Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nabídlo teplickému gymnáziu v rámci akce „Diplomatický týden“ návštěvu zahraničního diplomata ze zastupitelského úřadu v Praze. Svou návštěvou nás 24. března 2025 poctila moldavská velvyslankyně J.E. pí. Gabriela Moraru.
24.03.2025 17:01 - Mgr. František Frolík
V pondělí 24. března 2025 navštívila naši školu Její excelence paní Gabriela Moraru, velvyslankyně Moldavské republiky v Česku. Se studenty besedovala (v angličtině) na témata, která se vztahují k její zemi. Více zde.
24.03.2025 13:25 - RNDr. Zdeněk Bergman
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz