Gymnázium Teplice
Hlavní menu
Info o dítěti

Průběžné informace o hodnocení prospěchu a chování žáků lze kdykoliv získat prostřednictvím Internetu. Stačí kliknout na následující odkaz:


Informace pro žáky a rodiče

Přihlašovací jména a hesla pro přístup přístup k datům předáváme prostřednictvím žáků, ale je možné si je vyžádat i osobně.

Nevíte si rady s dětmi?
RNDr. Zdeněk BERGMAN
08.04.2017 17:11:46
Nevíte si rady s dětmi?

Linka bezpečí nabízí pomoc nejen žákům, ale i dospělým. Z celé ČR se na nás mohou obrátit rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci, pedagogové, všichni dospělí, kteří mají starost o děti. Nabízíme krizovou pomoc a základní sociální poradenství po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu. Více zde.

Bakaláři do mobilů
RNDr. Zdeněk BERGMAN
29.03.2016 11:19:20
Bakaláři do mobilů

Snadný přístup do Bakalářů vám umožní aplikace do mobilních telefonů se systémy iOS a Android. Více zde. Stažení pro Android tady.

Https
RNDr. Zdeněk BERGMAN
22.05.2015 15:49:52
Https

Vážení uživatelé, GT přešlo 21. května 2015 na bezpečnější protokol pro přenost dat na internetu. Místo http používáme nyní https (Hypertext Transfer Protocol Secure). Pokud jste měli nastavenou adresu, msíte si ji nyní opravit - přidat do ní to jedno "s". Přijměte prosím toto opatření s pochopením. Do budoucna nám umožní poskytovat lepší služby.

Anketa v Bakawebu pro rodiče žáků nižšího stupně G
RNDr. Zdeněk BERGMAN
26.11.2012 18:39:59
Anketa v Bakawebu pro rodiče žáků nižšího stupně G

Rodiče žáků, kteří dosud nevyplnili anketu o pobytu žáků v době mezi dopoledním a odpoledním vyučováním žádáme, aby tak v Bakawebu učinili. Webový přístup do Bakalářů je již dostupný, vyplnění ankety zabere jen několik vteřin. Za zodpovězení anketní otázky děkujeme - anketu je třeba vyplnit do konce měsíce listopadu 2012.

Uvolnění z výuky
24.03.2011 20:06:23
Uvolnění z výuky

Žádáte-li o uvolnění z výuky z důvodu sportovního soustředění, ozdravného pobytu či rekreace, zvažte prosím velmi pečlivě, zda je to opravdu v zájmu dítěte a zda danou akci nelze uskutečnit v době prázdnin. Pokud se pro žádost rozhodnete, učiňte tak prostřednictvím elektronického komunikačního systému školy. Žádost vždy adresujte třídnímu učiteli. Pošlete ji aspoň týden před předpokládaným začátkem akce a uveďte důvody, proč je důležitá.

Uvolnění z tělesné výchovy
23.03.2011 09:20:20
Uvolnění z tělesné výchovy

Žáci, kteří žádají nějaké úlevy či úplné osvobození z tělesné výchovy ze zdravotních důvodů, musejí vedení školy předložit lékařem potvrzenou zprávu o míře jejich pohybových omezení. K tomu účelu je třeba využít formulář, který je ke stažení zde. Ten si vytiskněte a vyplněný a potvrzený odevzdejte v kanceláři zástupce A p. prof. Řehákové. Ředitel pak rozhodne o případném přeřazení žáka na tělesnou výchovu pro zdravotně postižené či o úplném uvolnění.

Omlouvání absence
02.03.2010 23:08:35
Omlouvání absence

Teplice 1. září 2009 Ode dneška vstupuje v platnost upravený školní řád, ve kterém je stanovena povinnost zapisovat omluvy nepřítomnosti žáků ve škole do elektronického komunikačního systému školy. Prosíme proto rodiče žáků, aby sdělení třídním učitelům posílali touto cestou. Podrobný návod je zde.

Rodičům pro výstrahu
02.03.2010 23:06:20
Rodičům pro výstrahu

Teplice 29. dubna 2009 Ne, nechceme rodiče našich žáků strašit ani nechceme vyhrožovat. Jen poukazujeme na historii, z níž jak známo plynou mnohá poučení. Podívejte se. co psaly noviny v roce 1886. Zde.