7. června 1948 – Edvard Beneš abdikoval na úřad prezidenta, jeho nástupcem se pak stal Klement Gottwald.
| Předměty | Třída | Ve škole | |
|---|---|---|---|
|
Ge, In, M, Z | od 1983 | |
Mgr. et MgA. Iva Šimková
Telefon: 417 813 018 |
Bi, Ge, Dv | od 1993 | |
Mgr. Jan Vavrein, DiS.
Telefon: 417 813 060 |
Ge, Nj, Z | 5.D | od 2000 |
Mgr. Marcela Vlačihová
Telefon: 417 813 021 |
Bi, Ge, Ch | 6.F | od 1998 |
Ve středu 25. června 2025 vyrazila 2.A na školní výlet do Krupky. Na Komáří vížku jsme jeli nejstarší provozovanou osobní visutou lanovou dráhou v Česku, která je od roku 2013 chráněna jako kulturní památka České republiky.
25.06.2025 16:57 - Mgr. Marcela Šefcová
V průběhu dubna a května 2025 se studenti Gymnázia Teplice zúčastnili dalších soutěží, ve kterých dosáhli vynikajících výsledků. Soutěže probíhaly na krajské i celostátní úrovni a naše škola byla skvěle reprezentována.
21.05.2025 09:32 - Mgr. Bc. Marcela Řeháková
Senzační úspěch! Martin Černý z 5.A se stal vítězem ústředního kola Geologické olympiády 2025 v kategorii B (kvinta - oktáva) a bude reprezentovat naši školu a Českou republiku na Mezinárodní olympiádě věd o Zemi IESO 2025, která se uskuteční v Číně, ve městě Jining (Jining Confucius School ) ve dnech 7. až 17. srpna 2025.
18.05.2025 20:25 - Mgr. Marcela Vlačihová
Dne 25. dubna 2025 se v Ostravě na VŠB-TUO konal 15. ročník soutěže Geologické kladívko. Naše škola se do soutěže zapojila poprvé a hned velmi úspěšně. O pouhých čtvrt bodu nám uniklo vítězství. Tým našich výborných geologů ve složení Martin Černý 5.A, Veronika Halamková 8.C a Vendula Pražáková 8.A zde získal 2. místo. Úžasný výsledek, gratulujeme!
28.04.2025 10:23 - Mgr. Marcela Vlačihová
Ve dnech 14. - 16. dubna 2025 se studenti septim B a D vydali do Františkových Lázní. První den navštívili Národní přírodní rezervaci SOOS, která patří mezi nejvýznamější v Česku. Typické pro Soos jsou rašeliniště, minerální slatiny a bublající bahenní sopky, tzv. mofety.
17.04.2025 09:45 - Mgr. Monika Krausová
Dne 15. dubna 2025 navštívila třída 6.F Podkrušnohorské technické muzeum v areálu bývalého hlubinného dolu Julius III v Kopistech u Mostu.
16.04.2025 10:05 - Mgr. Martina Krausová
Dne 14. dubna 2025 se třída 5.G vydala na výlet do Altenbergu na jarní výšlap. První zastávku jsme měli na Luisenturm na Geisenbergu odkud byl nádherný výhled do okolí. Procházkou jsme pokračovali k rybníčku s žábami a udělali zastávku u krav a telátek na pastvině.
15.04.2025 11:55 - Mgr. Jitka Bednářová
Studenti kvinty C a sexty D se vypravili mezi dny 11. a 14. dubnem 2025 do Brna a Moravského krasu, kde se seznámili s česko-moravskou historií, geografií i kulturou.
15.04.2025 09:58 - Mgr. Lubomír Tanzmann
2. A v pondělí 14. dubna 2025 navštívila Oblastní muzeum v Ústí nad Labem, kde pro ni byl připraven program Geologie v severních Čechách.
14.04.2025 23:25 - Mgr. Marcela Šefcová
Dne 11. dubna 2025 vyrazili studenti 5.D na turistický výšlap na zajímavý znělcový vrch Bořeň.
11.04.2025 12:46 - Mgr. Milan Zamrzla
1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz