Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Nepomůžeš lidem, když pro ně budeš dělat to, co by měli dělat sami. Abraham Lincoln

Provozní zaměstnanci

Dana

Dana Švábíková

účetní

Telefon: 417 813 046
Email: svabikova@gymtce.cz

Jitka

Jitka Lebrová

knihovnice

Telefon: 417 813 036
Email: lebrova@gymtce.cz

Kateřina

Kateřina Sedláčková, DiS.

referentka pro správu majetku

Telefon: 417 813 026
Email: sedlackova@gymtce.cz

Petr

Bc. Petr Kutina

správce sítě I

Telefon: 417 813 041
Email: kutina@gymtce.cz

Petr

Petr Berg

1. školník

Email: berg@gymtce.cz

Miroslav

Miroslav Rautner

2. školník

Telefon: 417 813 045
Email: rautner@gymtce.cz

Jaroslav

Jaroslav Pošvář

3. školník

Telefon: 417 813 052
Email: posvar@gymtce.cz

Robert

Robert Appel

4. školník

Email: appel@gymtce.cz

Pavla

Pavla Lugerová

mzdová účetní

Telefon: 417 813 060
Email: lugerova@gymtce.cz

Blanka

Blanka Částková

vedoucí prodejny

Telefon: 417 813 050
Email: castkova@gymtce.cz

Lenka

Lenka Podrázká

strážná

Telefon: 417 813 081
Email: podrazka@gymtce.cz

Hana

Hana Šédlová

strážná

Telefon: 417813081
Email: sedlova@gymtce.cz

Ingrid

Ing. Ingrid Veselá Volfová

pracovnice Bioparku

Telefon: 417 813 060
Email: vesela@gymtce.cz

Daniel

Daniel Havel

ošetřovatel zvířat

Email: havel@gymtce.cz

Valentin

Valentin Matthies

pracovník Bioparku

Telefon: 417 813 060
Email: matthies@gymtce.cz

Fotogalerie

Holub v Anglii

Holub v Anglii

10 fotek

Foto ze studijního pobytu Jana Holuba (6.A) ve Velké Británii v roce 2022/23.

RNDr. Zdeněk Bergman
26.11.2022 20:08

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz