Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Nepomůžeš lidem, když pro ně budeš dělat to, co by měli dělat sami. Abraham Lincoln

Učitelé

Předměty Třída Ve škole
Kateřina

Mgr. Kateřina Appelová

Telefon: 417 813 014
Email: appelova@gymtce.cz

Aj 8.D od 2017
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

Ge, M, Z 5.A od 2002
Jitka

Mgr. Jitka Bednářová

Telefon: 417 813 014
Email: bednarova@gymtce.cz

Aj od 2020
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 032
Email: bejckova@gymtce.cz

Čj, D 5.A od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

Nj, Z 5.E od 2001
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Ge, In, M, Z od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

Bi, M od 1989
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

Tv 6.F od 1993
Lenka

Mgr. Lenka Boehmová

Telefon: 417 813 014
Email: boehmova@gymtce.cz

Aj, Čj od 1990
Lenka

Mgr. Lenka Cibochová

Telefon: 417 813 020
Email: cibochova@gymtce.cz

M od 2020
Michaela

Mgr. Michaela Černá Vacková

Telefon: 417 813 012
Email: cerna@gymtce.cz

Tv od 2020
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

Bi, Tv 5.F od 2002
Ch od 2000
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

Dg, M 7.G od 2000
Es od 2011
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

Aj, Zvk od 2001
František

Mgr. František Frolík

Telefon: 417 813 020
Email: frolik@gymtce.cz

Zsv, Z 8.F od 2020
Vojtěch

PhDr. Vojtěch Hadraba

psycholog

Telefon: 722 588 364
Email: hadraba@gymtce.cz

od 2014
Aj 6.B od 2019
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

F, M 7.C od 2019
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

F, M od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

Aj od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

kariérní poradce

Telefon: 417 813 016
Email: juskova@gymtce.cz

Zsv 5.C od 2019
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

Dg, M od 2002
Zdeněk

Bc. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

D, Z od 2019
Julie

Bc. Julie Kolouchová

Telefon: 417 813 031
Email: kolouchova@gymtce.cz

Čj, Nj od 2022
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

Bi, Ch od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

Nj, Rj, Zsv 1.A od 1988
Matěj

Mgr. Matěj Kotz

Telefon: 417 813 018
Email: kotz@gymtce.cz

Bi od 2021
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

Bi, M 5.B od 1994
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

F, M 4.A od 2001
Ch od 2021
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

F, M od 1989
Jan

Mgr. Jan Kubíček

Telefon: 417 813 029
Email: kubicek@gymtce.cz

Aj, Zsv od 2022
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

Aj, D 6.G od 2003
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

Aj, Fj od 2010
Aljona

Aljona Larionova

lektor německého jazyka

Telefon: 417 813 011
Email: larionova@gymtce.cz

Nj, Rj od 2022
Michaela

Mgr. Michaela Leónová

Telefon: 417 813 011
Email: leonova@gymtce.cz

Nj, Šj od 2001
Tomáš

Mgr. Tomáš Mach

Telefon: 417 813 011
Email: mach@gymtce.cz

Aj, Nj od
Kristýna

Bc. Kristýna Macounová

Telefon: 417 813 021
Email: macounova@gymtce.cz

Ch od 2021
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

Rj, Zvk od 1992
Hv od 2003
Věra

Ing. Věra Minaříková

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

In od 2007
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 060
Email: mrzenova@gymtce.cz

Nj, Tv 5.G od 1988
Jakub

Ing. Bc. Jakub Mráček

zástupce ředitele B

Telefon: 417 813 053
Email: mracek@gymtce.cz

Ch, In od
Matěj

Bc. Matěj Märc

Telefon: 417 813 014
Email: marc@gymtce.cz

Aj od 2022
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

Tv, Zsv 8.B od 1999
La od 2021
Hana

Mgr. Hana Nováková

Telefon: 417 813 031
Email: novakova@gymtce.cz

Čj, Nj 3.A od 2013
Kamila

Mgr. Kamila Panešová

Telefon: 417 813 014
Email: panesova@gymtce.cz

La od 2022
Nikola

Bc. Nikola Partyková

Telefon: 417 813 031
Email: partykova@gymtce.cz

Čj od 2021
Tereza

Mgr. Tereza Pecháčková

Telefon: 417 813 014
Email: pechackova@gymtce.cz

Aj, Čj od 2011
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

Aj 2.A od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

výchovný poradce

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

Fj, Zsv, Ov od 2010
Jitka

Mgr. Jitka Polívková

Telefon: 417 813 032
Email: polivkova@gymtce.cz

Čj od 2022
Pavel

Mgr. Pavel Prchal

Telefon: 417 813 030
Email: prchal@gymtce.cz

Aj, Tv od 2021
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

D, Z 6.A od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

In, M od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

Čj, D 7.A od 2000
Jakub

Mgr. Jakub Reich

Telefon: 417 813 035
Email: reichj@gymtce.cz

D, Z od 2022
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

Čj, D od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

Šj od 2018
Veronika

Mgr. Veronika Růžičková

Telefon: 417 813 031
Email: ruzickova@gymtce.cz

Aj, Nj od 2011
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

D, Zsv od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele A

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Aj od 1999
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

Zvk od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

Čj, Hv od 1995
Pavel

Mgr. Pavel Sokol

Telefon: 417 813 023
Email: sokol@gymtce.cz

In, M 6.E od 2020
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

F, M 8.E od 2017
Marcela

Mgr. Marcela Šefcová

Telefon: 417 813 023
Email: sefcova@gymtce.cz

F, M od 2022
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele C

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

M od
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

Bi, Ge, Dv 8.C od 1993
Valerie

Bc. Valerie Šimůnková

Telefon: 417 813 011
Email: simunkova@gymtce.cz

Nj od 2022
Aj od 2020
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

D, Zsv, Ov 7.D od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

En od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

Čj od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

Bi, Z 8.A od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

Tv od 1994
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

Tv, Zsv 6.C od 1999
Jan

Mgr. Jan Vavrein, DiS.

Telefon: 417 813 060
Email: vavrein@gymtce.cz

Ge, Nj, Z 7.E od 2000
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

Čj, Zsv 6.D od 1991
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

Bi, Ge, Ch 7.F od 1998
Kamila

Mgr. Kamila Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

D, Nj 5.D od 2009
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

F, M od 1983
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 021
Email: zamrzla@gymtce.cz

Bi, Ch 7.B od 2019
Dagmar

Mgr. Dagmar Žbánková

Telefon: 417 813 032
Email: zbankova@gymtce.cz

Čj, D od 1994

Fotogalerie

Holub v Anglii

Holub v Anglii

10 fotek

Foto ze studijního pobytu Jana Holuba (6.A) ve Velké Británii v roce 2022/23.

RNDr. Zdeněk Bergman
26.11.2022 20:08

Všechny galerie

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz