16. dubna 2026 se naše putování Belgií přelilo do svého posledního dne a i tento den nám přinesl spoustu zajímavých míst. Poslední den našeho výletu jsme strávili v Bruggách, historickém městu na severozápadě Belgie, kde jsme navštívili Kostel Panny Marie, věž Belfort a náměstí Grote Markt.
16.04.2026 07:55 - Mgr. Zbyněk Ulrich
15. dubna 2026 se naše putování Belgií přelilo do druhého dne a i tento den nám přinesl spoustu zajímavých míst a zážitků. Ráno jsme vyrazili k památníku významné bitvy u Waterloo, kde byl poražen Napoleon.
15.04.2026 15:10 - Mgr. Tereza Křížová
V neděli 12. dubna 2026 v pozdních večerních hodinách vyrazila skupina vybraných studentů tříd 4.A, 6.A, 5.F a 5.E do Belgie. Do Bruselu jsme dorazili kolem 9.00 hodiny. Čekalo nás mnoho atraktivních míst, např. Evropský parlament, katedrála Sv. Michala, Grote Markt, Královský palác, Manneken Pis/ alias čůrající chlapecek a samozřejmě jsme ochutnali vynikající Bruselské vafle se šlehačkou a jahodami. Těšíme se na další dny.
13.04.2026 20:55 - Mgr. Irena Korfová
11. a 12. dubna 2025 pokračovaly třídy 6.C, 6.E, 6.F a 7.C v exkurzi do Belgie. Druhý den jsme navštívili Evropský parlament, popovídali si o fungování Evropské unie, nakoukli do tzasedacího sálu a poseděli na lavičce Václava Havla v přilehlém parku.
13.04.2025 20:53 - Mgr. Iva Reichová
10. dubna 2025 třídy 6.C, 6.E, 6.F a 7.C začaly exkurzi do sladké Belgie. Návštěvu jsme začali v Antverpách, městu diamantů, krajek, přístavu a podivuhodné pověsti o obru, který všem, kdo nezaplatil, utrhl ruku.
11.04.2025 10:02 - Mgr. Iva Reichová
V pondělí 24. března 2025 se jeden vyučující a dva žáci 6.A vydali na cestu do jednoho ze sídel Evropského parlamentu - Bruselu. Cesta proběhla díky pozvání spolku Mladí diplomaté a europoslance Tomáše Zdechovského.
28.03.2025 09:05 - Mgr. František Frolík
V pondělí 24. března 2025 odjeli do Bruselu dva žáci 6.A spolu s jedním učitelem. Navštíví Evropský parlament v rámci programu Evropská unie mladých diplomatů. Cesta se koná na pozvání poslance Evropského parlamentu pana Tomáše Zdechovského.
26.03.2025 12:19 - RNDr. Zdeněk Bergman
Na základě aktivity během edukativního programu o Evropské unii ze 7. října 2022 a studijního pobytu v Plzni byli dva studenti teplického gymnázia z 6.E vybráni jako účastníci studijní cesty do Bruselu s europoslancem Tomášem Zdechovským. Cestu níže popisuje František Šanda:
26.03.2023 12:15 - Mgr. František Frolík
Ráno našeho posledního pobytového dne 15. června 2022 jsme opustili hotel a vydali se konečně do hlavního města Belgie a jednoho ze dvou sídel Europalamentu - do Bruselu.
16.06.2022 10:05 - Mgr. Lenka Boehmová
Dne 14. června 2022 se studenti vydali z Antwerp do dvou belgických měst – Brugg a Gentu.
15.06.2022 16:40 - Mgr. Lenka Boehmová
1. června 2026 v 17:00 proběhla v aule slavnost.
Jitka Lebrová
01.06.2026 19:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz