní hala Teplice: dorost

 

Db, Mü, Vc

 

9:00-14:00

Okresní kolo šachového turnaje škol
Šachový turnaj pro ZŠ a nižší stupně G - Šachový svaz Teplice: žáci jdou na soutěž sami (se souhlasem rodičů)

 

Re

 

14:00-15:20

Konverzační soutěž v německém jazyce
Kategorie IIIB

 

Bč, Vv, Vf

1

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
5.12.
(St)
 

8:00

Divadlo v Dlouhé
Praha: Národní galerie - Veletržní palác - Muchova epopej; Rudolfinum; Divadlo v Dlouhé - Shakespeare - souborné dílo

7.B, 8.B

Cg, Vš

 

8:30-17:04

Fyzikální pokusy pro gymnázia
MFF UK: den s experimenty

6.B, 6.E

Kr (6.E), Kb (6.B)

 

8:55-14:25

Řešení interetnických konfliktů a zvládání odlišností
PPP Teplice + Ústav Dálného východu FF UK Praha: vietnamista Mgr. Jan IČO Ph.D., arabistka Mgr. Kateřina Kantarová Ph.D.

 

Mv, Mü, Řh

 

9:00-14:00

Okresní kolo šachového turnaje škol
Šachový turnaj pro SŠ - Šachový svaz Teplice: žáci jdou na soutěž sami (se souhlasem rodičů)

 

Re

 

12:45-13:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Kategorie III

 

Bo, Jt, We

7, 73, 92

14:00-15:20

Konverzační soutěž v německém jazyce
Kategorie I a IIB

 

Kf, St, Va

81

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
6.12.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Kouzlo poezie
Recituje P. Brendl: česká poválečná poezie - k výuce Čj

8.A, 8.C, 8.D

Bo (8.C), Em (8.A), Žb (8.D)

Au

10:00-10:45

Kouzlo poezie
Recituje P. Brendl: K.J. Erben, Kytice - k výuce Čj

6.A, 6.B, 6.C, 6.F

Bo (6.B), Dř (6.A), Re (6.C), Zc (6.F)

Au

14:35-15:20

Zkouška na Vánoční akademii

 

Bj, Dv, Jd, Mv, Šá, Tr, Vš, Zc, Žb, Lb

Au

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
7.12.
(Pá)
 

6:50-17:00

O klobouk kouzelníka Pokustóna - finále
G Písnická, Praha: doprovod žáků

 

Mo

 

7:10-14:00

Partnerství škol Comenius v rámci Výzvy 2013
NAEP Praha: Informační semináře pro předkladatele projektů

 

Kb

 

8:00-13:30

Chemická olympiáda - kraj
SPŠ Ústí nad Labem: práce v porotě - kategorie A

 

Sk

 

8:00-16:00

City and Guilds
ústní zkoušky B1, B2, C1, C2

 

Bo, Cg, Kč, Va

11, 12

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
8.12.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky I.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

91, 92, 93, 94, 95

8:00-11:30

City and Guilds
ústní zkoušky B1, B2, C1, C2

 

Bo, Cg, Kč, Va

20

9:00-12:00

Prohlídky areálu školy
PAB - Jiří Kašpar

 

 

 

9:00-12:00

Den otevřených dveří

 

Bč, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Db, Dř, Em, Jd, Ks, Le, Mt, Mř, Mv, Mz, Mü, Or, Rk, Re, Rů, Řh, Řz, Sa, Sk, Šv, Šk, Šo, Vc, Vá, Vr, Vš, Vv, Za, Ms

 

12:00-16:00

City and Guilds
písemné zkoušky B1, B2, C1, C2

 

Bo, He, Kč, Va, Vn, Zc

5, 6, 7, 8, 13, 18

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
9.12.
(Ne)
 

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
10.12.
(Po)
 

11:50-13:30

Oddělení bicích nástrojů
Konzervatoř Teplice

4.A

Mt

 

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
11.12.
(Út)
 

8:00-13:30

Florbal - okres
SH Teplice: mladší žáci

 

 

8:00-12:35

Matematická olympiáda
školní kolo: kategorie A

 

Jd, Kj, Kr, Mo, Zu

5

8:45-14:00

Studentské prezidentské volby
organizátor - Člověk v tísni

 

Au

11:50-12:35

Srovnávací test z Bi
Měkkýši

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Be (6.C), Ks (6.D), Sk (6.A), Šá (6.F), Za (6.B), Zu (6.E)

 

14:30-17:00

Generální zkouška na vánoční koncert

 

Mt

Au

17:30-19:30

Vánoční koncert Canconetty

 

Mt, Šv

Au

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
12.12.
(St)
 

12:45-14:25

Vazební věznice Teplice
Exkurze v rámci výuky Zsv

8.C

Šo

 

14:00-15:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
Kategorie III -ústní část

 

Bo, Jt, Řh

7

14:45-17:00

Výchovné problémy žáků
DVPP pro učitele - org. PPP Teplice (PhDr. Jan Liška a Mgr. Ingrid Štroblová)

 

Db, Dř, He, Jd, Jt, Kf, Kr, Kč, Mř, Mí, MM, Rk, Řz, Šá, Šo, Va, Vv, Zc

14

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
13.12.
(Čt)
 

16:15

Kurz lyžování
GT - Klínovec: kurz pro instruktory

 

Mz

 

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
14.12.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z D
Orientální despocie a národy Blízkého východu ve starověku

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

Bh (5.D), Dř (5.E), Ho (5.F), Rk (5.C), Rů (5.B), Vc (5.A)

 

8:55-11:40

Koncert žáků GT pro seniory na Bílé cestě
Hudební program pro seniory

 

Mt, Řz, Sd

 

 

Kurz lyžování
GT - Klínovec: kurz pro instruktory

 

Mz

 

 

Transparency and Public Accountability
Embassy of USA: krátkodobá stáž v USA

 

 

 
15.12.
(So)
 

 

Kurz lyžování
GT - Klínovec: kurz pro instruktory

 

Mz

 

 
16.12.
(Ne)
 

14:00-15:00

Canzonetta na Vánočních trzích
Teplice, Zámecké náměstí: vystoupení pěveckého sboru

 

Mt

 

18:00-19:30

Adventní koncert
PAB: Beuronská kaple - Rybova mše pod vedením Rostislava Řezníčka (organizátor: Josefa Kovářová)

 

He, Mü, Rk, Řz, Sd, Zc

 

do 20:00

Kurz lyžování
GT - Klínovec: kurz pro instruktory

 

Mz

 

 
17.12.
(Po)
 

8:00-11:40

Futsalová liga
SH Teplice: dorostenci

 

Bh

 

8:00- 9:40

Beseda s vedením města Teplice
Magistrát města Teplice - diskuse - žáci GT a vedení města

3.B, 4.A, 4.B

Mo (3.B), Sd (4.B), Zc (4.A)

 

10:00-11:40

Beseda s vedením města Teplice
Magistrát města Teplice - diskuse - žáci GT a vedení města

6.A, 6.B, 8.A, 8.F

Mü (6.B), Ře (8.A), Vc (6.A), Vr (8.F)

 

13:00-17:20

Autorské čtení Jaroslava Rudiše
Městské muzeum Ústí nad Labem

7.D

He, Zc

 

 
18.12.
(Út)
 

8:55-10:45

Podnikání, finanční gramotnost a investice
Ing. Rudolf Příman - investiční poradce firmy Cofepoint - pro seminře Ek v septimách a oktávách

 

To

 

 
19.12.
(St)
 

12:45-14:25

Vazební věznice Teplice
Exkurze v rámci výuky Zsv

8.D

Šo

 

14:35-16:15

Naši zvířecí společníci
PřF JČU Mgr. Pavel Linhart: přednáška pro žáky biologického semináře - septimy

 

Zu

 

17:00-18:00

Veřejná generální zkouška vánoční akademie
představení pro rodiče

1.A, 1.B

Dv (1.B), Mt, Mv (1.A), Řz, Vš

Au

18:30-19:30

Veřejná generální zkouška vánoční akademie
představení pro rodiče

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

Bj (3.B), Jd (4.B), Mt, Řz, Tr (3.A), Vš, Zc (4.A)

Au

 
20.12.
(Čt)
 

8:30-18:00

Drážďany 2012
Drážďany: Altstadt památky a Vojenské muzeum, Muzeum hygieny, vánoční trh Striezelmarkt

5.C, 6.D, 7.E

Le (6.D), Rů (5.C), Šo (6.D), Va (5.C), Vf (7.E)

 

8:30-18:00

Drážďany 2012
Drážďany

7.F, 8.D

Bč (8.D), Br (8.D), Db (7.F)

 

8:30-18:30

Drážďany 2012
Drážďany: Kunsthalle, Frauenkirche, Semperoper - 44 žáků

6.E

Kf, Mz, Vc

 

17:30-18:30

Veřejná generální zkouška vánoční akademie
představení pro rodiče

2.A, 2.B

Mt, Řz, Šá (2.B), Vš, Žb (2.A)

Au

18:00-19:30

Hudební soubor Arkadie: Konec světa - zrušeno
Beuronská kaple: Koncert složený z vlastních i převzatých písní včetně vánočních melodií pod vedením Jiřího Nového; garant J. Kovářová

 

 

 

 
21.12.
(Pá)
 

10:00-12:00

Vánoční akademie
velký sál Krušnohorského divadla

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

Br (8.D), Bj (3.B), BZ, Bh (5.D), Bo (6.B), Db (7.F), Dv (1.B), Jd (4.B), Kj (6.A), Kt (8.A), Ks (8.C), Kr (6.E), Kč (5.F), Ke (7.A), Mo (7.C), Mč (5.B), Mü (6.F), Rk (1.A), Re (5.A), Rů (5.C), Ře (8.A), Řh, Sa (8.F), Sk (8.E), Šv, Šá (2.B), Šo (6.D), Tr (3.A), Vá (7.B), Vr (5.E), Vš (8.B), Vv (7.D), Vf (7.E), Zc (4.A), Zu (6.C), Žb (2.A)

 

 
22.12.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 
24.12.
(Po)
 

10:00-12:00

Betlémské světlo
PAB - Beuronská kaple GT: rozdávání betlémského světla všem příchozím

 

 

 

23:00

Půlnoční mše
PAB - Beuronská kaple GT

 

 

 

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

 

 

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

 

 

 
6.1.
(Ne)
 

16:00-17:30

Novoroční koncert
Beuronská kaple: Duchcovský pěvecký sbor a hosté - žáci pěvecké třídy Jany Boháčkové ZUŠ Teplice a ZUŠ Ivana Kawaciuka Duchcov. Sbormistr Jana Boháčková, klavírní spolupráce Markéta Loskotová.

 

 

 

 
7.1.
(Po)
 

7:10-18:05

Krajský přebor škol v šachu
Šachový svaz, Štětí: krajské kolo - doprovod žáků

 

Re

 

 
8.1.
(Út)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z M
Exponenciální a logaritmické rovnice

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

8:00-16:15

Aquamundi - projektová schůzka
12 účastníků

 

BZ, Kb

1

 
9.1.
(St)
 

14:30-15:30

Schůzka předsedů předmětových komisí
Jednání vedení školy s předsedy předmětových komisí, učiteli seminářů a učiteli vedoucími SOČ

 

Bč, Br, BZ, Bo, Dv, Em, Jd, Kf, Kb, Ke, Le, Mř, Mv, Ra, Re, Ře, Řh, Sa, Sk, Šv, Šk, Vš, Žb

22

 
10.1.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z M
Lineární funkce, nerovnice, výroky

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

14:00-16:00

City&Guilds
pretesty - G Litvínov - 25 účastníků

 

Bo

 

 

ESEMES
Litva, Šiauliau: přípravná schůzka k projektu

 

Kb

 

 
11.1.
(Pá)
 

11:00

Prezidentské volby

 

 

5, 6, 7, 8

 

ESEMES
Litva, Šiauliau: přípravná schůzka k projektu

 

Kb

 

 
12.1.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.A a 8.D
Krušnohorské divadlo

8.A, 8.D

Bč, Br, BZ, Bh, Do, Em, He, Jd, Kf, Kr, Ke, Le, Mř, Mv, Mü, Re, Rů, Ře, Řh, Šá, Šo, Vc, Vá, Vv, Zu, Žb, Vk, Čr, Sl

 

 

ESEMES
Litva, Šiauliau: přípravná schůzka k projektu

 

Kb

 

do 18:00

Prezidentské volby

 

 

5, 6, 7, 8

 
13.1.
(Ne)
 

 

ESEMES
Litva, Šiauliau: přípravná schůzka k projektu

 

Kb

 

 
14.1.
(Po)
 

13:00-16:30

20 let chráníme českou korunu
ČNB a Muzeum města Ústí nad Labem: vernisáž výstavy - M. Singer

 

BZ

 

 

ESEMES
Litva, Šiauliau: přípravná schůzka k projektu

 

Kb

 

 
15.1.
(Út)
 

14:00-17:00

Matematika na interaktivní tabuli
GT - školitel: Mgr. Eva Holá

 

Br, Dv, Jd, Ks, Kr, Ke, Ra, Šv, Zu

21

 
16.1.
(St)
 

10:00-12:30

City&Guilds
pilotní test B2 - GT - 15 účastníků (zájemci ze septim)

 

Bo

8

10:00-11:40

Srovnávací diktát z Čj

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

Kč (5.F), Re (5.E), Šá (5.D), Šo (5.A), Zu (5.B), Žb (5.C)

 

14:35-16:15

Geoekobiologická charakteristika vybraných území Laponska
Doc. RNDr. Jitka Málková, CSc. - porovnání krkonošské a laponské tundry - pro biologický seminář

 

Zu

21

 
17.1.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Geoekobiologická charakteristika vybraných území Laponska
Doc. RNDr. Jitka Málková, CSc. - porovnání krkonošské a laponské tundry - pro biologický seminář

 

Zu

21

10:00-10:45

Srovnávací diktát z Čj

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Br (6.F), Bo (6.A), Dř (6.B), Em (6.D), Re (6.E), Šo (6.C)

 

17:30-18:00

Jak jsem viděl Ameriku
J. Mráček: Dojmy a zážitky z návštěvy USA

 

26

 

LivingSchoolsLab
Brusel - úvodní projektové setkání - představení škol

 

Řh

 

 
18.1.
(Pá)
 

 

LivingSchoolsLab
Brusel - úvodní projektové setkání - představení škol

 

Řh

 

 
19.1.
(So)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
20.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
21.1.
(Po)
 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu

6.F

Mt

 

14:00-16:00

Schůze učitelů Tv
OR AŠSK Teplice

 

Vc

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
22.1.
(Út)
 

14:00-16:00

Prezentace FJFI ČVUT
Informace o studiu

 

Em

11

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
23.1.
(St)
 

8:00-13:30

Matematická olympiáda
ZŠ Buzulucká, okresní kolo MO Z9, doprovod žáků a práce v porotě

 

Jd

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
24.1.
(Čt)
 

8:00-12:35

Matematická olympiáda
GT - školní kolo MO kategorie B a C

 

Šv

12

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
25.1.
(Pá)
 

10:00-11:40

Hudba v čajovém obřadu

5.A

Mt

 

11:00

Prezidentské volby

 

 

5, 6, 7, 8

11:50-13:30

Hudba v čajovém obřadu

6.A

Mt

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
26.1.
(So)
 

8:00-17:00

Zimní srovnávací zkoušky
Scio: zkoušky pro žáky ZŠ

 

Žb

82, 83, 84, 91, 92, 93

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

20:00

Maturitní ples 8.B a 8.C
Krušnohorské divadlo

8.B, 8.C

Br, BZ, Bh, Bo, Če, Db, Em, Fi, He, Jd, Dš, Ks, Ke, Le, Mř, Mv, Mz, Ra, Rů, Řh, Šá, Šo, To, Vš, Vv, Vn, Vf, We, Za, Zu, Bu, Vo, Dě, Lb

 

do 18:00

Prezidentské volby

 

 

5, 6, 7, 8

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Loučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.B, 5.F

Db, Mz, Mü, Vr

 

 
28.1.
(Po)
 

9:00

Chemická olympiáda - finále
Brno: republikové finále, doprovod žáků

 

Sk

 

10:55-11:40

Pietní slavnost u památníku synagogy
Židovská obec Teplice

8.A

BZ, Ře

 

11:50-13:30

Návštěva v oddělení bicích nástrojů
Konzervatoř Teplice

4.B

Řz

 

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, Fr, Hj, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Zu, Žb

Au

18:00-22:00

Caligula
Městské divadlo Most, 46 žáků G Teplice

 

Bo, Šv, Žb

 

 
29.1.
(Út)
 

7:10-14:25

Florbal - kraj
SH Teplice - dorostenky

 

Db

 

8:00- 8:45

Pythagoriáda 6,7
GT - školní kolo matematické soutěže

1.A, 1.B, 2.A, 2.B

Dv (2.B), Jd (1.B), Ks (1.A), Tr (2.A)

5, 13, 73, 76

8:55- 9:40

Pythagoriáda 6,7
GT - školní kolo matematické soutěže

1.A, 1.B, 2.A, 2.B

Dv (2.B), Rk (1.A), Tr (2.A), Vf (1.B)

5, 13, 73, 76

12:45-13:30

Mezinárodní vztahy a organizace
beseda s D. Válou, účastníkem misí v Afghánistánu a Kosovu - v rámci výuky Zsv

8.D

Šo

 

14:35-15:20

Mezinárodní vztahy a organizace
beseda s D. Válou, účastníkem misí v Afghánistánu a Kosovu - v rámci výuky Zsv

8.B

 

15:30-16:15

Mezinárodní vztahy a organizace
beseda s D. Válou, účastníkem misí v Afghánistánu a Kosovu - v rámci výuky Zsv

7.C

 

 

Chemická olympiáda - finále
Brno: republikové finále, doprovod žáků

 

Sk

 

 
30.1.
(St)
 

7:10-15:20

Mladý Demosthenes - kraj
GT: soutěž v rétorském umění

 

Šo, Lb

Au

8:00-14:25

Florbal - kraj
SH Teplice - dorostenci

 

Bh

 

8:00- 8:45

Pythagoriáda 8,9
GT - školní kolo matematické soutěže

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

He (3.B), Jd (4.B), Rk (4.A), Ra (3.A)

6, 8, 9, 72

8:55- 9:40

Pythagoriáda 8,9
GT - školní kolo matematické soutěže

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

Kf (4.A), Sd (3.A), Šo (4.B), Vv (3.B)

6, 8, 9, 72

14:00-16:00

Konverzační soutěž z francouzštiny
GT - školní kolo, kategorie A2, B2

 

He, Sa

15

 

Chemická olympiáda - finále
Brno: republikové finále, doprovod žáků

 

Sk

 

 
31.1.
(Čt)
 

10:00

Výlet do Tisé
Třídní prodloužený víkend

5.B

 

10:30-12:30

Ubohý Cyrano
divadelní představení DVD Litvínov, Krušnohorské divadlo

2.A, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

Br (8.D), Bj (3.B), Bh (5.D), Bo (6.B), Cg (7.B), Db (7.F), Dř (8.E), Jd (4.B), Kj (6.A), Ks (8.C), Kr (6.E), Kč (5.F), Ke (7.A), Mo (7.C), MM, Mü (6.F), Re (5.A), Rů (5.C), Ře (8.A), Sa (8.F), Šo (6.D), Tr (3.A), Vá, Va (4.A), Vr (5.E), Vš (8.B), Vv (7.D), Vf (7.E), Zu (6.C), Žb (2.A)

 

10:55-11:40

Výchovný koncert
koncert - školní sbor Canzonetta

1.A, 1.B, 2.B

Dv (1.B), Mt, Mv (1.A), Řz, Sd, Šá (2.B), We, Zc

Au

do 20:00

Chemická olympiáda - finále
Brno: republikové finále, doprovod žáků

 

Sk

 

 
1.2.
(Pá)
 

10:00-18:00

DOX a Veletržní palác
Praha - DOX a Veletržní palác: pro žáky semináře Estetika ze septim a oktáv

 

Dy

 

 

Výlet do Tisé
Třídní prodloužený víkend

5.B

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 
2.2.
(So)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 

Výlet do Tisé
Třídní prodloužený víkend

5.B

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

do 16:16

Výlet do Tisé
Třídní prodloužený víkend

5.B

 

 
4.2.
(Po)
 

8:00-14:25

Konverzační soutěž ve španělském jazyce - kraj
OA Ústí nad Labem: doprovd žáků a práce v poritě

 

Le

 

12:45-19:00

Hodnotitel ústní zkoušky - Čj
NIDV Ústí nad Labem

 

Šo, Zc

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 

Fulbright Commission - setkání stipendistů
Praha: instruktážní setkání se stipendisty

 

We

 

 
5.2.
(Út)
 

7:10-17:10

Volejbal - kraj
KR AŠSK + G Louny: dorostenky a dorostenci

 

Db, Mü

 

8:00-14:25

Konverzační soutěž v německém jazyce - okres
GT a DDM Teplice: práce v porotě, kategorie III A

 

1

8:55-12:35

Konverzační soutěž v německém jazyce - okres
GT a DDM Teplice: práce v porotě, kategorie III A

 

Vf

1

10:00-13:30

Pohřeb Marie Stehlíkové
Novosedlice

 

Bč, Bj, BZ, Cg, Če, De, Dv, Fi, Jt, Kj, Kt, Kf, Ke, Mz, Nt, Ra, Řh, Šv, Šk, Žb, Hy, Ms

 

15:30-16:15

Československá církev husitská
Daniela Zdislava Klimešová, farářka - beseda s žáky

5.D

Ře

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 
6.2.
(St)
 

8:00-13:30

Konverzační soutěž v německém jazyce - okres
ZŠ Edisonova a DDM Teplice: práce v porotě, kategorie ZŠ

 

Vf

 

10:55-16:15

Matematika hrou
ZŠ Velké Březno: projektová schůzka

 

BZ, Dv, Jd, Kr

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 
7.2.
(Čt)
 

8:55-14:25

Olympiáda v českém jazyce - okres
DDM + GT: práce v porotě

 

Ch, Sa

15

10:55-11:40

Irsko očima Češky
Jana Langford (absolventka GT) - beseda se studenty Ak8

 

Řh

14

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 
8.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 
9.2.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky II.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

91, 92, 93, 94, 95

9:00-23:45

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

2.B

Bh, Vc

 

 
10.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
11.2.
(Po)
 

8:55-12:35

Dětská scéna
DDM a Regionální knihovna Teplice: recitační soutěž - práce v porotě

 

Šá

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
12.2.
(Út)
 

8:00-12:35

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
DDM Teplice: práce v porotě

 

Bo

 

8:00-12:35

Olympiáda v českém jazyce - okres
práce v porotě: kategorie ZŠ, ZŠ Buzulucká

 

Ch

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
13.2.
(St)
 

7:10-18:05

IT bezpečnost se stává osobnější!
Sophos Praha: školení o bezpečnosti IT

 

Hr

 

8:00-13:30

Futsal - finále divize D
SH Teplice: Středoškolská futsalová liga - doorstenci

 

Bh

 

8:00-14:25

Halový fotbal - oblast
OR AŠSK + SH Krupka: mladší žáci

 

Db

 

8:00- 9:40

K- centrum
Návštěva zařízení pro narkomy - protidrogová výchova

4.B

Šo (4.B)

 

8:00-13:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
DDM Teplice: práce v porotě

 

 

8:00- 9:40

Perspektivní vstup na trh práce
VOŠ Perspektiva - preventivní program pro maturanty

8.A

Em (8.A)

22

10:00-11:40

Perspektivní vstup na trh práce
VOŠ Perspektiva - preventivní program pro maturanty

8.D

Br (8.D)

22

14:00-15:00

Zeměpisná olympiáda - školní kolo
GT: kategorie D

 

Ke

12

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
14.2.
(Čt)
 

8:00-13:30

Konverzační soutěž v anglickém jazyce
DDM Teplice: práce v porotě

 

 

8:00-12:35

Koncert pro seniory
DD Bystřany: představení Canzonetty

 

Mt, Sd

 

9:00-13:00

Příjímací zkoušky - seminář
Scio, Ústí nad Labem: školení k zabezpečení přijímacích zkoušek Scio

 

Hr

 

11:50-12:50

Matematická soutěž Adama Riese
GT - školní kolo soutěže pro primy

 

Dv

76

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
15.2.
(Pá)
 

13:40-14:25

Zeměpisná olympiáda - školní kolo
GT: kategorie A

 

Ul

71

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
16.2.
(So)
 

9:00-12:30

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.E

Mü, Vr

 

 
18.2.
(Po)
 

10:55-11:40

Srovnávací test z fyziky
Práce, energie

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

He (5.F), Kj (5.D), Mo (5.E), Re (5.A), Vá (5.C), Va (5.B)

 

12:45-19:00

Hodnotitel ústní zkoušky - Čj
NIDV Ústí nad Labem

 

Šo, Zc

 

14:00-16:00

Biologická olympiáda
GT - školní kolo, kategorie A

 

Be

BiL, 22

 
19.2.
(Út)
 

8:00-11:40

Podnikání, finanční gramotnost a investice
Ing. Rudolf Příman - investiční poradce firmy Cofepoint - pro seminře Ek v septimách a oktávách - 2. část

 

To

 

8:00-14:25

Halový fotbal - oblast
OR AŠSK + SH Krupka: mladší žáci

 

 

 
20.2.
(St)
 

7:10-18:05

Aquamundi - projektová schůzka
Liberec: setkání s partnery z Liberce a z Německa

 

Kb

 

8:00-16:15

Habsburkové a české země v 19. a 20. století
Descartes Praha, J. Pernes: přednáška pro učitele

 

Šk

 

8:00- 9:40

K- centrum
Návštěva zařízení pro narkomany - protidrogová výchova

4.A

Šo (4.A)

 

8:55- 9:40

Testování PRUT
testování průřezových témat od společnosti Scio

4.B

Mř, Ra

17, 25

12:45-13:30

Zeměpisná olympiáda - školní kolo
GT: kategorie B

 

Rk

73

14:00-15:00

Zeměpisná olympiáda - školní kolo
GT: kategorie C

 

Vv

9

14:00-16:00

Biologická olympiáda
GT - školní kolo, kategorie B

 

Be

BiL, 22

 
21.2.
(Čt)
 

8:00

Intenzivní škola
Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem, projekt 100 vědců do středních škol - 2 učitelé a 7 žáků

 

Sk, Zu

 

15:30

Paříž pro výtvarníky
Francie, Paříž: poznávací zájezd - výstava S. Dalí v Centre Pompidou, Oranžerie - 27 žáků

 

Bo, Mí, Mv

 

 
22.2.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Testování PRUT
testování průřezových témat od společnosti Scio

3.A

Hj, Le

17, 25

10:55-11:40

Testování PRUT
testování průřezových témat od společnosti Scio

3.B

He, Mř

17, 25

12:45-13:30

Testování PRUT
testování průřezových témat od společnosti Scio

4.A

Mř, Rů

17, 24

12:45-13:30

Československá církev husitská
Daniela Zdislava Klimešová, farářka - beseda s žáky

5.A

Ře

95

 

Paříž pro výtvarníky
Francie, Paříž: poznávací zájezd - výstava S. Dalí v Centre Pompidou, Oranžerie - 27 žáků

 

Bo, Mí, Mv

 

 

Intenzivní škola
Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem, projekt 100 vědců do středních škol - 2 učitelé a 7 žáků

 

Sk, Zu

 

 
23.2.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

do 15:30

Intenzivní škola
Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem, projekt 100 vědců do středních škol - 2 učitelé a 7 žáků

 

Sk, Zu

 

 

Paříž pro výtvarníky
Francie, Paříž: poznávací zájezd - výstava S. Dalí v Centre Pompidou, Oranžerie - 27 žáků

 

Bo, Mí, Mv

 

 
24.2.
(Ne)
 

do 10:00

Paříž pro výtvarníky
Francie, Paříž: poznávací zájezd - výstava S. Dalí v Centre Pompidou, Oranžerie - 27 žáků

 

Bo, Mí, Mv

 

 
4.3.
(Po)
 

8:00-14:25

Konverzační soutěž v německém jazyce - kraj
OA Ústí nad Labem: doprovod žáků

 

 

 
5.3.
(Út)
 

5:50-19:05

Müllerova vila
Praha: prohlídka Müllerovy vily - žáci semináře sociologie

 

 

13:40-17:10

Matematika hrou: projektová schůzka
GT: setkání partnerů, prezentace výsledků, plány dalšího postupu

 

BZ, Dv, Jd, Kr

46

 
6.3.
(St)
 

7:00-15:00

Česká kosmická kancelář - návštěvní den
Štefánikova hvězdárna, Praha - akce v rámci projektu MAT21

1.B

Dv, Mo

 

8:00-14:25

Florbal - kraj
KR AŠSK + SH Teplice: dorostenky

 

Db

 

15:30-17:00

Living Schools Lab
projektová schůzka s partnerskými AP školami a zástupkyní z DZS (M. Nebeská), plán dalších aktivit a spolupráce

 

Dv, Kb, Řh

1

 
7.3.
(Čt)
 

6:50-17:00

Müllerova vila
Praha: prohlídka Müllerovy vily, Bílkovy vily a Národního technického muzea

7.A

Sa

 

10:00-11:30

Herecké studio Teplicím - Etudy
Herecké studio DK Teplice - představení Etudy - scénky a etudy ze zlatého fondu české produkce, Malý sál - Krušnohorské divadlo

5.C

Rů (5.C)

 

 
8.3.
(Pá)
 

14:00-15:00

Škola přátelská k lidským právům
GT: pracovní schůzka

 

He, Rů, Řh, Šo, Vš, Lb

14

20:00

Maturitní ples 8.F
Krušnohorské divadlo

8.F

BZ, Sa, Zu

 

 
9.3.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky III.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
10.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
11.3.
(Po)
 

8:55-13:30

Dětská scéna
DDM Teplice: recitační soutěž - práce v porotě

 

Šá

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
12.3.
(Út)
 

10:00-11:40

Příběh královny Judity
komentovaná prohlídka expozice, Regionální muzeum Teplice - v rámci výuky Vv

3.B

Mv (3.B)

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
13.3.
(St)
 

8:00-14:25

Košíková - oblast
OR AŠSK + ZŠ Edisonova: starší žáci

 

 

10:00-16:15

Islám a islámský fundamentalismus
PPP Teplice, J. Dušek: přednáška pro učitele

 

He

 

14:00-14:30

Schůzka předmětové komise Aj

 

Bo, Cg, Jt, Kt, Kč, MM, Ry, Va, Vn, Zc

7

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
14.3.
(Čt)
 

8:00-12:35

Zeměpisná olympiáda
okresní kolo: GT a DDM Teplice

 

Br

5, 6, 9, 10

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
15.3.
(Pá)
 

8:00-13:30

Mladý moderátor
Čská Lípa: soutěž - žáci semináře mediální výchova

 

Sa

 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
16.3.
(So)
 

 

Lyžařský výchovněvzdělávací zájezd
Koučná pod Klínovcem: pension Johannes

5.C, 5.D

Bh, Db, Mz, Vc

 

 
18.3.
(Po)
 

12:37-16:15

Patriotismus - nacionalismus - národovectví
Muzeum města Ústí nad Labem a FF UJEP: prohlídka expozice a dokumentární film

7.D

He, Rk

 

 
20.3.
(St)
 

14:30-16:30

City&Guilds
pretesty - G Teplice

 

Bo

 

 
21.3.
(Čt)
 

8:00-16:15

Konverzeční soutěž ve francozském jazyce - kraj
Ústí nad Labem: práce v porotě

 

Sa

 

 
22.3.
(Pá)
 

7:10-16:15

Certamen latinum - zemské kolo
Praha: soutěž v latině, doprovod dvou soutěžících

 

Em

 

8:55-10:45

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Benjamín a Kadet

2.B, 4.B

Dv, Jd, Sd, Šá

41, 76

10:00-11:40

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Benjamín a Kadet

2.A, 3.A

Kf, Sd, Tr

8, 13

10:00-11:40

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Junior a Student

 

82

10:00-11:40

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Junior a Student

 

Br, Šv

84

10:00-11:40

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Junior a Student

 

Kj, Ks

83

10:55-12:35

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Benjamín a Kadet

1.B, 3.B

Dv, Mo

45, 76

11:50-13:30

Matematický klokan
GT - školní kolo soutěže - kategorie Benjamín a Kadet

1.A, 4.A

Kr, Ra

25, 46

 

Soustředění Canzonetty
G Roudnice nad Labem: společný nácvik nového repertoáru

 

Mt, Zc

 

 
23.3.
(So)
 

8:00-17:00

Jarní srovnávací zkoušky
Scio: zkoušky pro žáky ZŠ

 

Žb

82, 83, 84, 91, 92, 93

 

Soustředění Canzonetty
G Roudnice nad Labem: společný nácvik nového repertoáru

 

Mt, Zc

 

 
24.3.
(Ne)
 

 

Soustředění Canzonetty
G Roudnice nad Labem: společný nácvik nového repertoáru

 

Mt, Zc

 

 
26.3.
(Út)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z matematiky
Goniometrie a trigonometrie

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

10:00-10:45

Srovnávací test z matematiky
Rovnice a nerovnice

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

 
27.3.
(St)
 

8:00- 8:45

Prohlídka Krušnohorského divadla
prohlídka divadla s komentářem - v rámci výuky Čj

8.B

Vš (8.B)

 

8:00-13:30

Biologická olympiáda - okres
DDM Teplice: práce v porotě, kategorie C

 

Šá

 

10:55-11:40

Prohlídka Krušnohorského divadla
prohlídka divadla s komentářem - v rámci výuky Čj

5.F

Vš (5.F)

 

14:30-17:00

Slavnostní schůze ke Dni učitelů

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Če, De, Db, Do, Dv, Dy, Dř, Em, Fi, Fr, Hj, He, Hr, Ch, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Or, Rk, Ra, Rt, Re, Rů, Ry, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vt, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, We, Zc, Za, Zu, Žb, Dě, Hl, Hy, Kv, Kš, Lb, Ms, Pš, Šc, Tg, Ws

Au

18:45

Velikonoce v Brně
Poznání moravské metropole s akcentem na kulturu, architekturu a lokální historii; další cíl je v oblasti osobnostního formování a výchovy, na který během výuky není dostatečný prostor.

5.B

Mč (5.B)

 

 
28.3.
(Čt)
 

 

Velikonoce v Brně
Poznání moravské metropole s akcentem na kulturu, architekturu a lokální historii; další cíl je v oblasti osobnostního formování a výchovy, na který během výuky není dostatečný prostor.

5.B

Mč (5.B)

 

 
29.3.
(Pá)
 

 

Velikonoce v Brně
Poznání moravské metropole s akcentem na kulturu, architekturu a lokální historii; další cíl je v oblasti osobnostního formování a výchovy, na který během výuky není dostatečný prostor.

5.B

Mč (5.B)

 

 
30.3.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 

Velikonoce v Brně
Poznání moravské metropole s akcentem na kulturu, architekturu a lokální historii; další cíl je v oblasti osobnostního formování a výchovy, na který během výuky není dostatečný prostor.

5.B

Mč (5.B)

 

 
31.3.
(Ne)
 

do 18:15

Velikonoce v Brně
Poznání moravské metropole s akcentem na kulturu, architekturu a lokální historii; další cíl je v oblasti osobnostního formování a výchovy, na který během výuky není dostatečný prostor.

5.B

Mč (5.B)

 

 
3.4.
(St)
 

10:55-11:40

Srovnávací test z dějepisu

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
4.4.
(Čt)
 

8:00-18:05

Celostátní přehlídka školních pěveckých sborů
GT: krajské kolo

 

Mt, We, Zc

 

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
5.4.
(Pá)
 

8:00-14:25

Biologická olympiáda - kraj
GT: pořádání krajského kola kategorie A

 

Be, Ks

BiL, 20, 21

17:00-23:45

Sbormistrovské kurzy
GT

 

Mt, Zc

 

 

Praktické kurzy pro učitele
AV ČR, Třešť: projekt Otevřená věda III

 

Ks

 

 
6.4.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky IV.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95

 

Sbormistrovské kurzy
GT

 

Mt, Zc

 

 
7.4.
(Ne)
 

do 14:00

Sbormistrovské kurzy
GT

 

Mt, Zc

 

 
8.4.
(Po)
 

8:00-13:30

Divadlo Most: Osudy dobrého voláka Švejka
Most - představení pro školy

7.A

Sa

 

13:00-16:00

Vernier - obsluha přístrojů
GT + Vernier: školení učitelů - uživatelů laboratorních přístrojů Vernier

 

Br, BZ, Fi, Jd, Ks, Kr, Kb, Mo, Mč, Šá, Vá, Zu

 

 
10.4.
(St)
 

8:00-13:30

Biologická olympiáda - okres
DDM Teplice: práce v porotě, kategorie D

 

Šá

 

14:30-16:00

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

Au

 
12.4.
(Pá)
 

8:00-14:25

Biologická olympiáda - kraj
GT: pořádání krajského kola kategorie B

 

Be, Ks

BiL, 20, 21

 
13.4.
(So)
 

12:00

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
14.4.
(Ne)
 

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
15.4.
(Po)
 

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
16.4.
(Út)
 

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
17.4.
(St)
 

15:30-18:00

Informační odpoledne pro rodiče

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

 

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
18.4.
(Čt)
 

10:55-11:40

Srovnávací test ze zeměpisu

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

12:00-17:00

Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu
NIDV; lektorka Mgr. Kamila Bobysudová

 

Mz, Re, Žb

91

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
19.4.
(Pá)
 

8:00-17:00

Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu
NIDV; lektorka Mgr. Kamila Bobysudová

 

Mz, Re, Žb

91

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
20.4.
(So)
 

 

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
21.4.
(Ne)
 

do 16:30

E-learning and Math-Projects
Irsko, Dublin: závěrečná projektová schůzka - 3 žáci a 3 učitelé GT

 

Br, BZ, Kb

 

 
22.4.
(Po)
 

8:00-12:00

Matematika - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 4 žáci

8.B, 8.D, 8.E, 8.F

Šv

25

8:00- 9:00

Anglický jazyk - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 63 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

 

91, 92, 93, 94, 95

8:17-11:33

Elektrárna Ledvice
ČEZ: informační středisko

7.B, 7.E

Vá, Vf

 

10:00-11:00

Španělský jazyk - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 1 žák

8.B

 

75

10:00-11:00

Německý jazyk - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 9 žáků

8.D, 8.E, 8.F

 

74

10:00-11:00

Francouzský jazyk - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 8 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.F

 

71

10:00-13:33

Elektrárna Ledvice
ČEZ: informační středisko

7.C, 7.D

Ks, Vv

 

10:00-14:00

Informační gramotnost (M21) - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 15 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E

Ře

17

 
23.4.
(Út)
 

8:00- 9:00

Ruský jazyk - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 2 žáci

8.A, 8.D

 

94

8:00-10:00

Fyzika - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 7 žáků

8.B, 8.C, 8.E, 8.F

 

93

8:55- 9:45

Co nám leží na srdci
divadelní představení - TA KAVÁRNA, Praha - k výuce etiky

5.A, 5.B, 5.C

Mč (5.B), Rů (5.C), Ře (5.A)

Au

10:00-10:45

Co nám leží na srdci
divadelní představení - TA KAVÁRNA, Praha - k výuce etiky

5.D, 5.E, 5.F

Bh (5.D), Vr (5.E), Vš (5.F)

Au

10:55-13:10

Chemie - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 5 žáků + 1 jednotlivá zkouška

8.A, 8.B, 8.F

 

95

10:55-12:55

Deskriptivní geometrie - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 3 žáci

8.B, 8.C, 8.E, 8.F

 

93

 
24.4.
(St)
 

14:30-15:30

Klasifikační porada pro oktávy

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, Db, Dv, Dy, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Mř, Mo, Mz, Mč, MM, Mü, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Sa, Sk, Šv, Šá, Šk, Šo, To, Tr, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Za, Zu, Žb

Au

 
26.4.
(Pá)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z fyziky

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

14:00-16:10

Biologie - profilová část maturitní zkoušky
písemná práce - 31 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F

Sk

23, 26

 
27.4.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 
2.5.
(Čt)
 

8:00-10:05

Matematika - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 58 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

Be, Bh, Mü, Šá, Vc

91, 92, 93, 94, 95

12:15-13:35

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 73 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

Dv, Kr, Kb, Mo, Rů

11, 12, 91, 92, 95

12:15-13:50

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 2 žáci, PUP - navýšení času o 25% - kategorie SPUO - 1

8.D

Jd

94

 
3.5.
(Pá)
 

8:00- 9:35

Český jazy a literatura - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 2 žáci, PUP - navýšení času o 25% - kategorie SPUO - 1

8.D

Jd

94

8:00- 9:20

Český jazy a literatura - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 146 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

Br, Be, He, Kb, Mt, Mř, Mo, Šk, Vc, Vá

11, 12, 71, 72, 73, 74, 76, 91, 92, 95

8:30-10:30

Králova řeč
kino Květen; filmové představení

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F

Bo (6.B), Cg (7.B), Db (7.F), Kj (6.A), Kr (6.E), Ke (7.A), Mč (5.B), Mü (6.F), Re (5.A), Šo (6.D), Vš (7.C), Vv (7.D), Vf (7.E), Zu (6.C)

 

11:00-13:15

Český jazy a literatura - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 146 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

Br, Be, He, Kb, Mt, Mř, Mo, Šk, Vc, Vá

11, 12, 71, 72, 73, 74, 76, 91, 92, 95

11:00-13:40

Český jazy a literatura - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 2 žáci, PUP - navýšení času o 25% - kategorie SPUO - 1

8.D

Jd

94

11:00-12:45

Občanský průkaz
kino Květen; filmové představení

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

Bj (3.B), Bh (5.D), Dv (1.B), Kč (5.F), Mv (1.A), Rk (4.B), Rů (5.C), Šá (2.B), Tr (3.A), Vr (5.E), Zc (4.A), Žb (2.A)

 

 
4.5.
(So)
 

9:00-16:00

City&Guilds
úroveň B1, B2 - G Teplice - písemná i ústní část

 

Bo, Cg

5, 6, 7

 
6.5.
(Po)
 

8:00-10:05

Španělský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 1 žák

8.D

Mv

2, 3

8:00-10:05

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 4 žáci

8.B, 8.C, 8.E

Zu

31

8:00- 8:45

Srovnávací test z chemie

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

12:00-13:20

Španělský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 1 žák

8.D

Mv

2, 3

12:00-13:20

Německý jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 4 žáci

8.B, 8.C, 8.E

Zu

31

15:00-16:20

Francouzský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 9 žáků

8.B, 8.C, 8.F

Kj

11

 
7.5.
(Út)
 

8:00-10:35

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 2 žáci, PUP - navýšení času o 25% - kategorie SPUO - 1

8.D

Jd

94

8:00-10:05

Anglický jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 73 žáků

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F, 8.X

Dv, Kr, Kb, Mo, Rů

11, 12, 91, 92, 95

11:50-13:30

Srovnávací test z českého jazyka

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

12:00-13:20

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
písemná práce - 1 žák

8.A

Ke

11

 
8.5.
(St)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky V.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95

 
9.5.
(Čt)
 

8:00-10:05

Ruský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 1 žák

8.A

Ke

11

12:00-14:05

Francouzský jazyk - společná část maturitní zkoušky
didaktický test - 9 žáků

8.B, 8.C, 8.F

Kj

11

12:00-17:00

Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu
NIDV; lektorka Mgr. Kamila Bobysudová

 

Mz, Re, Žb

91

 
10.5.
(Pá)
 

8:00-14:25

Biologická olympiáda - kraj
GT: pořádání krajského kola kategorie C

 

Be, Ks

BiL, 20, 21

8:00-17:00

Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu
NIDV; lektorka Mgr. Kamila Bobysudová

 

Mz, Re, Žb

91

 
14.5.
(Út)
 

11:50-12:35

Srovnávací test z biologie

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

 
15.5.
(St)
 

14:00-16:00

Jak novináři zpracovávají politické informace
beseda s G. Hauptvogelovou (Český rozhlas Sever)

 

22

16:30

Brontosaurus pomáhá v kapli
PAB + Hnutí Brontosaurus: víkendová akce spojená s pomocí škole; organizátor M. Hnyk + 15 účastníků

 

 

 

 
16.5.
(Čt)
 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G V. Šmejkala Ústí n. L.

 

Bo, Re

 

 

Brontosaurus pomáhá v kapli
PAB + Hnutí Brontosaurus: víkendová akce spojená s pomocí škole; organizátor M. Hnyk + 15 účastníků

 

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G V. Šmejkala Ústí n. L.

 

Bo, Re

 

do 15:00

Brontosaurus pomáhá v kapli
PAB + Hnutí Brontosaurus: víkendová akce spojená s pomocí škole; organizátor M. Hnyk + 15 účastníků

 

 

 

 
20.5.
(Po)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Roudnice n. Labem

 

 

9:00-10:50

Místnost sebevrahů
kino Květen; preventivní program proti kyberšikaně

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Šv

 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.A, 8.C, 8.D

Br, Kj, Ks, Ře, Šá, Zu

 

 
21.5.
(Út)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Roudnice n. Labem

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.A, 8.C, 8.D

Br, Kj, Ks, Ře, Šá, Zu

 

 
22.5.
(St)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Roudnice n. Labem

 

 

10:00-11:40

Debata v rámci projektu Simulace voleb do Poslanecké sněmovny
autor K. Novák ze 6.B, moderátor G. Hauptvogelová (Český rozhlas Sever)

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

Au

 

Ústní maturitní zkoušky

8.A, 8.C, 8.D

Br, Kj, Ks, Ře, Šá, Zu

 

 
23.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.A, 8.C, 8.D

Br, Kj, Ks, Ře, Šá, Zu

 

 
25.5.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

 
27.5.
(Po)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Klášterec n. Ohří

 

Kb

 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G Litoměřice

 

Jd, Mo

 

10:00-11:00

Historie a vývoj rockové a populární hudby
výchovně vzdělávací pořad - Mgr. Milan Parnahaj, kino Květen

5.D, 5.E, 5.F, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D

 

 

11:20-12:20

Historie a vývoj rockové a populární hudby
výchovně vzdělávací pořad - Mgr. Milan Parnahaj, kino Květen

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.B, 8.E, 8.F

Br, Ke, Sa, Sk, Vš, Vv

 

 
28.5.
(Út)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Klášterec n. Ohří

 

Kb

 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G Litoměřice

 

Jd, Mo

 

8:00- 8:45

Srovnávací test ze Zsv
Může se změnit čas v závislosti na maturitním rozvrhu.

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

8:55- 9:40

Renesanční vojenství
výchovně vzdělávací pořad, agentura Pernštejni, Pardubice

4.A, 4.B, 5.C, 5.D

 

Au

10:00-10:45

Renesanční vojenství
výchovně vzdělávací pořad, agentura Pernštejni, Pardubice

1.A, 1.B, 2.A, 2.B

 

Au

11:50-12:35

Renesanční vojenství
výchovně vzdělávací pořad, agentura Pernštejni, Pardubice

3.A, 3.B, 5.E, 5.F

 

Au

 

Ústní maturitní zkoušky

8.B, 8.E, 8.F

Br, Ke, Sa, Sk, Vš, Vv

 

 
29.5.
(St)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Klášterec n. Ohří

 

Kb

 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G Litoměřice

 

Jd, Mo

 

10:30-12:15

Nicholas Winton - Síla lidskosti
kino Květen; filmové představení s besedou

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F

 

 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.B, 8.E, 8.F

Br, Ke, Sa, Sk, Vš, Vv

 

 
30.5.
(Čt)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Klášterec n. Ohří

 

Kb

 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G Litoměřice

 

Jd, Mo

 

 

Ústní maturitní zkoušky

8.B, 8.E, 8.F

Br, Ke, Sa, Sk, Vš, Vv

 

 
31.5.
(Pá)
 

7:10-18:05

Předseda maturitní komise
G Klášterec n. Ohří

 

Kb

 

7:10-18:05

Předsedové maturitních komisí
G Litoměřice

 

Jd, Mo

 

 
1.6.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky VI.
Scio: přijímací zkoušky na VŠ

 

Žb

81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95

 
5.6.
(St)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z dějepisu

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

 
6.6.
(Čt)
 

10:00-11:40

Srovnávací sloh z českého jazyka
Vypravování

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

 

 
11.6.
(Út)
 

8:00-17:10

Aquamundi: projektový den 1
GT: Voda a život - česko-německé setkání s přírodními vědami

 

Kb

 

 
12.6.
(St)
 

8:00-17:10

Aquamundi: projektový den 2
GT: Voda a život - česko-německé setkání s přírodními vědami

 

Kb

 

12:45-13:30

Srovnávací test z biologie

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F

 

 

 
18.6.
(Út)
 

8:00-17:10

Aquamundi: projektový den 3
GT: Voda a život - česko-německé setkání s přírodními vědami

 

Kb

 

 
21.6.
(Pá)
 

8:00-17:10

Aquamundi: projektový den 4
GT: Voda a život - česko-německé setkání s přírodními vědami

 

Kb

 

 
25.6.
(Út)
 

13:00-14:30

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

 

Bč, Br, Bj, Be, BZ, Bh, Bo, Cg, De, Db, Dv, Dř, Em, Fi, He, Jd, Jt, Kj, Kt, Kf, Ks, Kr, Kb, Kč, Ke, Le, Mt, Mř, Mí, Mo, Mv, Mz, Mč, MM, Mü, Nt, Rk, Ra, Re, Rů, Ře, Řh, Řz, Sa, Sd, Sk, St, Šv, Šá, Šk, Šo, Tr, Ul, Vc, Vá, Va, Vr, Vš, Vv, Vn, Vf, Zc, Za, Zu, Žb

Au

 
29.6.
(So)
 

9:00-12:00

Akva-tera trhy
Setkání chovatelů a pěstitelů - prodej a výměna zvířat, rostlin, krmiva, pomůcek pro chov a pěstování a prohlídka Bioparku; PAB Michal Novák: prohlídky Beuronské kaple

 

Db, Sk

71, 72, 73

Zpracováno v systému Bakaláři