V úterý 9. června 2026 byla naší skupince 9 českých studentů ukázána polská škola Zespół Szkół Technicznych včetně dílen pro odborné předměty.
11.06.2026 14:35 - Mgr. Ilona Kuboňová
Dne 8. června 2026 se v rámci projektu Erasmus+ vydalo 9 studentů společně se 2 učitelkami na dlouhou jízdu vlakem do Polska. Cesta trvala více než 8 hodin, ale studenti si ji užili, mimo jiné i díky vynikajícímu obědu ve vlaku Regiojet za velmi příznivou cenu.
10.06.2026 14:20 - Mgr. Ilona Kuboňová
Ve středu 15. října 2025 před půlnocí vyrazili studenti a studentky tříd 6.A, 6.F a 8.F za poznáváním části Polska.
20.10.2025 13:38 - Mgr. Tereza Křížová
11. října 2024 jsme naši exkurzi dokončili v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau. Místo na všechny velmi zapůsobilo. Podorobný komentář, množství exponátů, včetně vlasů obětí, fotografie, kresby, prostředí, to vše na nás působilo velmi emotivně.
13.10.2024 20:35 - Mgr. Iva Reichová
10. října 2024, druhý den naší exkurze do Polska, jsme se rozhodli věnovat poznávání Krakova. Především jeho historického centra s mnoha kostely a nepřeberným množstvím památek. Den jsme začali prohlídkou katedrály na Wawelu, odkud jsme pokračovali do historického centra Krakova, na Rynek Główny.
12.10.2024 08:50 - Mgr. Iva Reichová
Dne 9. října 2024 brzy ráno dojeli žáci 6.C, 6.E a 8.C do Polska. Konkrétně do města Wieliczka (Vělička), kde jsme jako první navštívili jeden z nejstarších solných dolů v Evropě.
11.10.2024 05:42 - Mgr. Iva Reichová
Dne 23. června 2024 vyšel na webu Teplického deníku článek o schůzce v Polsku v rámci projektu Erasmus 23. K dispozici je zde. Mgr. Ilona Kuboňová
25.06.2024 19:50 - Mgr. Ilona Kuboňová
Finální den pobytu v polském Mikołově 16. červen 2024 byl v duchu posledních balení zavazadel a loučení se s městem. Z hotelu jsme se přesunuli na jedno z nástupišť Mikołovského vlakového nádraží, ze kterého jsme odjeli směrem do Katovic. Po krátké přestávce na moderním katowickém nádraží jsme se vydali do Prahy a z té rovnou do Teplic.
16.06.2024 23:05 - Mgr. Ilona Kuboňová
Sobota 15. června 2024 byla posledním celým dnem stráveným v Polsku. Podívejte se, jak ho naši žáci prožili.
16.06.2024 17:20 - Mgr. Ilona Kuboňová
Pátým dnem pokračovala návštěva našich žáků v Polsku.
16.06.2024 12:19 - Mgr. Ilona Kuboňová
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz