Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Provozní zaměstnanci

Alena

Alena Pitro Hyklová

hospodářka

Telefon: 417 813 010
Email: hyklova@gymtce.cz

Vojtěch

PhDr. Vojtěch Hadraba

školní psycholog

Telefon: 417 813 060
Email: hadraba@gymtce.cz

Petr

Petr Kutina

správce sítě I

Telefon: 417 813 041
Email: kutina@gymtce.cz

Boris

Boris Kunc

správce sítě II

Telefon: 417 813 041
Email: kunc@gymtce.cz

Miroslav

Miroslav Rautner

školník

Telefon: 417 813 045
Email: rautner@gymtce.cz

Petr

Petr Berg

školník

Email: berg@gymtce.cz

Jiří

Jiří Bartůněk

ošetřovatel zvířat a údržbář

Telefon: 417 813 052
Email: bartunek@gymtce.cz

Hana

Hana Šédlová

strážná

Telefon: 417813081
Email: sedlova@gymtce.cz

Lenka

Lenka Podrázká

strážná

Telefon: 417 813 081
Email: podrazka@gymtce.cz

Jitka

Jitka Lebrová

knihovnice

Telefon: 417 813 036
Email: lebrova@gymtce.cz

Petra

Petra Čermáková

referentka pro správu majetku

Telefon: 417 813 026
Email: cermakovap@gymtce.cz

Dana

Dana Švábíková

účetní

Telefon: 417 813 046
Email: svabikova@gymtce.cz

Ladislava

Ladislava Glossová

vedoucí prodejny

Telefon: 417 813 050
Email: glossova@gymtce.cz

Daniel

Daniel Havel

ošetřovatel zvířat

Email: havel@gymtce.cz

Anselm

Anselm Hartmann

pracovník Bioparku

Email: hartmann@gymtce.cz

Fotogalerie

Návštěva Solné komory

Návštěva Solné komory

8 fotek

Ve dnech 9. - 10. května 2019  navštívilo 50 studentů naší školy rakouské město Salzburg.

Mgr. Dagmar Žbánková
15.05.2019 13:12

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz