Přehled akcí: školní rok 2015/16

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:00-12:00

Písemná zkouška profilové části MZ
Matematika - 1 žákyně

Kejzlar Miloš, Ševčíková Věra
25

10:00-10:45

Porada s třídními učiteli
Kontrola stavu žactva

Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boldišová Kateřina, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Jedlička Vladislav, Krausová Monika, Krausová Martina, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Rak Martin, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Ševčíková Věra, Ulrich Zbyněk, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Žbánková Dagmar
22

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
2.9.
(St)
 

8:00-11:40

Adaptační kurz pro primu
projektový den v areálu GT, seznámení se s areálem školy

Doboš Jakub, Vacková Alena, Žbánková Dagmar
Au, 92, TvA, TvB
Haasová Tereza (8.C), Hájek Jaroslav (8.C), Hofmanová Nathalie (8.C), Kokhanska Daniela (8.C), Laštovka Jan (8.C), Marešová Anna (8.C), Silnic Martin (8.C), Vojtěchovská Kristýna (8.C)

8:00- 8:45

Focení nováčků do Evidence

5.E, 5.F
Rauch Roman, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)
22, 25, 72

8:00- 8:45

Předávání skříněk nováčkům

5.G
Bergmanová Pavla (5.G), Rautner Miroslav

8:00-11:40

Adaptační kurz pro primu
projektový den v areálu GT, seznámení se s areálem školy

1.A
Doboš Jakub, Vacková Alena, Žbánková Dagmar (1.A)
Au, 92, TvA, TvB

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:30- 9:30

Komisionální zkoušky
Ch - 2 žáci

Sedlák Tomáš, Vlačihová Marcela, Zahranová Jana
26

8:55- 9:40

Předávání skříněk nováčkům

5.C, 5.D
Dvořáková Barbora (5.D), Mühlfait Martin (5.C), Rautner Miroslav

8:55- 9:40

Focení nováčků do Evidence

5.G
Bergmanová Pavla (5.G), Rauch Roman
23, 25

10:00-12:35

Chabrus Line - Veselé skoky
Krušnohorské divadlo; představení souboru Divadla v Celetné

2.A, 3.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F
Bačová Miloslava (6.E), Bartošová Jana (7.C), Bejčková Ivana (2.A), Blahota Radek (8.D), Boehmová Lenka (7.D), Boldišová Kateřina (3.A), Cinglová Jana (8.B), Dvořáková Blanka (4.B), Emingrová Jitka (5.B), Farská Andrea (3.A), Jedlička Vladislav (7.B), Jetel Jan (5.A), Kejzlar Miloš (6.A), Khattibová Vladislava (7.B), Korfová Irena (6.F), Krausová Monika (6.E), Krausová Martina (5.A), Kuboňová Ilona (6.B), Kučerová Petra (8.F), Kufel Pavol (6.F), Leónová Michaela (6.D), Martínková Květuše (6.C), Minaříková Věra (7.F), Mráček Jakub (8.B), Mrvová Radka (4.A), Mrzenová Jolana (7.A), Nováková Hana (3.A), Rak Martin (6.A), Reich Otakar (8.A), Růžička Jan (8.C), Řehák Jiří (7.E), Řezníček Rostislav (6.B), Sanitriková Jiřina (7.A), Sedláková Pavla (4.B), Spěšná Daniela (2.A), Šimková Iva (4.A), Škodová Valerie (7.E), Jusková Eva (7.C), Vácha Zdeněk (7.F), Vaňková Veronika (8.C), Vartecký Miroslav (8.E), Vašků Stanislav (7.D), Vavrein Jan (6.D), Vlačihová Marcela (5.B), Volfová Kamila (6.C), Zahranová Jana (8.A)

10:00-10:45

Focení nováčků do Evidence

5.C, 5.D
Dvořáková Barbora (5.D), Mühlfait Martin (5.C), Rauch Roman
6, 25, 75

10:55-11:40

Předávání skříněk nováčkům

5.E, 5.F
Rautner Miroslav, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)

13:30

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek

5.C, 5.D
Dvořáková Barbora (5.D), Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin (5.C)

14:00-16:00

Adaptační kurz Osek
Třídnické aktivity, pomoc třídním učitelům

5.C, 5.D
Šimková Iva

14:00-14:30

Komisionální zkouška
D - 1 žák

Bejčková Ivana, Rak Martin, Škodová Valerie
16

16:00-19:00

Adaptační kurz
Autokemp Osek: hudební a výtvarná dílna, teambuildingové aktivity

5.C, 5.D
Blahota Radek, Řezníček Rostislav, Šimková Iva

17:00

Adaptační kurz pro primu
projektový večer v areálu GT, seznámení se s areálem školy, přenocování v tělocvičně

1.A
Mráček Jakub, Žbánková Dagmar (1.A)
92, TvB

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
3.9.
(Čt)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:00- 9:40

Adaptační kurz pro primu
PPP: aktivity spojené s adaptací na nové prostředí (seznámení se se spolužáky)

1.A
Žbánková Dagmar
92

8:55- 9:40

Přefocení oktavánů do Evidence

8.A, 8.B
Mráček Jakub (8.B), Rauch Roman, Reich Otakar (8.A)
25, 82, 91

10:00-10:45

Adaptační kurz pro primu
Výchovná poradkyně: aktivity spojené s adaptací na nové prostředí (seznámení se se spolužáky)

1.A
Emingrová Jitka, Reich Otakar, Žbánková Dagmar
92

10:55-11:40

Přefocení do Evidence

5.A, 5.B
Krausová Martina (5.A), Mojžišová Eva (5.B), Rauch Roman
25, 45, 46

13:30

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek

5.E, 5.F, 5.G
Bergmanová Pavla (5.G), Blahota Radek, Mrzenová Jolana, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)

14:00-16:00

Adaptační kurz Osek
Třídnické aktivity, pomoc třídním učitelům

5.E, 5.F, 5.G
Šimková Iva

16:00-18:00

Adaptační kurz Osek
Práce výchovného poradce - představení poradenského systému GT žákům

5.E, 5.F, 5.G
Reich Otakar

16:00-19:00

Adaptační kurz
Autokemp Osek: hudební a výtvarná dílna, teambuildingové aktivity

5.E, 5.F, 5.G
Blahota Radek, Doboš Jakub, Farská Andrea, Řezníček Rostislav

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

do 13:30

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek

5.C, 5.D
Dvořáková Barbora (5.D), Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin (5.C)

do 8:00

Adaptační kurz pro primu
projektový večer v areálu GT, seznámení se s areálem školy, přenocování v tělocvičně

1.A
Mráček Jakub, Žbánková Dagmar (1.A)
92, TvB

 
4.9.
(Pá)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

10:00-10:30

Komisionální zkouška
Čj - 1 žák

Dvořáková Barbora, Nováková Hana, Reich Otakar
81

10:00-13:00

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek: teambuildingové aktivity

5.E, 5.F, 5.G
Bergmanová Pavla (5.G), Blahota Radek, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)

10:55-11:40

Předávání skříněk nováčkům

1.A
Rautner Miroslav, Žbánková Dagmar (1.A)

10:55-11:40

Focení nováčků do Evidence

1.A
Rauch Roman, Žbánková Dagmar (1.A)
25, 92

11:50-12:30

Komisionální zkoušky
M - 2 žáci

Bartošová Jana, Kejzlar Miloš, Krausová Monika
75

16:00

Canzonetta - soustředění na GT

Martínková Květuše
51, 52

do 13:30

Adaptační kurz pro kvinty
Autokemp Osek

5.E, 5.F, 5.G
Bergmanová Pavla (5.G), Blahota Radek, Mrzenová Jolana, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
5.9.
(So)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 

Canzonetta - soustředění na GT

Martínková Květuše
51, 52

 
6.9.
(Ne)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

do 12:00

Canzonetta - soustředění na GT

Martínková Květuše
51, 52

 
7.9.
(Po)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:55- 9:40

Imatrikulace

5.E, 5.F, 5.G
Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla (5.G), Reich Otakar, Řeháková Marcela, Sedláková Pavla, Ševčíková Věra, Ulrich Zbyněk (5.E), Záhorcová Tereza (5.F)
22, 23, Au, 72

9:00- 9:30

Komisionální zkouška
Tvz - 1 žák

Doboš Jakub, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin
21

10:00-10:45

Imatrikulace

5.C, 5.D
Bergman Zdeněk, Dvořáková Barbora (5.D), Mühlfait Martin (5.C), Reich Otakar, Řeháková Marcela, Sedláková Pavla, Ševčíková Věra
6, Au, 75

11:50-12:35

Imatrikulace

1.A
Bergman Zdeněk, Reich Otakar, Řeháková Marcela, Sedláková Pavla, Ševčíková Věra, Žbánková Dagmar (1.A)
Au, 92

12:45-13:30

Komisionální zkouška
M - 1 žák

Dvořáková Blanka, Jedlička Vladislav, Vácha Zdeněk
44

12:45-14:25

Schůze učitelů Tv
DDM Teplice: příprava soutěží SŠ

Vacková Alena

14:35-16:15

Schůze učitelů TV
DDM Teplice: příprava soutěží ZŠ, činnost AŠSK

Vacková Alena

16:00-17:30

Informační schůzky pro rodiče nováčků

1.A, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G
Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Dvořáková Barbora, Mühlfait Martin, Ulrich Zbyněk, Záhorcová Tereza, Žbánková Dagmar
6, 22, 23, 72, 75, 92

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
8.9.
(Út)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

11:50-13:30

Pomoc teplické nemocnici
Dobrovolnické centrum, p. Obermanová: brigáda v areálu nemocnice

8.A(Ps2K), 8.B(Ps2K), 8.C(Ps2K), 8.D(Ps2K), 8.E(Ps2K), 8.F(Ps2K)
Korfová Irena

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
9.9.
(St)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

10:55-11:40

Prohlídka Krušnohorského divadla Teplice
Den otevřených dveří

2.A
Bejčková Ivana

12:45-13:30

Prohlídka Krušnohorského divadla Teplice
Den otevřených dveří

7.E
Žbánková Dagmar

14:30-17:30

Jak na internet
Klub senzačních seniorů

Mráček Jakub
24

17:00-18:30

Ivan Mach: Nevíte, co jíte.
PAB, M. Novák: přednáška o zdravém životním stylu - pro žáky i veřejnost

Bk

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
10.9.
(Čt)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

10:55-11:40

Prohlídka Krušnohorského divadla Teplice
Den otevřených dveří

8.E
Bejčková Ivana

12:45-13:30

Prohlídka Krušnohorského divadla Teplice
Den otevřených dveří

5.B
Emingrová Jitka

16:15-18:45

Jak na internet
Klub senzačních seniorů

Mráček Jakub
17

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
11.9.
(Pá)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

12:45-13:30

Prohlídka Krušnohorského divadla Teplice
Den otevřených dveří

6.A
Žbánková Dagmar

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
12.9.
(So)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

9:00-20:15

Krušnými horami na kole
GT: společné putování učitelů

Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Leónová Michaela, Minaříková Věra, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Vaňková Veronika, Záhorcová Tereza, Hadraba Vojtěch

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 
13.9.
(Ne)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 
14.9.
(Po)
 

8:00-13:00

Maturity - podzimní zkušební období
GT: ústní maturitní zkoušky společné i profilové části

Bergmanová Pavla, Dvořáková Barbora, Mühlfait Martin, Jusková Eva
11, 12

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

 

Vojvodina - Srbsko
Delegace Ústeckého kraje do partnerského regionu

Řehák Jiří

 

BDO - školení pro Úřad práce

8

 
15.9.
(Út)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:00-14:25

Corny atletický pohár: okres
Hřiště Gymnázia Teplice: dorostenky a dorostenci

Blahota Radek, Doboš Jakub, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Vacková Alena, Vartecký Miroslav
Bartošová Martina (8.F), Běhounková Tereza (8.E), Brandl Michal (7.E), Brandlová Anna (5.F), Cristina - Colaco Michelle (7.F), Davidová Nikola (6.F), Doležal Jakub (5.F), Hanzlíková Martina (8.F), Havlíková Zuzana (7.C), Hlupý Lukáš (7.A), Hora Petr (7.C), Hora Václav (7.B), Jelisejev Danila (5.A), Kopřiva Jakub (5.A), Košťál Vojtěch (8.F), Koval Jakub (8.E), Králová Pavlína (8.F), Laštovka Jan (8.C), Matas Martin (7.C), Matějka Šimon (6.A), Mrzenová Kristýna (5.E), Myslíková Pavla (6.A), Pilná Kateřina (6.C), Postičová Pavlína (5.D), Rejzková Lenka (5.G), Rouček Karel (8.C), Rusek Matyáš (5.G), Šidlo Jan (5.E), Štilip Jakub (7.D), Štochl Jakub (5.C), Tsikina Svetlana (5.B), Tušic Jiří (6.A), Vais Matěj (5.C), Vaňková Eva (7.C), Žejdlíková Karolína (5.D), Žižková Magdalena (6.E)

10:00-10:45

Význam dobrovolnictví
J. Obermannová a p. Švecová - koordinátorka Salesiánského střediska

7.B(Ps2K), 7.C(Ps2K), 7.D(Ps2K), 7.E(Ps2K), 7.F(Ps2K)

 

Vojvodina - Srbsko
Delegace Ústeckého kraje do partnerského regionu

Řehák Jiří

 
16.9.
(St)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:00-15:20

Maturity - podzimní zkušební období
Gymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov: předsedkyně maturitní komise

Mojžišová Eva

 

TěloÚstí
PF UJEP, katedra tělesné výchovy a sportu: Nové trendy ve výuce tělesné výchovy

Blahota Radek, Doboš Jakub

 

Mapování biotopů v NP České Švýcarsko
NP České Švýcarsko, Ing. Martin Kačmar: akce pro zájemce o biologii

Kasner Marek (8.C)

 

Vojvodina - Srbsko
Delegace Ústeckého kraje do partnerského regionu

Řehák Jiří

 
17.9.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Dialýza Braun
Poliklinika Teplice: návštěva dialyzačního střediska

8.A(Bs1B), 8.B(Bs1B), 8.C(Bs1B), 8.D(Bs1B), 8.E(Bs1B), 8.F(Bs1B)
Bergmanová Pavla

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

 

Mapování biotopů v NP České Švýcarsko
NP České Švýcarsko, Ing. Martin Kačmar: akce pro zájemce o biologii

Kasner Marek (8.C)

 

TěloÚstí
PF UJEP, katedra tělesné výchovy a sportu: Nové trendy ve výuce tělesné výchovy

Blahota Radek, Doboš Jakub

 

Vojvodina - Srbsko
Delegace Ústeckého kraje do partnerského regionu

Řehák Jiří

 
18.9.
(Pá)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

10:55-11:40

Emil Holub a Viktoriiny vodopády
PhDr. Marie Imbrová: o slavném cestovateli a o Africe vůbec

7.C
Bartošová Jana
Bk, 84

11:50-12:35

Zimbabwe, Keňa, Senegal
PhDr. Marie Imbrová: o životě, vzdělávání, turistice a mapování v Africe

6.B
Bergman Zdeněk
Bk, 75

17:00-19:00

Setkání s rodiči nováčků
Neformální setkání s rodiči nováčků, prohlídka školy

5.E, 5.F
Ulrich Zbyněk, Záhorcová Tereza

 

Mapování biotopů v NP České Švýcarsko
NP České Švýcarsko, Ing. Martin Kačmar: akce pro zájemce o biologii

Kasner Marek (8.C)

 

TěloÚstí
PF UJEP, katedra tělesné výchovy a sportu: Nové trendy ve výuce tělesné výchovy

Blahota Radek, Doboš Jakub

 

Vojvodina - Srbsko
Delegace Ústeckého kraje do partnerského regionu

Řehák Jiří

 
19.9.
(So)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

10:00-11:30

Setkání s rodiči nováčků
Neformální setkání s rodiči nováčků, prohlídka školy

5.C, 5.D
Dvořáková Barbora, Mühlfait Martin

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 
20.9.
(Ne)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 
21.9.
(Po)
 

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.D(Dívk)
Blahota Radek
24

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:00- 9:40

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.C
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

8:55- 9:40

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

6.A(2pol)
Martínková Květuše

8:55- 9:40

Experimenty se systémem Vernier
Mgr. P. Kácovský: MFF UK: workshop pro žáky v rámci projektu TIME zaměřený na F

Kuboňová Ilona, Vácha Zdeněk
46
Foršt Ondřej (7.A), Fričl Matěj (7.E), Fryčová Štěpánka (7.C), Harrandt Václav (7.D), Krajník Kryštof (7.E), Malík Michal (7.D), Perner Jiří (7.D), Plavec Václav (7.B), Podlucký Jakub (7.D), Štěpka Filip (7.D), Vacek Michal (7.C), Vybulka Jakub (7.A), Žampach Richard (7.D)

10:00-10:45

Experimenty se systémem Vernier
Mgr. P. Kácovský: MFF UK: workshop pro žáky v rámci projektu TIME zaměřený na F

Kuboňová Ilona
46
Blahová Dominika (8.E), Damková Marie (8.C), Erban Vít (8.E), Kodad Daniel (8.B), Kučera Jindřich (8.A), Ondráková Lucie (8.B), Patáková Lenka (8.E), Pavelková Doubravka (8.E), Petrov Ivan (8.A), Siváková Tereza (8.D), Trousil Pavel (8.E), Váňa Pavel (8.A)

10:55-11:40

Experimenty se systémem Vernier
Mgr. P. Kácovský: MFF UK: workshop pro žáky v rámci projektu TIME zaměřený na Bi

Bergmanová Pavla, Šimková Iva, Ulrich Zbyněk
46
Bachmaier Jakub (7.E), Bayerová Hana (7.D), Frimlová Michaela (7.C), Hortová Lenka (7.C), Hrubý Ondřej (7.C), Jancyková Barbora (7.C), Kohnová Sabina (7.C), Koníčková Barbora (7.C), Lukášová Lucie (7.C), Martinová Petra (7.C), Pilous Martin (7.C), Pišlová Diana (7.E), Pošta Matěj (7.D), Sieglová Tereza (7.E), Součková Helena (7.F), Svědínková Markéta (7.C), Ševcovic Pavel (7.F), Vaňková Eva (7.C)

11:50-12:35

Experimenty se systémem Vernier
Mgr. P. Kácovský: MFF UK: workshop pro žáky v rámci projektu TIME zaměřený na Bi

Krausová Monika
46
Andrlíková Tereza (7.B), Beloglazova Marija (7.B), Brůžová Irena (7.E), Cirmanová Veronika (7.B), Častová Andrea (7.A), Galamboš Filip (7.F), Hájková Aneta (7.B), Ho Thi My Hanh (7.E), Kolouchová Julie (7.A), Kulíková Michaela (7.B), Morkes Michal (7.B), Prokešová Eliška (7.E), Rischlingová Sabina (7.F), Svobodová Martina (7.B), Šajgal Jaroslav (7.E), Urbanová Natali (7.B), Vaníková Kateřina (7.A)

11:50-13:30

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.D
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

12:45-13:30

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

6.C(2pol)
Martínková Květuše

14:35-16:15

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.D(Hoši)
Blahota Radek
24

14:35-16:15

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.E(Hoši)
Minaříková Věra
25

 
22.9.
(Út)
 

8:00-17:00

Zimbabwe v umění
KCRJVSC: Výstava obrazů a soch ze sbírky PhDr. Marie Imbrové

 

8:55- 9:40

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

5.B(2pol)
Martínková Květuše

10:00-11:40

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.F
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

11:50-13:30

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.G
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

13:40-14:25

Testování oktáv
Test z Čj - Scio

8.A
Řehák Jiří, Vašků Stanislav
17, 24

14:35-16:15

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.A
Minaříková Věra, Mráček Jakub
17, 24

15:30-16:15

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

6.D(2pol)
Martínková Květuše

 
23.9.
(St)
 

8:00-16:15

Corny atletický pohár: kraj
AS Bílina: dorostenky adorostenci

Blahota Radek, Doboš Jakub, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Vacková Alena, Vartecký Miroslav
Avdibegović Hana (8.B), Bartošová Martina (8.F), Běhounková Tereza (8.E), Brandl Michal (7.E), Černá Michaela (7.D), Doležal Jakub (5.F), Frišová Dominika (7.D), Hanzlíková Martina (8.F), Havlíková Zuzana (7.C), Hlupý Lukáš (7.A), Hora Václav (7.B), Kopřiva Jakub (5.A), Košťál Vojtěch (8.F), Králová Pavlína (8.F), Laštovka Jan (8.C), Matějka Šimon (6.A), Mrzenová Kristýna (5.E), Myslíková Pavla (6.A), Pilná Kateřina (6.C), Rouček Karel (8.C), Rusek Matěj (1.A), Štilip Jakub (7.D), Tsikina Svetlana (5.B), Tušic Jiří (6.A), Urbanová Natali (7.B), Vaňková Eva (7.C), Žejdlíková Karolína (5.D)

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.F
Minaříková Věra
17, 24

10:00-11:40

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.E
Minaříková Věra, Žbánková Dagmar
17, 24

12:45-13:30

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

5.D(1pol)
Martínková Květuše

15:00-16:30

Jsme díky internetu hloupější nebo chytřejší?
Přednáška pro učitele; lektor Ing. Bořivoj Brdička, Ph.D. z Pedagogické fakulty UK Praha

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Kejzlar Miloš, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kučerová Petra, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Sanitriková Jiřina, Ševčíková Věra, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vácha Zdeněk, Vašků Stanislav, Vlačihová Marcela, Záhorcová Tereza, Žbánková Dagmar
Au

 
24.9.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Dialýza Braun
Poliklinika Teplice: návštěva dialyzačního střediska

8.A(Bs1U), 8.B(Bs1U), 8.D(Bs1U), 8.E(Bs1U), 8.F(Bs1U)
Ulrich Zbyněk

8:00- 8:45

Nostrifikační zkouška
Zkouška z Bi - 2 uchazeči

Krausová Monika, Ševčíková Věra, Šimková Iva
84

8:00-15:00

Atletický čtyřboj: okres
AS Bílina: mladší a starší žactvo

Doboš Jakub, Vacková Alena
Benešová Anna (2.A), Čech Michael (4.B), Dytrt Tomáš (3.A), Fialová Adéla (1.A), Goltsch Petr (4.A), Hora Jiří (2.A), Houdová Barbora (2.A), Kaňkovský Jan (2.A), Kotz Matouš (3.A), Kotz Michal (4.B), Koubek Adam (1.A), Kytka Martin (2.A), Panešová Barbora (2.A), Steklá Veronika (2.A), Vondrák Vítek (2.A)

8:35-19:03

Praha - Trója
Praha: Trójský zámek, ZOO

4.B
Dvořáková Blanka, Spěšná Daniela

8:55- 9:40

Nostrifikační zkouška
Zkouška z Ch - 2 uchazeči

Mráček Jakub, Sedlák Tomáš, Ševčíková Věra
84

8:55- 9:40

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

5.G(1pol)
Martínková Květuše

10:00-11:40

Testování kvint
Test z M - Scio

5.B
Mojžišová Eva, Vlačihová Marcela
17, 25

10:55-12:35

Nostrifikační zkouška
Zkouška ze zeměpisu - 2 uchazeči

Bartošová Jana, Rak Martin, Řeháková Marcela
84

12:45-13:30

Šifrování
Prezentace práce Měřičského ústavu Litoměřice pro skupinu talentovaných matematiků; lektor Ing. Vladimír Dobeš, CSc.

6.A(M 6X), 6.B(M 6X), 6.C(M 6X), 6.D(M 6X), 6.E(M 6X)
Kejzlar Miloš
75

12:45-13:30

Evropský den jazyků
Oslava Evropského dne jazyků ve Fj a Rj - aktivity pro žáky, seznámení se s jinými cizími jazyky

5.G(FjCh), 5.G(RjKf)
Chárová Jarmila, Korfová Irena
15

14:00-15:00

Prezentace společnosti YFU
Prezentace o možnostech studia v zahraničí - vhodné zejména pro sexty: prezentaci povedou dobrovolníci YFU společně s výměnnými studentkami z Argentiny

Řeháková Marcela
23

14:35-16:15

Testování kvint
Test z OSP

5.E
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

 
25.9.
(Pá)
 

8:00-15:20

Islanďani v Teplicích
Projekt TIME: projektová schůzka

Bartošová Jana

8:00- 9:40

Testování kvint
Test z M - Scio

Krausová Martina, Mráček Jakub
24, 25

8:55- 9:40

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

5.E
Vartecká Anna (5.E)

10:00-10:45

Evropský den jazyků
Oslava Evropského dne jazyků: kvintáni si připraví aktivity pro žáky ze sekundy

2.A(FjCh), 5.B(FjCh)
Chárová Jarmila
15

10:00-10:45

Výstava k poctě mistra Jana Husa
Regionální muzeum Teplice

5.A
Vartecká Anna (5.A)

10:00-11:40

Testování kvint
Test z M - Scio

5.G
Bergmanová Pavla, Zahranová Jana
24, 25

10:00-15:20

ZOO Plzeň
Uromastyx ornata

Sedlák Tomáš

11:50-13:30

Testování kvint
Test z OSP - Scio

5.B
Minaříková Věra, Rauch Roman
17, 25

16:00

Islanďani v Česku
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: jižní Morava

Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona

17:00-18:00

Velikonoční ostrov - vernisáž
KCRJVSC, J. Kašpar - Beuronská kaple

Ševčíková Věra
Bk

18:00-20:00

Festival románských kultur - zahájení
KCRJVSC, J. Kašpar - Rokokový sál Regionálního muzea Teplice: slavnostní zahájení

Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Ševčíková Věra

 
26.9.
(So)
 

8:00-15:00

Amatérská burza minerálů a zkamenělin
Bílinská přírodovědná společnost a GT: 6. ročník celostátní burzy

Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Rautner Miroslav, Vlačihová Marcela
5, 6, 7, 8, 9, 10

10:00-17:00

Velikonoční ostrov - výstva
KCRJVSC, J. Kašpar - Beuronská kaple a Biopark: komentované prohlídky

Bk

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

17:00-19:00

Argentinský večer
KCRJVSC při GT, Jiří Kašpar - ukázky argentinských tanců

Au

 

Islanďani v Česku
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: jižní Morava

Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
27.9.
(Ne)
 

10:00-17:00

Velikonoční ostrov - výstva
KCRJVSC, J. Kašpar - Beuronská kaple a Biopark: komentované prohlídky

Bk

13:00-17:00

Jan Hus 600
Výstava o životě a díle velkého českého církevního reformátora

Bk

 

Islanďani v Česku
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: jižní Morava

Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
28.9.
(Po)
 

 

Islanďani v Česku
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: jižní Morava

Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
29.9.
(Út)
 

8:00-13:30

Organizace soutěží
KÚ Ústí nad Labem: setkání organizátorů krajských kol

Čermáková Petra

8:55- 9:40

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.A
Boehmová Lenka, Minaříková Věra
17, 25

9:05

U Širokého rybníku
Borna, Německo: návštěva našich žáků v partnerské škole Gymnasium Am Breiten Teich v rámci projektu Zrcadlo dějin

Nováková Hana, Rak Martin, Volfová Kamila
Albrechtová Jana (4.B), Beránková Karolína (6.B), Dau Thanh Thao (5.B), Dvořáčková Šárka (5.B), Fedáková Alena (5.B), Hanušová Tereza (5.B), Krausová Kateřina (6.B), Krejzová Aneta (4.B), Kulich Jan (4.A), Laiblová Tereza (5.B), Markalousová Tereza (4.B), Panešová Kateřina (4.B), Svobodová Kateřina (6.B), Šiška Samuel (4.B), Švestka Václav (4.B), Tauchmanová Alena (5.B), Trakslová Nicola (5.B), Tsikina Svetlana (5.B), Vízek Jaroslav (4.B), Zakharova Valeriia (4.B)

13:40-14:25

Testování oktáv
Test z Čj - Scio

8.B
Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav
17, 24

do 16:00

Islanďani v Česku
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: jižní Morava

Krausová Monika, Kuboňová Ilona

 
30.9.
(St)
 

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.A
Bergmanová Pavla, Minaříková Věra
17, 24

8:55- 9:40

Izrael
Beseda s prorektorem CevroInstitutu Tomášem Pojarem, M.A. - bývalým velvyslancem v Izraeli

7.A, 7.B, 7.C, 7.E, 7.F
Bejčková Ivana (7.F), Rak Martin (7.B), Řehák Jiří (7.E), Škodová Valerie (7.C), Žbánková Dagmar (7.A)
Au

13:00-17:00

Právo ve škole
Společně k bezpečí: Mgr. Michaela Veselá: školení pro učitele

Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boldišová Kateřina, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Jedlička Vladislav, Khattibová Vladislava, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar
Au

 

U Širokého rybníku
Borna, Německo: návštěva našich žáků v partnerské škole Gymnasium Am Breiten Teich v rámci projektu Zrcadlo dějin

Nováková Hana, Rak Martin, Volfová Kamila
Albrechtová Jana (4.B), Beránková Karolína (6.B), Dau Thanh Thao (5.B), Dvořáčková Šárka (5.B), Fedáková Alena (5.B), Hanušová Tereza (5.B), Krausová Kateřina (6.B), Krejzová Aneta (4.B), Kulich Jan (4.A), Laiblová Tereza (5.B), Markalousová Tereza (4.B), Panešová Kateřina (4.B), Svobodová Kateřina (6.B), Šiška Samuel (4.B), Švestka Václav (4.B), Tauchmanová Alena (5.B), Trakslová Nicola (5.B), Tsikina Svetlana (5.B), Vízek Jaroslav (4.B), Zakharova Valeriia (4.B)

 

Islanďani v Teplicích
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: prohlídka školy, Teplic, práce na projektu

Bartošová Jana, Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Řeháková Marcela

 
1.10.
(Čt)
 

10:00-10:45

Island: země ohně a ledu
Přednášející: učitelé z Islandu

8.A, 8.B, 8.E
Boehmová Lenka (8.A), Farská Andrea (8.B), Kuboňová Ilona, Kučerová Petra (8.E), Řeháková Marcela
Au

15:00-17:00

Prohlídka hnědouhelného hlubinného dolu
Důl Centrum: Projekt TIME - návštěva dolu s Islanďany

Bartošová Jana, Bergman Zdeněk, Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Řeháková Marcela, Ulrich Zbyněk

 

U Širokého rybníku
Borna, Německo: návštěva našich žáků v partnerské škole Gymnasium Am Breiten Teich v rámci projektu Zrcadlo dějin

Nováková Hana, Rak Martin, Volfová Kamila
Albrechtová Jana (4.B), Beránková Karolína (6.B), Dau Thanh Thao (5.B), Dvořáčková Šárka (5.B), Fedáková Alena (5.B), Hanušová Tereza (5.B), Krausová Kateřina (6.B), Krejzová Aneta (4.B), Kulich Jan (4.A), Laiblová Tereza (5.B), Markalousová Tereza (4.B), Panešová Kateřina (4.B), Svobodová Kateřina (6.B), Šiška Samuel (4.B), Švestka Václav (4.B), Tauchmanová Alena (5.B), Trakslová Nicola (5.B), Tsikina Svetlana (5.B), Vízek Jaroslav (4.B), Zakharova Valeriia (4.B)

 

Islanďani v Teplicích
Projekt TIME: projektová schůzka s partnery z Islandu: prohlídka školy, Teplic, práce na projektu

Bartošová Jana, Dvořáková Blanka, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Řeháková Marcela

 
2.10.
(Pá)
 

6:00-15:00

Islanďani v Teplicích
Projekt TIME: projektová schůzka

Řeháková Marcela

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.A(1pol)
Vacková Alena
17

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.A(2pol)
Blahota Radek
24

17:00-19:00

Setkání s rodiči nováčků
Neformální setkání s rodiči nováčků, prohlídka školy

1.A, 5.G
Bergmanová Pavla, Žbánková Dagmar

 

U Širokého rybníku
Borna, Německo: návštěva našich žáků v partnerské škole Gymnasium Am Breiten Teich v rámci projektu Zrcadlo dějin

Nováková Hana, Rak Martin, Volfová Kamila
Albrechtová Jana (4.B), Beránková Karolína (6.B), Dau Thanh Thao (5.B), Dvořáčková Šárka (5.B), Fedáková Alena (5.B), Hanušová Tereza (5.B), Krausová Kateřina (6.B), Krejzová Aneta (4.B), Kulich Jan (4.A), Laiblová Tereza (5.B), Markalousová Tereza (4.B), Panešová Kateřina (4.B), Svobodová Kateřina (6.B), Šiška Samuel (4.B), Švestka Václav (4.B), Tauchmanová Alena (5.B), Trakslová Nicola (5.B), Tsikina Svetlana (5.B), Vízek Jaroslav (4.B), Zakharova Valeriia (4.B)

 
3.10.
(So)
 

 

Jirkovský písňovar
Jirkov: soutěž pěveckých sborů - Canzonetta

Martínková Květuše

 
5.10.
(Po)
 

7:30-17:30

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den v Drážďanech

4.A(1pol)
Dvořáková Barbora

8:00-16:15

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den na GT

4.A(2pol)
Martínková Květuše, Mrvová Radka, Růžička Jan, Vaňková Veronika

8:00-16:15

Přespolní běh: okres
Zámecká zahrada Tce: žactvo a dorost

Blahota Radek, Doboš Jakub, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Vacková Alena, Vartecký Miroslav

10:55-11:40

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.G
Minaříková Věra, Jusková Eva

11:50-13:30

Studenti z Vitebsku
Návštěva 30 studentů pedagogiky z Běloruska, Jakovenko

Bergman Zdeněk, Lebrová Jitka, Pitro Hyklová Alena
Au
Shepeleva Anastasia (6.B)

 
6.10.
(Út)
 

7:30-17:30

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den v Drážďanech

4.A(2pol)
Dvořáková Barbora

8:00-16:15

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den na GT

4.A(1pol)
Martínková Květuše, Mrvová Radka, Růžička Jan, Vaňková Veronika

12:45-14:25

Testování kvint
Test z M - Scio

5.F(2pol)
Mráček Jakub
24

13:40-15:20

Testování kvint
Test z M - Scio

5.F(1pol)
Bartošová Jana
25

18:00-21:00

Lions Cub Teplice
Setkání členů klubu a prohlídka školy

Bergman Zdeněk, Pitro Hyklová Alena, Weiss Leoš
5, 15, Au

18:30-20:30

Funguje české školství?
PPP a Konzervatoř Teplice: V. Klaus ml. - přednáška o školství

Vašků Stanislav

 
7.10.
(St)
 

7:30-18:30

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den v Drážďanech

4.B(NjVf)
Volfová Kamila

8:00-16:15

Plevecká štafeta měst: okres
Plavecká hala Teplice: studenti v rámci výuky Tv ve středu

Blahota Radek, Doboš Jakub, Mühlfait Martin, Vacková Alena, Vartecký Miroslav

8:00-16:15

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den na GT

4.B(NjHj)
Martínková Květuše, Mrvová Radka, Rak Martin, Růžička Jan

16:15

Víkend s matematikou a biologií
Žihle; vzdělávací kurz pro žáky se zájmem o matematiku a biologii

Krausová Monika, Mojžišová Eva, Ševčíková Věra

 
8.10.
(Čt)
 

7:30-18:30

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den v Drážďanech

4.B(NjHj)
Nováková Hana

8:00-16:15

Voda a její využití
Voda bez hranic: projektový den na GT

4.B(NjVf)
Martínková Květuše, Mrvová Radka, Rak Martin, Růžička Jan

14:35-16:15

Hodnota člověka - 2. část
P. Pabián: závislosti, drogy a HIV

5.A, 5.B
Mrzenová Jolana (5.B), Mühlfait Martin (5.A)
22

 

Víkend s matematikou a biologií
Žihle; vzdělávací kurz pro žáky se zájmem o matematiku a biologii

Krausová Monika, Mojžišová Eva, Ševčíková Věra

 
9.10.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.B(1pol)
Vartecký Miroslav
17

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.B(2pol)
Blahota Radek
24

10:00-11:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.C(2pol)
Vavrein Jan
24

10:00-11:40

Testování oktáv
Test z OSP - Scio

8.C(1pol)
Růžička Jan
25

 

Víkend s matematikou a biologií
Žihle; vzdělávací kurz pro žáky se zájmem o matematiku a biologii

Krausová Monika, Mojžišová Eva, Ševčíková Věra

 
10.10.
(So)
 

 

Víkend s matematikou a biologií
Žihle; vzdělávací kurz pro žáky se zájmem o matematiku a biologii

Krausová Monika, Mojžišová Eva, Ševčíková Věra

 
11.10.
(Ne)
 

do 15:45

Víkend s matematikou a biologií
Žihle; vzdělávací kurz pro žáky se zájmem o matematiku a biologii

Krausová Monika, Mojžišová Eva, Ševčíková Věra

 
12.10.
(Po)
 

8:00- 9:40

Testování kvint
Test z M - Scio

5.D(2pol)
Sedlák Tomáš
24

11:50-13:30

Testování kvint
Test z M - Scio

5.C(2pol)
Sedlák Tomáš
24

13:45-17:30

Google seminář
Martin Kuneš

25

14:35-16:15

Testování kvint
Test z M - Scio

5.E
Dvořáková Blanka, Zahranová Jana
17, 24

 
13.10.
(Út)
 

17:30-18:30

Boomwhackers GT a hosté
Koncert souboru rourařů a hostů ze ZŠ Maršovská a ZŠ Buzulucká

Martínková Květuše, Sedláková Pavla
Au

 
14.10.
(St)
 

8:55- 9:40

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.D
Dvořáková Barbora, Minaříková Věra
17, 24

8:55-14:25

Jak na cizince
NIDV Ústí n.L.: Diskuzní setkání na podporu pedagogů vzdělávajících žáky - cizince

Mrzenová Jolana

9:00-13:00

Basketbal 3x3: kraj
Ústí nad Labem: kategorie 16 - 18 let, D + H

Doboš Jakub

10:00-10:45

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.B
Emingrová Jitka, Minaříková Věra
17, 24

10:55-11:40

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.E
Rauch Roman, Sedláková Pavla
17, 24

11:50-12:35

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.F
Rauch Roman, Záhorcová Tereza
17, 24

12:45

Jak získat žáky pro fyziku?
JČMF, Vlachovice: seminář pro učitele fyziky

Krausová Martina, Kuboňová Ilona

12:45-13:30

Testování kvint
Test z Čj - Scio

5.C
Minaříková Věra, Sedláková Pavla
17, 24

14:00-17:00

Geogebra ve výuce matematiky
DVPP pro učitele matematiky; lektoři Mgr. Irena Hralová a Ing. Tomáš Vysloužil, FVTM UJEP v Ústí nad Labem

Bartošová Jana, Bergmanová Pavla, Dvořáková Blanka, Jedlička Vladislav, Kejzlar Miloš, Krausová Monika, Kufel Pavol, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Rauch Roman, Ševčíková Věra, Vácha Zdeněk
25

 
15.10.
(Čt)
 

10:00-10:45

Testování oktáv
Test z Čj - Scio

8.C
Rauch Roman, Reich Otakar
25

11:50-12:35

Testování oktáv
Test z Čj - Scio

8.E
Rauch Roman, Žbánková Dagmar
24, 25

14:30-16:00

Setkání výchovných poradců SŠ
PPP Teplice

Reich Otakar

 

Jak získat žáky pro fyziku?
JČMF, Vlachovice: seminář pro učitele fyziky

Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
16.10.
(Pá)
 

10:00-10:45

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.D
Kufel Pavol, Minaříková Věra
24, 25

10:55-11:40

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.D
Minaříková Věra, Jusková Eva
24, 25

 

Jak získat žáky pro fyziku?
JČMF, Vlachovice: seminář pro učitele fyziky

Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
17.10.
(So)
 

do 18:00

Jak získat žáky pro fyziku?
JČMF, Vlachovice: seminář pro učitele fyziky

Krausová Martina, Kuboňová Ilona

 
19.10.
(Po)
 

8:00-11:40

Prohlídka Bioparku
ZŠ Most

Bergmanová Pavla

8:00- 9:40

Testování kvint
Test z M - Scio

5.D(1pol)
Krausová Monika
24

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Z
Obyvatelstvo a sídla

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

11:50-13:30

Testování kvint
Test z M - Scio

5.C(1pol)
Kejzlar Miloš
24

 
20.10.
(Út)
 

8:00- 9:40

Hodnota člověka - 1. část
P. Pabián: závislosti, drogy a HIV

4.A, 4.B
Boldišová Kateřina (4.A), Farská Andrea (4.B), Řezníček Rostislav (4.B)
22

 
21.10.
(St)
 

8:00- 9:40

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.B
Bergmanová Pavla, Minaříková Věra
17, 24

10:00-10:45

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.C
Bačová Miloslava, Leónová Michaela
17, 24

10:55-11:40

Testování oktáv
Test z M - Scio

8.C
Rauch Roman, Vavrein Jan
17, 24

 
22.10.
(Čt)
 

8:00-16:15

Pohár J. Masopusta, fotbal: okres
FH Anger Teplice: dorostenci

Blahota Radek

11:50-12:35

Testování oktáv
Test z Čj - Scio

8.F
Rauch Roman, Vašků Stanislav
24, 25

 
24.10.
(So)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
25.10.
(Ne)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
26.10.
(Po)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
27.10.
(Út)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
28.10.
(St)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
29.10.
(Čt)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
30.10.
(Pá)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
31.10.
(So)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
1.11.
(Ne)
 

 

Over the Horizon
Štěkeň: seminář sbormistrů

Martínková Květuše

 
2.11.
(Po)
 

8:00-17:10

3 dirigentské workshopy
Kühnův smíšený sbor, Praha, Pállfyho palác

Martínková Květuše

 
4.11.
(St)
 

14:00-17:00

Geogebra ve výuce matematiky
DVPP pro učitele matematiky; lektoři Mgr. Irena Hralová a Ing. Tomáš Vysloužil, FVTM UJEP v Ústí nad Labem

Bartošová Jana, Bergmanová Pavla, Dvořáková Blanka, Jedlička Vladislav, Kejzlar Miloš, Krausová Monika, Kufel Pavol, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Rauch Roman, Ševčíková Věra, Vácha Zdeněk
25

 
5.11.
(Čt)
 

8:15- 9:15

Bear Educational Theatre
History of England I: divadelní představení v angličtině

7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F
Boehmová Lenka (7.A), Boldišová Kateřina (7.F), Jetel Jan (7.B), Khattibová Vladislava (7.C), Leónová Michaela (7.D), Vavrein Jan (7.E), Volfová Kamila
Au

8:55- 9:40

Srovnávací test z D
Počátky státnosti na českém území

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

10:00-10:45

Bear Educational Theatre
History of England II: divadelní představení v angličtině

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F
Boehmová Lenka, Farská Andrea (8.A), Khattibová Vladislava (8.B), Kučerová Petra (8.D), Reich Otakar (8.C), Volenec Václav (8.E), Záhorcová Tereza (8.F)
Au

11:50-12:35

Bear Educational Theatre
Murder in Wimbledon: divadelní představení v angličtině

4.A, 4.B, 5.E, 5.F, 5.G
Boehmová Lenka (5.E), Cinglová Jana (5.E), Krausová Martina (4.A), Nováková Hana (4.B), Spěšná Daniela (5.F), Vaňková Veronika (5.F), Záhorcová Tereza (5.G)
Au

 
6.11.
(Pá)
 

10:00-14:25

PišQworky - oblastní kolo
Cyber Games, Vacková + PGT: soutěž družstev

Minaříková Věra, Lebrová Jitka
Au

 
8.11.
(Ne)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
9.11.
(Po)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 

Specializovaný kurz pro ekonomy příspěvkových organizací
Klub ekonomů škol: účetnictví PO

Švábíková Dana

 
10.11.
(Út)
 

11:50-12:35

Srovnávací test z Bi
Houby a lišejníky

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

11:50-12:35

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: vernisáž výstavy

4.A, 4.B, 5.A
Bergman Zdeněk, Mühlfait Martin (5.A), Nováková Hana, Rak Martin (4.A), Sedláková Pavla (4.B)
Au

 

Specializovaný kurz pro ekonomy příspěvkových organizací
Klub ekonomů škol: účetnictví PO

Švábíková Dana

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
11.11.
(St)
 

8:00-16:15

Florbal: okres
SH Teplice: dorostenci

Blahota Radek

12:45-14:25

Židovka
Divadlo KUFR v Lázeňském domě Beethoven: předstevní v rámci festivalu Teplický cimes

5.C, 6.D, 6.F
Sedláková Pavla (5.C), Škodová Valerie (6.F), Vavrein Jan (6.D)

14:35-16:15

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar
Au

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
12.11.
(Čt)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
13.11.
(Pá)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

11:50-13:30

Srovnávací test z Čj
Kompozice

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
14.11.
(So)
 

 

Jazykový pobyt v Eastbourne
Jazykový pobyt v Anglii pro 40 žáků GT

Boehmová Lenka, Cinglová Jana

 
16.11.
(Po)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z F
Kinematika

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
17.11.
(Út)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
18.11.
(St)
 

8:55-16:15

Florbal: okres
SH Teplice: dorostenky

Doboš Jakub

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

16:00-18:30

Informační odpoledne pro rodiče

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Doulík Pavel, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar

 
19.11.
(Čt)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
20.11.
(Pá)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

11:50-12:35

Srovnávací test ze Z
Kartografie

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
23.11.
(Po)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
24.11.
(Út)
 

7:10-18:05

Španělská kultura křížem krážem
Fiesta flamenca, Praha

5.A(ŠjDř), 6.A(ŠjLe), 6.D(ŠjLe)
Dvořáková Barbora, Leónová Michaela

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
25.11.
(St)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
26.11.
(Čt)
 

10:55-18:00

Nekázeň u žáků a její prevence
Zřetel, Ústí nad Labem: seminář pro výchovné poradce

Reich Otakar

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
27.11.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z Bi
Měkkýši

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

14:35-16:15

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar
Au

 
30.11.
(Po)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
1.12.
(Út)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z F
Stavové změny ideálního plynu

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
2.12.
(St)
 

10:00-11:15

Peter Black
Kino Květen Teplice: představení v anglickém jazyce

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F
Boehmová Lenka

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

14:00-16:00

Konverzační soutěž v anglickém jazyce: školní kolo
Ústní část konverzační soutěže

Jetel Jan

 
3.12.
(Čt)
 

6:00

Předvánoční Vídeň
Rakousko: návštěva muzeí, galerií a historických částí města, užití němčiny v praxi

Mrzenová Jolana, Volfová Kamila

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

13:00-14:00

Indie - všechny barvy Orientu
Kino Květen, vzdělávací projekt Svět kolem nás pro výuku zeměpisu

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 7.E, 7.F, 8.C, 8.D, 8.E, 8.F
Bartošová Jana

 
4.12.
(Pá)
 

8:00-13:30

Volejbal: okres
SH Teplice: kategorie 15 - 18 let, dorost

Mühlfait Martin, Vacková Alena

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 

Předvánoční Vídeň
Rakousko: návštěva muzeí, galerií a historických částí města, užití němčiny v praxi

Mrzenová Jolana, Volfová Kamila

 
5.12.
(So)
 

8:00-11:40

Den otevřených dveří

Bergman Zdeněk, Řeháková Marcela, Ševčíková Věra

do 23:00

Předvánoční Vídeň
Rakousko: návštěva muzeí, galerií a historických částí města, užití němčiny v praxi

Mrzenová Jolana, Volfová Kamila

 
7.12.
(Po)
 

10:55-11:40

Srovnávací esej pro oktávy - Aj
Esej dle požadavků maturitní zkoušky ve společné části

8.E, 8.F
Kučerová Petra, Volenec Václav, Záhorcová Tereza

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

11:50-12:35

Srovnávací esej pro oktávy - Aj
Esej dle požadavků maturitní zkoušky ve společné části

8.C, 8.D
Jetel Jan, Kučerová Petra, Volenec Václav

11:50-12:35

Srovnávací esej pro oktávy - Aj
Esej dle požadavků maturitní zkoušky ve společné části

8.B
Farská Andrea

12:45-13:30

Srovnávací esej pro oktávy - Aj
Esej dle požadavků maturitní zkoušky ve společné části

8.A
Boehmová Lenka, Farská Andrea

 
8.12.
(Út)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
9.12.
(St)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
10.12.
(Čt)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
11.12.
(Pá)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
12.12.
(So)
 

8:00-15:20

Národní srovnávací zkoušky I
Scio

Žbánková Dagmar

 
14.12.
(Po)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
15.12.
(Út)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z M
Exponenciální a logaritmické funkce a rovnice

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
16.12.
(St)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z D
Starověké civilizace Předního východu

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
17.12.
(Čt)
 

11:50-18:05

Anna Franková - odkaz pro současnost
Ulpan a Nadace Anny Frankové v rámci Teplického cimesu: výstava

Nováková Hana
Au

 
21.12.
(Po)
 

11:00-13:00

Vánoční akademie pro žáky
Krušnohorské divadlo Teplice

Bergman Zdeněk, Řeháková Marcela, Ševčíková Věra, Vašků Stanislav

19:00-21:00

Vánoční akademie pro rodiče
Krušnohorské divadlo Teplice

Bergman Zdeněk, Řeháková Marcela, Ševčíková Věra, Vašků Stanislav

 
22.12.
(Út)
 

8:00-16:00

Předvánoční Königstein 2015
Prohlídka historických částí pevnosti s průvodcem (1,5 hodiny), poté prohlídka venkovní části pevnosti a návštěva vánočních trhů

6.C, 7.A
Mrzenová Jolana, Volfová Kamila

 
4.1.
(Po)
 

10:55-11:40

Srovnávací test z Čj
Diktát

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
8.1.
(Pá)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Zsv
Psychologie osobnosti

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
14.1.
(Čt)
 

14:00-15:30

Konverzační soutěž ve francouzštině
GT: školní kolo soutěže

Chárová Jarmila, Sanitriková Jiřina
15

 
16.1.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.C
Krušnohorské divadlo Teplice

8.C
Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Růžička Jan

 
19.1.
(Út)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z M
Lineární a kvadratické rovnice a nerovnice

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
23.1.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.B a 8.F
Krušnohorské divadlo Teplice

8.B, 8.F
Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Kučerová Petra, Mráček Jakub

 
13.2.
(So)
 

20:00

Maturitní ples 8.A a 8.D
Krušnohorské divadlo Teplice

8.A, 8.D
Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Reich Otakar

 
15.2.
(Po)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Z
Doprava a služby

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
22.2.
(Po)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z F
Mechanická práce a energie

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
30.3.
(St)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z D
Starověké Řecko

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
1.4.
(Pá)
 

11:50-12:35

Srovnávací test z Čj
Diktát

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
5.4.
(Út)
 

10:00-10:45

Srovnávací test z M
Rovnice a nerovnice

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
6.4.
(St)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z M
Trigonometrie

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
12.4.
(Út)
 

11:50-12:35

Srovnávací test z Bi
Mechorosty a kapraďorosty

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
13.4.
(St)
 

14:35-16:15

Porada pedagogického sboru
Čtvrtletní klasifikační porada

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar
Au

 
20.4.
(St)
 

16:00-18:30

Informační odpoledne pro rodiče

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Doulík Pavel, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar

 
2.5.
(Po)
 

10:55-12:35

Srovnávací test z Čj
Kompozice

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
5.5.
(Čt)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z D
Husitské hnutí a jeho důsledky pro český stát

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
13.5.
(Pá)
 

8:00- 8:45

Srovnávací test z Bi
Paryby a ryby

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
17.5.
(Út)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test z F
Kmitání

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

8:55- 9:40

Obrazy z války třicetileté
Výchovně vzdělávací pořad Skupiny historického šermu Pernštejni z Pardubic

4.B, 5.A, 5.B, 5.C
Au

10:00-10:45

Obrazy z války třicetileté
Výchovně vzdělávací pořad Skupiny historického šermu Pernštejni z Pardubic

1.A, 2.A, 3.A, 4.A
Au

11:50-12:35

Obrazy z války třicetileté
Výchovně vzdělávací pořad Skupiny historického šermu Pernštejni z Pardubic

5.D, 5.E, 5.F, 5.G
Au

 
23.5.
(Po)
 

8:55- 9:40

Srovnávací test ze Zsv
Sociologie + všeobecný přehled

6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 6.E, 6.F

 
10.6.
(Pá)
 

11:50-12:35

Srovnávací test ze Z
Biosféra

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 5.E, 5.F, 5.G

 
24.6.
(Pá)
 

12:45-14:25

Porada pedagogického sboru
Pololetní klasifikační porada

Bačová Miloslava, Bartošová Jana, Bejčková Ivana, Benešová Olga, Bergman Zdeněk, Bergmanová Pavla, Blahota Radek, Boehmová Lenka, Boldišová Kateřina, Cinglová Jana, Doboš Jakub, Dvořáková Blanka, Dvořáková Barbora, Emingrová Jitka, Farská Andrea, Fišer Bohumil, Chárová Jarmila, Jedlička Vladislav, Jetel Jan, Kejzlar Miloš, Khattibová Vladislava, Korfová Irena, Krausová Monika, Krausová Martina, Kuboňová Ilona, Kučerová Petra, Kufel Pavol, Leónová Michaela, Martínková Květuše, Minaříková Věra, Mojžišová Eva, Mráček Jakub, Mrvová Radka, Mrzenová Jolana, Mühlfait Martin, Nováková Hana, Rak Martin, Rauch Roman, Reich Otakar, Růžička Jan, Řehák Jiří, Řeháková Marcela, Řezníček Rostislav, Sanitriková Jiřina, Sedlák Tomáš, Sedláková Pavla, Spěšná Daniela, Ševčíková Věra, Šimková Iva, Škodová Valerie, Jusková Eva, Ulrich Zbyněk, Vacková Alena, Vácha Zdeněk, Vaňková Veronika, Vartecký Miroslav, Vašků Stanislav, Vavrein Jan, Vlačihová Marcela, Volenec Václav, Volfová Kamila, Záhorcová Tereza, Zahranová Jana, Žbánková Dagmar
Au

Zpracováno v systému Bakaláři