Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Učitelé

Předměty Třída Ve škole
Miloslava

Mgr. Miloslava Bačová

Telefon: 417 813 011
Email: bacova@gymtce.cz

Nj od 1978
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

Ge, M, Z 8.C od 2002
Jitka

Bc. Jitka Bednářová

Telefon: 417 813 014
Email: bednarova@gymtce.cz

Aj od 2020
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 032
Email: bejckova@gymtce.cz

Čj, D 3.A od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

Nj, Z 8.A od 2001
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Ge, Z od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

Bi, M od 1989
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

Tv od 1993
Lenka

Mgr. Lenka Boehmová

Telefon: 417 813 014
Email: boehmova@gymtce.cz

Aj, Čj od 1990
Kateřina

Mgr. Kateřina Brušáková

Telefon: 417 813 014
Email: brusakova@gymtce.cz

Aj 6.D od 2017
Lenka

Mgr. Lenka Cibochová

Telefon: 417 813 020
Email: cibochova@gymtce.cz

M od 2020
Michaela

Mgr. Michaela Černá Vacková

Telefon: 417 813 012
Email: cerna@gymtce.cz

Tv od 2020
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

Bi, Tv 7.A od 2002
Ch od 2000
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

Dg, M 5.G od 2000
Es od
Jitka

Mgr. Jitka Emingrová

Telefon: 417 813 013
Email: emingrova@gymtce.cz

La od 1994
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

Aj, Zvk od 2001
František

Mgr. František Frolík

Telefon: 417 813 020
Email: frolik@gymtce.cz

Zsv, Z od 2020
Aj od 2019
Malena

Malena Henze

lektor německého jazyka

Telefon: 417 813 011
Email: henze@gymtce.cz

Fj, Nj 2020 - 2021
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

F, M 5.C od 2019
Martin

Mgr. Martin Honzák

Telefon: 417 813 031
Email: honzak@gymtce.cz

Čj, Zsv od 2020
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

F, M 4.A od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

Aj od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

kariérní poradce

Telefon: 417 813 016
Email: juskova@gymtce.cz

Zsv od 2019
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

Dg, M od 2002
Zdeněk

Bc. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

D, Z od 2019
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

Bi, Ch 7.B od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

Nj, Rj, Zsv, Ov 7.F od 1988
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

F, M 2.A od 2001
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

Bi, M od 1994
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

F, M od 1989
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

Aj, D 8.E od 2003
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

Aj, Fj od 2010
Tomáš

Mgr. Tomáš Mach

Telefon: 417 813 011
Email: mach@gymtce.cz

Aj, Nj od 2020
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

Rj, Zvk od 1992
Hv od 2003
Patricie

Mgr. Patricie Michalová

Telefon: 417 813 033
Email: michalova@gymtce.cz

Čj 5.D od 2018
Věra

Ing. Věra Minaříková

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

In od 2007
Jakub

Ing. Bc. Jakub Mráček

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 021
Email: mracek@gymtce.cz

Ch, In od 2008
Jan

Mgr. Jan Mrva

Telefon: 417 813 011
Email: mrva@gymtce.cz

Šj od 2020
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 017
Email: mrzenova@gymtce.cz

Nj, Tv 8.D od 1988
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

Tv, Zsv 6.B od 1999
Zdeněk

Ing. Zdeněk Neubauer

Telefon: 417 813 021
Email: neubauer@gymtce.cz

Ch od 2019
Hana

Mgr. Hana Nováková

Telefon: 417 813 031
Email: novakova@gymtce.cz

Čj, Nj 1.A od 2013
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

Aj od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

výchovný poradce

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

Fj, Zsv, Ov od 2010
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

D, Z od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

In, M od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

Čj, D 5.A od 2000
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

Čj, D 7.C od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

učitel

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

Šj od 2018
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

D, Zsv 6.F od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Aj od 1999
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

Zvk od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

Čj, Hv od 1995
Pavel

Mgr. Pavel Sokol

Telefon: 417 813 023
Email: sokol@gymtce.cz

In, M od 2020
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

F, M 6.E od 2017
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

M od 1982
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

Bi, Ge, Dv 6.C od 1993
Valerie

PhDr. Valerie Škodová

Telefon: 417 813 016
Email: skodova@gymtce.cz

D, Nj od 1982
Aj od 2020
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

D, Zsv, Ov 7.E od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

En od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

Čj, Zsv od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

Bi, Z 6.A od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

Tv od 1994
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

F, M od 1983
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

Tv, Zsv 8.B od 1999
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

Čj, Zsv 8.F od 1991
Jan

Mgr. Jan Vavrein, DiS.

Telefon: 417 813 017
Email: vavrein@gymtce.cz

Ge, Nj, Z 5.E od 2000
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

Bi, Ge, Ch 5.F od 1998
Václav

Mgr. Václav Volenec

Telefon: 417 813 014
Email: volenec@gymtce.cz

Aj od 2011
Kamila

Mgr. Kamila Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

Nj 7.D od 2009
Jana

RNDr. Jana Zahranová

Telefon: 417 813 021
Email: zahranova@gymtce.cz

Ch od 2002
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 018
Email: zamrzla@gymtce.cz

Bi, Ch 5.B od 2019
Dagmar

Mgr. Dagmar Žbánková

Telefon: 417 813 032
Email: zbankova@gymtce.cz

Čj, D od 1994

Fotogalerie

Ocasatí obojživelníci

Ocasatí obojživelníci

35 fotek

Výstava v Muzeu města Duchcova připravená herpetologem PhDr. Jiřím Wolfem.

RNDr. Zdeněk Bergman
18.09.2020 17:54

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz