Gymnázium
	Teplice

Gymnázium
Teplice

Vždy je třeba obětovat něco, co chceme, abychom dosáhli něčeho, co chceme ještě víc.

Učitelé

Předměty Třída Ve škole
Lucie

Mgr. Lucie Bartoňová

Telefon: 417 813 014
Email: bartonova@gymtce.cz

Aj od 2018
Jana

Mgr. Jana Bartošová

Telefon: 417 813 020
Email: bartosova@gymtce.cz

Ge, M, Z 7.C od 2002
Miloslava

Mgr. Miloslava Bačová

Telefon: 417 813 011
Email: bacova@gymtce.cz

Nj od 1978
Ivana

Mgr. Ivana Bejčková

Telefon: 417 813 032
Email: bejckova@gymtce.cz

Čj, D 2.A od 1994
Barbora

Mgr. Barbora Bendová

Telefon: 417 813 011
Email: bendova@gymtce.cz

Nj, Z 7.A od 2001
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Bergman

ředitel

Telefon: 417 813 010
Email: bergman@gymtce.cz

Ge, Z od 1983
Pavla

Mgr. Pavla Bergmanová

Telefon: 417 813 018
Email: bergmanova@gymtce.cz

Bi, M od 1989
Helen

Helen Bertram

asistentka výuky němčiny

Telefon: 417 813 011
Email: helen.bertram@freenet.de

Nj od 2019
Radek

Mgr. Radek Blahota

Telefon: 417 813 012
Email: blahota@gymtce.cz

Tv 8.C od 1993
Lenka

Mgr. Lenka Boehmová

Telefon: 417 813 014
Email: boehmova@gymtce.cz

Aj, Čj od 1990
Kateřina

Mgr. Kateřina Brušáková

Telefon: 417 813 014
Email: brusakova@gymtce.cz

Aj 5.D od 2017
Jakub

Mgr. Jakub Doboš

vedoucí Bioparku

Telefon: 417 813 012
Email: dobos@gymtce.cz

Bi, Tv 6.A od 2002
Ch od 2000
Barbora

Mgr. Barbora Dvořáková

Telefon: 417 813 001
Email: dvorakovaba@gymtce.cz

Šj od 2019
Blanka

Mgr. Blanka Dvořáková

Telefon: 417 813 023
Email: dvorakova@gymtce.cz

Dg, M 4.A od 2000
Es od 2011
Jitka

Mgr. Jitka Emingrová

Telefon: 417 813 013
Email: emingrova@gymtce.cz

La od 1994
Andrea

Mgr. Andrea Farská

Telefon: 417 813 014
Email: farska@gymtce.cz

Aj, Zvk od 2001
Aj od 2019
Pavla

Mgr. Pavla Hofmanová

Telefon: 417 813 023
Email: hofmanova@gymtce.cz

F, M od 2019
Daniela

Mgr. Daniela Humpliková

Telefon: 417 813 031
Email: humplikova@gymtce.cz

Aj, Ov od 2014
Vladislav

Mgr. Vladislav Jedlička

Telefon: 417 813 015
Email: jedlickav@gymtce.cz

F, M 3.A od 2007
Jan

Mgr. Jan Jetel

Telefon: 417 813 029
Email: jetel@gymtce.cz

Aj od 2007
Eva

Mgr. Eva Jusková

Telefon: 417 813 016
Email: hofmanova@gymtce.cz

Zsv od 2019
Rudolf

Mgr. Rudolf Kadlec

Telefon: 417 813 016
Email: kadlec@gymtce.cz

Nj, Zsv, Ov od 2018
Miloš

Mgr. Miloš Kejzlar

Telefon: 417 813 019
Email: kejzlar@gymtce.cz

Dg, M od 2002
Zdeněk

Bc. Zdeněk Kolafa

Telefon: 417 813 029
Email: kolafa@gymtce.cz

D, Z od 2019
Josef

Mgr. Bc. Josef Kopřiva

Telefon: 417 813 021
Email: koprivaj@gymtce.cz

Bi, Ch 6.B od 2017
Irena

Mgr. Irena Korfová

Telefon: 417 813 016
Email: korfova@gymtce.cz

Nj, Rj, Zsv, Ov 6.F od 1988
Monika

Mgr. Monika Krausová

Telefon: 417 813 018
Email: krausova@gymtce.cz

Bi, M od 1994
Martina

Mgr. Martina Krausová

Telefon: 417 813 023
Email: krausovam@gymtce.cz

F, M 1.A od 2001
Ilona

Mgr. Ilona Kuboňová

projektový manažer

Telefon: 417 813 023
Email: kubonova@gymtce.cz

F od 1989
Petra

Mgr. Petra Kučerová

Telefon: 417 813 016
Email: kucerova@gymtce.cz

Aj, D 7.E od 2003
Marie

Mgr. Marie Kučerová

Telefon: 417 813 014
Email: kucerovam@gymtce.cz

Aj, Fj od 2010
Radka

Mgr. Radka Manáková

Telefon: 417 813 025
Email: manakova@gymtce.cz

Rj, Zvk od 1992
Hv od 2003
Patricie

Mgr. Patricie Michalová

Telefon: 417 813 031
Email: michalova@gymtce.cz

Čj od 2018
Věra

Ing. Věra Minaříková

koordinátor ICT

Telefon: 417 813 020
Email: minarikova@gymtce.cz

In od 2007
Eva

Mgr. Eva Mojžišová

Telefon: 417 813 023
Email: mojzisova@gymtce.cz

F, M od 1994
Jolana

Mgr. Jolana Mrzenová

Telefon: 417 813 017
Email: mrzenova@gymtce.cz

Nj, Tv 7.D od 1988
Jakub

Ing. Bc. Jakub Mráček

Telefon: 417 813 021
Email: mracek@gymtce.cz

Ch, In 8.B od 2011
Martin

Mgr. Martin Mühlfait

Telefon: 417 813 030
Email: muhlfait@gymtce.cz

Tv, Zsv 5.B od 1999
Zdeněk

Ing. Zdeněk Neubauer

Telefon: 417 813 017
Email: neubauer@gymtce.cz

Ch od 2019
Dagmar

M.A. Dagmar Pike

Telefon: 417 813 033
Email: pike@gymtce.cz

Aj od 2016
Pavla

Mgr. Pavla Pokorná

Telefon: 417 813 014
Email: pokornap@gymtce.cz

Fj, Zsv, Ov od 2010
Martin

Mgr. Martin Rak

Telefon: 417 813 032
Email: rak@gymtce.cz

D, Z 8.A od 2012
Roman

Mgr. Roman Rauch

Telefon: 417 813 020
Email: rauch@gymtce.cz

In, M od 1994
Otakar

Mgr. Otakar Reich

výchovný poradce

Telefon: 417 813 035
Email: reich@gymtce.cz

Čj, D 8.E od 2000
Iva

Mgr. Iva Reichová

výchovný poradce

Telefon: 417 813 016
Email: reichova@gymtce.cz

Čj, D 6.C od 2017
Ramon Ruben

Ramon Ruben Ruiz

učitel

Telefon: 417813011
Email: ruiz@gymtce.cz

Šj od 2018
Kamila

Mgr. Kamila Saba Svobodová

Telefon: 417 813 025
Email: svobodova@gymtce.cz

Zvk od 2003
Pavla

Mgr. Pavla Sedláková

Telefon: 417 813 024
Email: sedlakova@gymtce.cz

Čj, Hv od 1995
Jan

Mgr. Jan Steinsdörfer

Telefon: 417 813 015
Email: steinsdorfer@gymtce.cz

F, M 5.E od 2017
Lubomír

Mgr. Lubomír Tanzmann

Telefon: 417 813 032
Email: tanzmann@gymtce.cz

D, Zsv, Ov 6.E od 2018
Václava

Ing. Václava Tomášová

Telefon: 417 813 016
Email: tomasova@gymtce.cz

En od 2011
Vladimír

Mgr. Vladimír Trpka, Ph.D.

Telefon: 417 813 031
Email: trpka@gymtce.cz

Čj, Zsv 8.D od 2016
Zbyněk

Mgr. Zbyněk Ulrich

Telefon: 417 813 019
Email: ulrich@gymtce.cz

Bi, Z 5.A od 2012
Alena

Mgr. Alena Vacková

vedoucí ŠSK

Telefon: 417 813 012
Email: vackova@gymtce.cz

Tv od 1994
Miroslav

Mgr. Miroslav Vartecký

Telefon: 417 813 030
Email: vartecky@gymtce.cz

Tv, Zsv 7.B od 1999
Jan

Mgr. Jan Vavrein

Telefon: 417 813 017
Email: vavrein@gymtce.cz

Ge, Nj, Z 8.D od 2000
Stanislav

Mgr. Stanislav Vašků

Telefon: 417 813 016
Email: vasku@gymtce.cz

Čj, Zsv 7.F od 1991
Marcela

Mgr. Marcela Vlačihová

Telefon: 417 813 021
Email: vlacihova@gymtce.cz

Bi, Ge, Ch 8.F od 1998
Václav

Mgr. Václav Volenec

Telefon: 417 813 014
Email: volenec@gymtce.cz

Aj od 2011
Kamila

Mgr. Kamila Volfová

Telefon: 417 813 011
Email: volfova@gymtce.cz

Nj 6.D od 2009
Zdeněk

RNDr. Zdeněk Vácha

Telefon: 417 813 023
Email: vacha@gymtce.cz

F, M od 1983
Jana

RNDr. Jana Zahranová

Telefon: 417 813 021
Email: zahranova@gymtce.cz

Ch od 2002
Milan

Mgr. Milan Zamrzla

Telefon: 417 813 018
Email: zamrzla@gymtce.cz

Bi, Ch od 2019
Jiří

Mgr. Jiří Řehák

Telefon: 417 813 035
Email: rehak@gymtce.cz

D, Zsv 5.F od 1994
Marcela

Mgr. Bc. Marcela Řeháková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 043
Email: rehakova@gymtce.cz

Aj od 1999
Věra

RNDr. Věra Ševčíková

zástupce ředitele

Telefon: 417 813 048
Email: sevcikova@gymtce.cz

M od 1982
Iva

Mgr. et MgA. Iva Šimková

Telefon: 417 813 018
Email: simkova@gymtce.cz

Bi, Ge, Dv 5.C od 1993
Valerie

PhDr. Valerie Škodová

Telefon: 417 813 016
Email: skodova@gymtce.cz

D, Nj od 1982
Dagmar

Mgr. Dagmar Žbánková

Telefon: 417 813 032
Email: zbankova@gymtce.cz

Čj, D od 1994

Fotogalerie

Den otevřených dveří GT

Den otevřených dveří GT

93 fotek

Sobota 7. prosince 2019 byly na GT (skoro) všechny dveře otevřené. Foto J. Lebrová.

RNDr. Zdeněk Bergman
09.12.2019 16:27

Všechny galerie

Partneři a sponzoři

© 2014 Gymnázium Teplice. Vytvořeno službou eSchool.cz