GEB 2026 - závěr expedice. Poslední dny patřily Eibentálu a salaši Známana vysoko nad vesnicí. Základnou je oblíbená hospoda U Medvěda a studentský kemp v prudkém svahu nad ní.
29.05.2026 09:52 - Mgr. Jiří Řehák
Studenti se po odjezdu z vápencových pohoří 25. května 2026 rozdělili na dvě části, setkají se až během posledních dnů ve vesnici Eibentál.
27.05.2026 09:28 - RNDr. Zdeněk Bergman
Víkend 23. - 24. května 2026 strávili členové expedice v kempu Sapte Izvoare (Sedm pramenů), odkud vyráželi na treky do vápencových pohoří Mehedinti a Godeanu.
24.05.2026 20:52 - Mgr. Jiří Řehák
Dnes večer 22. května 2026 odjedou dva autobusy s 82 studenty sext a sedmi pedagogy na devítidenní expedici do jihozápadního Rumunska. Cílem jsou vápencová pohoří Mehedinti a Godeanu, odkud se studenti přesunou na přechod mezi českými vesnicemi rumunského Banátu.
22.05.2026 12:40 - Mgr. Jiří Řehák
V květnu 2026 vyrazí dva autobusy našich studentů opět do českých vesnic rumunského Banátu. I když studenti pomáhají už svou účastí na expedici, protože většina peněz zůstane v Banátu, ani letos nepojedeme s prázdnou.
19.04.2026 18:38 - Mgr. Jiří Řehák
V sobotu 31. května 2025 se všichni účastníci letošní expedice do Banátu vrátili domů. Unavení, ale spokojení.
Každá návštěva má svá specifika. Tím letošním byla v začátku nepřízeň počasí. Přestože nám první dny v horách počasí nepřálo (přes den bylo kolem 10°C, v noci dokonce -2°C) vše jsme všichni zvládli.
04.06.2025 13:20 - Mgr. Blanka Dvořáková
Ve čtvrtek 29. května 2025 se obě skupiny po návštěvě banátských vesnic setkaly na základně U Medvěda, v Eibethalu (Tisovém údolí). Tam jsme strávili společně poslední večer.
30.05.2025 09:01 - Mgr. Blanka Dvořáková
V úterý 27. května 2025 se Gymnaziální expedice Banát přesunula z Padiše do rumunských vesnic Banátu. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Jedna část vystoupala do nejvýše položené vesnice - Rovenska. Druhá skupina vyrazila ze Svaté Heleny do Gerniku. Počasí se výrazně zlepšilo a tak si všichni túry krásnou přírodou a malebné vesnice užívají.
28.05.2025 08:37 - Mgr. Blanka Dvořáková
V pátek 23. května 2025 se dva autobusy se studenty sext vydaly na expedici do rumunského Banátu. Cesta proběhla bez komplikací.
26.05.2025 09:50 - Mgr. Blanka Dvořáková
Jako každý rok se i letos bude konat expedice GEB 2025 na turistickou výpravu do Rumunska, do oblasti Banátu. Osmdesát studentů z našich sext do Rumunska vyrazí v pátek 23. května 2025 a vrátí se v sobotu 31. května 2025.
12.05.2025 11:43 - Mgr. Blanka Dvořáková
29. května 2026 jsme se přidali k celostátnímu projektu Noc kostelů. V Beuronské kapli proběhly dva koncerty, kde účinkovali studenti, učitelé, absolventi, rodiče a sbor Soulady. K nim se přidal…
PhDr. Květuše Martínková
10.06.2026 14:35
© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz